مؤسسه خیریه محک

نیوزکده - عادات صبحگاهی مضر برای سلامتی


نیوزکده - برای این بیماری ها آنتی بیوتیک بی اثر است


نیوزکده - مراقبت از سلامتی افراد بالای 40 سال


نیوزکده - شباهت جالب استقلال و بارسلونا!!


نیوزکده - رایج ترین مشکلات تغذیه ای ما ایرانی ها


نیوزکده - روش های طبیعی برای سفید شدن دندان


نیوزکده - مقابله با سلولهای سرطانی با تحریک سیستم ایمنی بدن


نیوزکده - ستایش قطری ها از مهدی طارمی!


نیوزکده - سرمربی جدید الهلال عربستان کیست؟


نیوزکده - مدل لباس های برتر در هفته مد نیویورک، سلنا گومز تا پریانکا چوپرا


نیوزکده - مقابله با آنفولانزا با روش های خوراکی


نیوزکده - بررسی رابطه بین ورزش ژیمناستیک و کوتاهی قد


نیوزکده - 10 کلید طلایی برای کاهش وزن سریع


نیوزکده - 5 کلید طلایی برای حفظ سطح عادی هموگلوبین


نیوزکده - اصول مهم نگهداری از گیاهان آپارتمانی


نیوزکده - NewsKadeh.com

کمک به سازمان خيريه محک

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 24 / 9 / 1395    |    تعداد بازدید: 16
چند درصد مشکلات ناباروری به مردان برمیگردد

چند درصد مشکلات ناباروری به مردان برمیگردد - NewsKadeh.com

در زمان های گذشته اکثر افراد بر این باور بوده اند که چنانچه زوجی نمی توانستند بچه دار شوند بلافاصله مشکل را از زن میدانستند و دلیل و درمان ناباروری را تنها در زن ها جست و جو میکردند.این تصور تنها یک باور غلط بوده است.امروزه ثابت شده است که ۵۰ درصد مشکل ناباروری زوجین، مردان هستند

چند درصد مشکلات ناباروری به مردان برمیگردد - NewsKadeh.com

ناباروری و نازایی از جمله مشکلات مطرح در جامعه است که بسیاری از زوج‌های دنیا با آن روبرو هستند و دلایل زیادی از جمله بیماری، استرس و تنش، مصرف داروهای شیمیایی، سبک زندگی و تغذیه ناسالم و غیره برای آن وجود دارد.اگرچه به باور متخصصان و پزشکان این حوزه، امروزه با وجود شیوه‌های درمان متعدد نازایی و ناباروری که در جهان وجود دارد، دیگر هیچ زوج جوانی نباید نگران مشکلات و اختلالات ناباروری و نازایی باشد اما با وجود این، هستند زوج‌هایی که به دلیل نداشتن توان مالی برای تامین هزینه‌های درمان یا نپذیرفتن شیوه‌ها و شرایط درمان ناباروری و نازایی، مانند استفاده از تخمک یا لقاح اهدایی امکان ناباروری را برای همیشه از دست می‌دهند.

اما امروز یکی از دلایل مشکلات باروری یا حتی عدم باروری افزایش سن ازدواج و به تبع دیراقدام کردن برای فرزنددار شدن است که علی اکبر سیاری معاون بهداشت وزارت بهداشت، در این خصوص می‌گوید، افزایش سن ازدواج یکی از چالش‌های جمعیتی کشور است و ٧٠ درصد نرخ باروری به سن ازدواج ارتباط دارد.

نرخ باروری کلی اگر در یک کشور 2.1 یعنی حد جایگزینی باشد، جمعیت آن کشور متعادل است و اگر این عدد از 2.1 بیشتر باشد، جمعیت آن کشور رو به افزایش و اگر کمتر از 2.1 باشد رو به کاهش است.

از سال 59 تا 66 این نرخ در ایران 6.7 بود که در دهه‌های 60 تا 70 رو به کاهش نهاد و در دهه هشتاد به زیر 1.8 رسید، ولی این روند در حال حاضر با سیاست‌های جمعیتی و برنامه‌های بهداشتی متوقف شده و رو به افزایش نهاده است.

همچنین به گفته سیاری، معاون بهداشت وزارت بهداشت میزان متولدین سال 92 یک میلیون و 471 هزار نفر در کشور بوده است.

از طرفی میانگین فاصله بین اولین فرزند تا ازدواج 3.5 سال است و بین فرزند اول تا دوم 5.4 سال است که باید این روند کاهش یابد، امروز جمعیت جوان کشور 25 درصد است.

همچنین سالانه یک میلیون و 570 هزار نفر موالید داریم و برنامه گسترده آموزش در زمینه بهداشت باروری و فرزندآوری در کشور در حال اجراست.

به گفته سیاری، قدرت تفکر و تعقل در مغز وجود دارد و به گفته بزرگان اگر نسبت عقل به احساس بیشتر از یک باشد آن جامعه بالغ و رشد یافته و اگر نسبت عقل به احساس کمتر از 1 باشد جامعه نابالغ است و ما باید برای حل مشکلات جامعه از این جمله استفاده کنیم.

اگر جوانانی که امروز هستند مهارت و آموزش کافی داشته باشند خود آینده خود در میانسالی را خواهند ساخت در غیر این صورت آینده‌ای مبهم خواهند داشت و ما نیز باید در جامعه نسبت عقل به احساس را همیشه 1 نگه داریم و هر تصمیم‌گیری در کشور چه انفرادی ، اجتماعی و سطح بالا باید با منطق و استدلال و علم باشد.

زن و مرد برای تأمین سلامت جسم و روح نیاز به باروری دارند

از سویی باروری و زایمان طبیعی نقش مهمی در سلامت افراد دارد که بر این اساس محمد آقاجانی معاون درمان وزارت بهداشت می‌گوید: افراد اعم از زن و مرد برای تأمین سلامتی جسمی و روحی نیاز به باروری دارند که باید مورد توجه قرار گیرد که در این خصوص زایمان طبیعی و ترویج آن در یک برنامه 10 ساله مورد پیگیری قرار دارد چرا که انجام سزارین بی‌دلیل سلامت باروری را به خطر می‌اندازد.

معاون درمان وزارت بهداشت و درمان می‌گوید: قبل از اجرای طرح تحول سلامت، آمار سزارین 56 درصد بود که در دو سال اخیر این آمار 6 درصد کاهش یافته و این یک موفقیت برای نظام سلامت است که آمار سزارین را کاهش داده است.

آقاجانی همچنین از افزایش تعرفه زایمان طبیعی به عنوان یکی دیگر از اهرم های کاهش آمار سزارین در کشور نام برده و می‌گوید: در قالب اجرای طرح تحول سلامت سعی کردیم تعرفه زایمان طبیعی نسبت به سزارین بالاتر باشد تا جراحان زنان و زایمان به انجام زایمان طبیعی مادران باردار تشویق شوند.

البته حمایت از زوج‌های نابارور در کشور با توجه به هزینه‌های بالای آن برای همه افراد مقدور نیست که در این خصوص معاون درمان وزارت بهداشت در نشست خبری هفته دولت با اشاره به اینکه زوج‌هایی که از ناباروری رنج می‌برند، از این پس تحت حمایت طرح تحول سلامت قرار می‌گیرند و می‌توانند با هزینه بسیار کمتر از گذشته به رفع این مشکل بپردازند، می‌گوید: 85 درصد تعرفه دولتی در بحث تشخیص و درمان ناباروری تحت پوشش قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از دو میلیون زوج نابارور در کشور وجود دارند که از این پس می‌توانند از پوشش حمایتی طرح تحول سلامت در این زمینه بهره مند شوند، بیان داشت: در حال حاضر 105 میلیارد تومان اعتبار برای این منظور در نظر گرفته شده است؛ البته ما امیدواریم که بتوانیم درمان ناباروری را تحت پوشش بیمه درآوریم.

آقاجانی ضمن اشاره به اینکه خدمات ناباروری شامل دو بخش ” تشخیصی و درمانی” و “دارویی ” می شود، گفت: خدمات تحت پوشش ناباروری شامل خدمات تشخیصی درمانی می‌شود، به عنوان مثال در بحث آی.وی.اف که تعرفه دولتی آن نزدیک به یک میلیون و 700 هزار تومان است، زوج‌های نابارور کمتر از 300 هزار تومان از هزینه‌ها را پرداخت می‌کنند.

از سویی دیگر بسیاری از زوجین تمایل به فرزندآوری دارند که در این مورد محمد اسماعیل مطلق مدیر کل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت می‌گوید: حدود سه میلیون زوج نابارور طی پنج سال اخیر در کشور داشتیم که تمایل به فرزندآوری دارند.

50 درصد مشکل ناباروری زوجین از مردان است

به گفته مدیر کل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت در بررسی‌های انجام شده بیشتر مراجیعن برای ناباروری خانم‌ها بودند در حالیکه 50 درصد مشکل ناباروری زوجین مردان هستند.

بر خلاف یک باور قدیمی و کهنه که اول باید خانم‌ها برای درمان ناباروری اقدام کنند، امروزه ثابت شده که 50 درصد مشکل ناباروری زوجین مردان هستند و مردان هم باید همزمان و حتی زودتر از زنان باید با مراجعه به موقع آموزش‌های لازم برای رفع مشکل ناباروری را فرا بگیرند و سپس عوامل دخیل در ناباروری شناسایی شوند.

با نگاهی به آمار افراد مجرد در کشور می‌شود نتیجه گرفت که سن ازدواج همچنان رو به افزایش است که خود دلیلی برای ناباروری به شمار می‌آید و به گفته علی اکبر محزون مدیر کل اطلاعات و آمار جمعیت و مهاجرت سازمان ثبت احوال ما با افزایش ازدواج بالای سن متعارف در کشور روبرو هستیم.

این است که در سال 92 آمار ازدواج مردان بالای سن متعارف 35 سال 9.4 درصد بود که در سال گذشته این آمار به 10.4 افزایش پیدا کرد و همچنین ازدواج زنان بالای 30 سال در سال 92 ، 12.5 درصد بوده که در سال گذشته به 14.5 درصد رسیده است.

مدیر کل اطلاعات و آمار جمعیت و مهاجرت سازمان ثبت احوال در مورد سن متعارف ازدواج گفت: این سن برای مردان 20 تا 34 سال و برای زنان 15 تا 29 سال است که البته این سن در حال تغییر و وتحول است.

به گفته محزون تعداد جوانان در سن ازدواج هرگز ازدواج نکرده 11 میلیون و 240 نفر است که از این تعداد 5 میلیون و 570 هزار نفر مرد و 5 میلیون و 670 هزار نفر نیز زنان هستند.

وی درباره افرادی که از سن متعارف ازدواج عبور کرده اما هرگز ازدواج نکرده اند نیز گفت: تعداد این افراد یک میلیون و 300 هزار نفر است که 320 هزار نفر آنان مردان و 980 هزار نفر آنان را زنان تشکیل می دهند .

البته این افراد از سن تجرد قطعی که 49 سالگی است عبور نکرده اند و به تجرد قطعی نرسیده‌اند.

همچنین براساس آمارهای پایگاه اطلاعات جمعیت، در حال حاضر 152 هزار نفر مجرد قطعی بالای 50 سال سن در کشور زندگی می کنند، محزون گفت: از این تعداد 62 هزار نفر مرد و 90 هزار نفر زن هستند که هرگز ازدواج نکرده‌اند.

طبق تحقیقات انجام شده در وزارت بهداشت ازدواج در ایران به عنوان یک ارزش ملی و دینی تلقی می‌شود که می‌توان به عنوان فرصتی برای باروری و افزایش جمعیت از آن بهره برد، همچنین 11 میلیون نفر متقاضی ازدواج در کشور وجود دارد.

یک فرصت طلایی برای توسعه جمعیت ایران با 70 درصد جمعیت مولد

در آخر باید اذعان کرد: با توجه به اینکه جمعیت مولد بین 15 تا 64 سال است 70 درصد جمعیت ایران در این محدوده سنی قرار دارد یعنی ایران در حال حاضر در یک فرصت طلایی برای توسعه جمعیت قرار دارد که ما باید آن را محقق کنیم چرا که همچون ابری گذرا خواهد رفت.

برای محقق شدن توسعه جمعیت، جوانان به تحصیل و مهارت آموزی، اشتغال و درآمد، ازدواج و مسکن و سلامت نیاز دارند که برنامه توسعه آن باید فراهم شود در غیر این صورت در آینده شاهد جامعه‌ای میانسال خواهیم بود.

منبع سلامت نیوز

#درمان ناباروری در مردان#علت ناباروری در مردان#ناباروری در زوجین#ناباروری در مردان

منبع: دکترسلام

مطالب هم گروه:
نیوزکده-مراقب مرواریدهای کودکی باشید
 
مراقب مرواریدهای کودکی باشید
(68)
برخی والدین تصور می کنند دندان های شیری اهمیت چندانی ندارند، بنابراین مراقبت از آنها را نادیده گرفته و اصول بهداشت دهان و دندان را به موقع به کودکان آموزش نمی دهند.


نیوزکده-درمان یبوست، کم‌خونی و پیشگیری از سرطان با خوردن انگور
 
درمان یبوست، کم‌خونی و پیشگیری از سرطان با خوردن انگور
(4)
به گفته پزشکان، انگور سربازی است که به جنگ بیماری های قلبی می‌رود و ضمن افزایش انعطاف و سلامت ماهیچه‌های قلب، به کاهش کلسترول و فشار خون کمک می‌کند دانه‌های سبز یا قرمز انگور خاصیت‌های جادویی دارند و در درمان بسیاری از بیماری‌ها تاثیرگذارند. به گفته پزشکان، انگور سربازی است که به جنگ بیماری های قلبی می‌رود و ضمن افزایش انعطاف و سلامت ماهیچه‌های قلب، به کاهش کلسترول و فشار خون(blood pressure) کمک می‌کند. این میوه در مورد حفظ سلامتی قلب زنان بهتر از مردان عمل می کند و به همین دلیل مصرف آن به طور ویژه برای زنان توصیه می‌شود. انگور از آن دسته میوه‌هایی است که مقادیر قابل توجهی آنتی‌اکسیدانت در خود گنجانده و یک ضد سرطان قوی به شمار می‌آید. گفتنی است دانشمندان اخیرا به این نتیجه رسیده‌اند که انگور از ابتلا به آلزایمر (Alzheimer) جلوگیری می‌کند. متخصصین تغذیه مصرف میوه انگور را در درمان بیماری‌های یبوست،‌ عوارض رماتیسم، کم‌خونی و حتی پیشگیری از سرطان سودمند می‌دانند‌. یکی از خواص انگور، صاف‌کننده و مولد خون بودن آن است‌. انگور قند خون را نیز تنظیم می‌کند. به علاوه انگور قرمز برای تصفیه خون و


نیوزکده-فواید قهوه / آیا قهوه واقعا ملین است؟
 
فواید قهوه / آیا قهوه واقعا ملین است؟
(12)
قهوه فقط برای بعضی از افراد یک نوشیدنی دلچسب است. بعضی از افراد این نظر را دارند که قهوه در درجه اول برای بیدار شدن مغز مفید است و ادعا می کنند که یک فنجان قهوه لب دوز در صبحگاه باعث ورود انرژی روده شما می شود. آنچه که در مورد قهوه می گویند این است که بعد از میل کردن قهوه باید سریعاً به محل اجابت مزاج مراجعه کرد. ولی بعضی ها این عقیده را ندارند و هیچ تأثیری روی آن ها ندارد.


نیوزکده-مادران بخوانند! نکات مهمی درباره از شیر گرفتن کودک
 
مادران بخوانند! نکات مهمی درباره از شیر گرفتن کودک
(20)
شیر مادر غذایی اصلی نوزاد به شمار می آید. نوزاد تازه متولد شده می بایست تا شش ماه تنها از شیر مادر تغذیه کند و بعد از آن تا دو سال شیر مادر می بایست به همراه سایر مواد غذایی مصرف شود. یکی از مهم ترین نکاتی مادر باید درباره آن بدانند نحوه از شیر گرفتن فرزندان است. با دکتر سلام همراه باشید.


نیوزکده-توصیه های مفید برای درمان آلزایمر
 
توصیه های مفید برای درمان آلزایمر
(15)
برخی توصیه های کاربردی به شما در پیشگیری از ابتلا به عارضه آلزایمر کمک خواهندکرد تغذیه در این زمینه کمک زیادی به شما خواهد کرد رژیم غذایی مناسب و موثری برای افرادی که در معرض ابتلا به این عارضه قرار دارند در نظر گرفته ایم بد نیست با اصول این رژیم آشنا شوید .

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 53 دقیقه قبل    |    تعداد بازدید: 20
عادات صبحگاهی مضر برای سلامتی - NewsKadeh.com

اگر قصد کاهش وزن دارید بهتر است برخی عادات نادرست در زندگیتان ر

ترک کنید. در این بخش به معرفی برخی از این  عادات نادرست خواهیم پرداخت. سعی کنید به اندازه بخوابید، صبحانه با کیفیت و سالمی میل کنید و در معرض نور آفتاب قرار بگیرید.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 53 دقیقه قبل    |    تعداد بازدید: 0
برای این بیماری ها آنتی بیوتیک بی اثر است - NewsKadeh.com

برخی عارضه ها با مصرف داروهای آنتی بیوتیکی درمان نخواهند شد. تن

ا با خوردن این قبیل داروها به بدنتان آسیب وارد می کنید و تاثیری بر رفع بیماری تان نخواهید گذاشت. در ادامه با انواع این عارضه ها آشنا خواهید شد.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 53 دقیقه قبل    |    تعداد بازدید: 0
مراقبت از سلامتی افراد بالای 40 سال - NewsKadeh.com

اگر چه بعد از ۴۹ سالگی ماهیچه ها تحلیل می رود اما با رعایت برخی ن

کات به راحتی می توانید همیشه و در هر سنی ماهیچه های قوی و خوش فرم داشته باشید.

دسته: ورزش    |    تاریخ ارسال: 1 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 2
شباهت جالب استقلال و بارسلونا!! - NewsKadeh.com

استقلال با توجه به گل به خودی‌های حریفانش که با امتیاز همراه شد

ه است یادآور بارسلونا در شروع فصل جدید است.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 2 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 21
رایج ترین مشکلات تغذیه ای ما ایرانی ها - NewsKadeh.com

در حالی که تغییرات اساسی در برنامه ی غذایی، می تواند نتایج مثبت

در پی داشته باشد، گاهی این تغییرات کوچک هستند که نتیجه را رقم می زنند.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 2 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
روش های طبیعی برای سفید شدن دندان - NewsKadeh.com

مسواک زدن دندان ها با پوره توت فرنگی شاید عجیب به نظر برسد، اما

ک گزینه طبیعی خوب برای سفید کردن دندان ها در خانه است.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 2 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
مقابله با سلولهای سرطانی با تحریک سیستم ایمنی بدن - NewsKadeh.com

با توجه به شیوع امراض سرطانی مختلف در بیماران مختلف، محققین به

نبال راهی برای مقابله با سلول های سرطانی در بدن بودند. آن ها دریافتند با تحریک سیستم ایمنی بدن می توانیم این از رشد سلول های سرطانی پیشگیری کنیم. در ادامه به صحبت های علی یعقوبی جویباری عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در این رابطه دقت کنید.

دسته: ورزش    |    تاریخ ارسال: 2 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 1
ستایش قطری ها از مهدی طارمی! - NewsKadeh.com

روزنامه قطری به ستایش از مهدی طارمی پرداخت و او را مهاجمی دانست

که الغرافه به او نیاز دارد.

دسته: ورزش    |    تاریخ ارسال: 2 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
سرمربی جدید الهلال عربستان کیست؟ - NewsKadeh.com

باشگاه الهلال عربستان رامون دیاز، سرمربی آرژانتینی خود را برکن

ار کرده است و حالا بدنبال یک جانشین برای وی می باشد.

دسته: سبک زندگی    |    تاریخ ارسال: 2 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
مدل لباس های برتر در هفته مد نیویورک، سلنا گومز تا پریانکا چوپرا - NewsKadeh.com

 هفته مد نیویورک درتاریخ 18 فوریه 2018 برگزار شد. در این فشن شو س

ارگاه هالیوودی بسیاری از جمله سلنا گومز، بلیک لایولی، لوپیتا و ... شرکت کرده بودند. به همین بهانه بهترین مدل لبا در این مراسم را گردآوری کرده ایم.

  آخرین عناوین نرم افزار  
دانلود Geometric DFMPro v4.1.5.2895 + v4.0.0.3168 Suite - پلاگین شناسایی و اصلاح نواقص طرح های شبیه سازی شده در نرم افزار های CAD(959)
دانلود Sugar Smash - بازی موبایل آب نبات های شکری(721)
دانلود Indy Cat Match 3 - بازی موبایل گربه ایندی(720)
دانلود FileMaker Pro Advanced v14.0.5.505 - نرم افزار ایجاد و مدیریت پایگاه داده(765)
دانلود File Viewer v9.4 + File Viewer Express v3.0 - نرم افزار مدیریت و سازماندهی فایل ها(729)
دانلود Splunk Enterprise v6.3.3 x86x64 - نرم افزار جمع آوری و آنالیز انواع داده ها و اطلاعات عملیاتی(1152)
دانلود Topaz photoFXlab v1.2.10 - نرم افزار افکت گذاری بر روی عکس ها(966)
دانلود Suitcase Fusion 6 v17.2.3 - نرم افزار حرفه ای مدیریت فونت(742)
دانلود Texpad v1.7.23 MacOSX - نرم افزار ویرایشگر متن حرفه ای برای مک(835)
دانلود Udemy The Ultimate Web Designing Course in Photoshop - آموزش طراحی قالب وب سایت با فتوشاپ(1033)
دانلود XCOM 2 - بازی ایکس کام 2(1016)
دانلود Thinkbox Deadline v7.2.2.1 MacOSX - نرم افزار مدیریت رندر در مک(834)
دانلود Autodesk Maya v2016 SP4 MacOSX - نرم افزار ساخت انیمیشین های ۳ بعدی در مک(798)
  آخرین عناوین نرم افزار و بازی موبایل  
Cooking Chef v3.3.3051 دانلود بازی سرآشپز پخت و پز برای اندروید(148)
Shortcutter – Quick Settings​ & Side Bar​ Premium v4.1.8 برنامه ایجاد میانبر برای تنظیمات اندروید(0)
bxActions - Bixby Button Remapper Pro v3.32 دانلود برنامه عملیاتی توسط دکمه Bixby برای اندروید(150)
Note: Color Notepad Notes,To Do List,Reminder,Memo Vip v1.3.2 دانلود برنامه دفترچه یاداشت رنگی برای اندروید(117)
English Tenses v2.3 build 240 دانلود برنامه اموزش زمان های زبان انگلیسی برای اندروید(165)
NN Launcher -Nice Nougat Launcher 2017, 7.0 PRIME v2.8 دانلود لانچر زیبای 2017 نوقا برای اندروید(141)
Ultra Fast Charge v8.7 دانلود برنامه شارژ فوق العاده سریع اولترا برای اندروید(155)
Smart Rotate: Screen Control v2.7.32 دانلود برنامه مدیریت چرخش صفحه نمایش برای اندروید(134)
S8 Edge Music Player v5.0.4 build 62 دانلود برنامه پخش کننده موسیقی s8 برای اندروید(151)
File Manager - Local and Cloud File Explorer v2.5.1 دانلود برنامه مدیریت فایل هوشمند برای اندروید(147)
Fake Call v1.2.2 دانلود برنامه تماس جعلی برای اندروید(164)
Faily Skater v3.1 دانلود بازی اسکیت سوار بی ترمز برای اندروید(200)
Crafty Candy v1.53.0 دانلود بازی آبنبات فریبنده برای اندروید(176)
  آخرین مطالب  
عادات صبحگاهی مضر برای سلامتی(20)
برای این بیماری ها آنتی بیوتیک بی اثر است(0)
مراقبت از سلامتی افراد بالای 40 سال(0)
شباهت جالب استقلال و بارسلونا!!(2)
رایج ترین مشکلات تغذیه ای ما ایرانی ها(21)
روش های طبیعی برای سفید شدن دندان(0)
مقابله با سلولهای سرطانی با تحریک سیستم ایمنی بدن(0)
ستایش قطری ها از مهدی طارمی!(1)
سرمربی جدید الهلال عربستان کیست؟(0)
مدل لباس های برتر در هفته مد نیویورک، سلنا گومز تا پریانکا چوپرا(0)
مقابله با آنفولانزا با روش های خوراکی(31)
بررسی رابطه بین ورزش ژیمناستیک و کوتاهی قد(0)
10 کلید طلایی برای کاهش وزن سریع(0)
5 کلید طلایی برای حفظ سطح عادی هموگلوبین(0)
اصول مهم نگهداری از گیاهان آپارتمانی(0)
مهلت ثبت نام مجدد آزمون ارشد فردا پایان می یابد(24)
طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان به امضاء نمایندگان رسید؟(17)
ارتباط عاملان ناآرامی های پاسداران با خارج از کشور(16)
زیبایی و استایل پاریسی با بورژوا به تهران آمد.(12)
آسیب های شغلی در زنان بیشتر از مردان است علت آن چیست؟(2)
چرا اکران فیلم آن سوی ابرها متوقف شد(0)
ادعای نماینده مجلس درمورد گرفتن چک از خلبان پرواز تهران-یاسوج کذب است(0)
اظهارات محققان در خصوص برخی از مزیت های عمل سزارین(27)
مینا ساداتی چون در نقش آمنه بازی کرده نباید نقش منفی بازی کند ؟!(3)
مشکلی با دراویش نداریم!(0)
چند ماده ی غذایی که به شما انرژی بیشتری می دهند(قسمت دوم)(13)
عکسی که حافظ ناظری از جشن تولد پدرش شهرام ناظری منتشر نمود(15)
حرف های تلخ حسین محب اهری: بیماری ام با شیمی درمانی خاموش نمیشود(18)
  آخرین مطالب بخش فرهنگ و هنر  
چرا اکران فیلم آن سوی ابرها متوقف شد(0)
مینا ساداتی چون در نقش آمنه بازی کرده نباید نقش منفی بازی کند ؟!(3)
عکسی که حافظ ناظری از جشن تولد پدرش شهرام ناظری منتشر نمود(15)
حرف های تلخ حسین محب اهری: بیماری ام با شیمی درمانی خاموش نمیشود(18)
دور تازه کنسرت های صدیق تعریف استاد آواز ایرانی به نفع کودکان زلزله زده غرب(13)
برنامه‌ نمایش فیلم‌های پانزدهمین جشن تصویر سال(12)
بدترین بازیگران سینمای ایران : نیکی کریمی دومین تمشک را هم گرفت(0)
حرکت اعتراضی جورج کلونی و همسرش: برای زندگی هایمان ...(0)
بیوگرافی بریژیت آن ماری باردو : گربه ای که به یک زن تغییر شکل داد(0)
علت مرگ تلخ حسین رضایی بازیگر نقش اول فیلم عباس کیارستمی(0)
از کبودی هایی بر اثر یخ زدگی بر گونه زنان تا اشک هایی یخ زده در آثار آزیتا صارمی + تصاویر(0)
روایت حمید فرخ نژاد از هنگامه ای که دیشب در پاسداران دید(1)
شایعه ای که سیلوستر استالونه تکذیب کرد و احمقانه خواند(0)
  آخرین مطلب بخش فرهنگ و هنر  

چرا اکران فیلم آن سوی ابرها متوقف شد(0)


نیوزکده-چرا اکران فیلم آن سوی ابرها متوقف شد
ادامه مطلب

  آخرین مطلب بخش کامپیوتر و موبایل  

ماجرای تلگرام ویروسی چه بود؟(0)


نیوزکده-ماجرای تلگرام ویروسی چه بود؟
ادامه مطلب

  آخرین مطلب بخش پزشکی و سلامت  

عادات صبحگاهی مضر برای سلامتی(20)


نیوزکده-عادات صبحگاهی مضر برای سلامتی
ادامه مطلب

Newskadeh.com 2015 - powerd by itmyti.com