مؤسسه خیریه محک

نیوزکده - 4 روش برای حفظ مشتریان قدیمی و ثابت


نیوزکده - سلامت مغز را با کنار گذاشتن این عادت های غلط تضمین کنید


نیوزکده - 10 علتی که همیشه خسته هستید  و چه کاری برای آن باید انجام دهید


نیوزکده - دلایل، نشانه ها و درمان هپاتیت نوع A


نیوزکده - نقل و انتقال خون چیست؟


نیوزکده - 24 روش برای از دست دادن وزن بدون رژیم غذایی


نیوزکده - آزمایشات HIV ایدز


نیوزکده - 10 شایعه درمورد HIV


نیوزکده - مهناز افشار: ایران سرزمین نفرین شده است ...


نیوزکده - در اجلاس امنیتی مونیخ چه گذشت؟


نیوزکده - دردسرهای 25 هزار خانوار سرپل ذهابی در باران


نیوزکده - هدیه تهرانی:زنان و دختران نگون بخت را دیدم چرا این کابوس تمام نمی شود


نیوزکده - یش بینی وضعیت هوای تهران برای فردا دوشنبه 96/11/30


نیوزکده - نجات مسافران توسط «کاپیتان فولاد» در سال 92+فیلم


نیوزکده - سردار صفوی:ایران باید هزینه‌هایی را که در سوریه کرده، برگرداند


نیوزکده - NewsKadeh.com

کمک به سازمان خيريه محک

دسته: ورزش    |    تاریخ ارسال: 5 / 12 / 1395    |    تعداد بازدید: 13
کابوس انریکه، سرمستی زیدان

کابوس انریکه، سرمستی زیدان - NewsKadeh.com

در روزهایی که بارسا بحران را به معنای واقعی کلمه حس می کند، اردوی رقیب دیرینه در آرامش کامل به سر می برد.​​​​​​​

تفاوت شرایط رئال مادرید و بارسا 

 در جدول لالیگا، رئال مادرید با توجه به 2 بازی کمتر، تنها یک امتیاز از بارسا بیشتر دارد اما کهکشانی ها برخلاف رقیب سنتی در فینال کوپا دل ری نیز حاضر نیستند. پس چه چیزی باعث می شود که حتی هواداران بارسا نیز نسبت به شرایط تیم خود ناامید باشند و اوضاع اردوی حریف را بهتر توصیف کنند؟

دیروز زیزو در مصاحبه مطبوعاتی خود، به کار بردن واژه "بحران" را برای شرایط  بارسا اشتباه دانست و تاکید کرد که اوضاع تیم انریکه، با آنچه این روزها توصیف می شود، متفاوت است.

البته شاید مهم ترین مشکل فعلی آبی اناری ها، شکست سنگین در فرانسه و احتمال بالای حذف آنها از لیگ قهرمانان است. آنها برای ماندن در مسابقات به یک معجزه نیاز دارند اما شرایط بازی رفت نشان داد که در برابر این پی اس جی آماده، امکان رخ دادن معجزه نیز بسیار غیرمحتمل است.

در ادامه، به تفاوت شرایط رئال مادرید و بارسا در فصل جاری خواهیم پرداخت؛

1-شرایط متفاوت نیمکت ها

درست در مقاطع دشواری از فصل که زیدان بارها قادر به تغییر آرایش تیم و استفاده از ترکیب های مختلف در بازی های حساس و تقویم فشرده رئال است، لوییس انریکه به علت عملکرد بد در بازار تابستانی، قادر به ایجاد تنوع نیست و هرگاه این اتفاق رخ می دهد نتیجه خوبی نداشته است.

آندره گومس و سرخی روبرتو، مظنونان اصلی عدم توانایی لازم برای قرار گرفتن در ترکیب بلوگرانا در هفته های اخیر بوده اند اما علیرغم خیل مصدومان لوس بلانکوس، بازیکنان ذخیره این تیم نمایشی هم سطح ستارگان مصدوم ارائه داده اند.

2- تفاوت نگرش زیزو و انریکه

اگرچه از همان ابتدای انتصاب انریکه به عنوان هدایت بارسا، او معمولا رابطه چندان مساعدی با رسانه ها نداشته است، اما حالا این رابطه در هفته های اخیر به بدترین شکل ممکن رسیده است و معمولا شاهد درگیری های لفظی گاه و بیگاه از سوی او با مطبوعات هستیم.

اما در طرف مقابل، زیدان معمولا در کنفرانس های مطبوعاتی بسیار شاد، سرحال و مفرح به نظر می رسد و در صورت مخالفت با یک مفهوم، آن را به سادگی و وضوح بیان می کند. کاریزمای همیشگی، دیگر صفت بارز سرمربی فرانسوی مادریدی ها در مواجهه با اهالی رسانه می باشد.

3- تفاوت قرعه در لیگ قهرمانان

بدون شک دوم شدن در گروهی که دورتموند به عنوان صدرنشین از آن به مرحله حذفی راه یافت، باعث شد تا قرعه آسان تری در مقابل نام رئال مادرید در مقایسه با بارسا قرار بگیرد.

با پیروزی شیرین 1-3 برابر ناپولی در برنابئو و همچنین بازگشت یک گرت بیل آماده در برابر اسپانیول، اردوی مادریدی ها از لحاط روحی در شرایط خوبی قرار دارد. اما از آن سو، شکست سنگین بارسا در فرانسه باعث شد تا این تیم در نوکمپ نیز به سختی و با پنالتی دقیقه 90 لیونل مسی از پس لگانس گمنام برآید.

4- تفاوت نقش مسی و رونالدو

به نظر می رسد شرایط مسی و رونالدو در باشگاه های مذکور کاملا متفاوت است و بارسا تکیه بیشتری روی ستاره آرژانتینی خود در هنگام مواجهه با موانع دشوار دارد.

در بارسای انریکه، مسی نقشی مهم تر و اساسی تر ایفا می کند و طبیعتا اگر در دیداری، او از سوی رقبا مهار شود، کار بلوگرانا برای پیروزی دشوارتر خواهد شد. اما زیزو در مدت زمان حضور روی نیمکت لوس بلانکوس، به خوبی قادر به کاهش اهمیت رونالدو، تقسیم وظایف بین بازیکنان و کم کردن وابستگی به ستاره پرتغالی، بدون از دست دادن امتیازات بوده است.

5- تفاوت چشمگیر در قدرت خط میانی

بی شک بزرگ ترین دارایی زیدان، قدرت بالای خط میانی رئال مادرید است. وجود ستارگانی مانند لوکا مودریچ، کاسمیرو و تونی کروس که جانشینانی مانند ایسکو و خامس را روی نیمکت دارند، تعادل و قدرت زیادی به خط میانی این تیم بخشیده است.

اما در ترکیب بارسلونا، علیرغم آمادگی بالای اینیستا در سن 32 سالگی، راکیتیچ به شکل واضحی افت را تجربه می کند و دنیس سوارز، آندره گومس و رافینیا فاقد توانایی لازم برای اداره و هدایت خط میانی در بارسا در مقاطع حساس و دشوار فصل هستند و در حد و اندازه رهبری این پست تا این مقطع از فصل نبوده اند.

6- برتری بارسا به رئال با تراشتگن

اگرچه در بعضی از خطوط، آبی اناری ها اوضاع اسفباری را تجربه می کنند، اما آنها باید از داشتن یک مارک آندره تراشتگن آماده درون دروازه بسیار خوشحال باشند. حتی در جریان شکست سنگین در فرانسه و دریافت 4 گل نیز تراشتگن نمایشی بهتر از دیگران داشت و باید او را منجی این روزهای نوکمپ قلمداد کرد.

اما در ترکیب رئال مادرید، ناواس علیرغم ارائه نمایش هایی بعضا قابل قبول، هرگز قادر به تکرار درخشش همتای خود در تیم رقیب نبوده و احتمالا به همین دلیل است که بسیاری اولویت اصلی کهکشانی ها در تابستان آینده را به خدمت گرفتن یک سنگربان بزرگ در بازار نقل و انتقالات می دانند.

7- تفاوت شرایط BBC و MSN

در ماههای اخیر و به علت مصدومیت های متعدد، رئال مادرید کمتر قادر به استفاه از مثلث هجومی خود در ترکیب ثابت بوده است. اما شاید همین اتفاق باعث شد تا زیزو مجبور به ایجاد تنوع و استفاده از آرایش های مختلف در فاز هجومی خود شود و بازیکنانی مانند وازکز و موراتا نیز به خوبی از پس اجرای وظایف خود برآمدند.

لوییس انریکه اما در تمام مقاطع سال اصرار زیادی به استفاده از مسی، سوارز و نیمار در ترکیب اصلی داشت و علیرغم درخشش ستاره آرژانتینی و اروگوئه ای، باعث قرار گرفتن تمام بار هجومی تیم روی دوش مهاجمان خود در خط حمله و تک بعدی شدن شکل حملات تیمش شد.

منبع: ورزش سه

منبع: سیمرغ

مطالب هم گروه:
نیوزکده-شوک به هواداران بارسلونا: نیمار پیشنهاد پاری‌سن‌ژرمن را پذیرفت!
 
شوک به هواداران بارسلونا: نیمار پیشنهاد پاری‌سن‌ژرمن را پذیرفت!
(39)
گفته می شود که نیمار پیشنهاد پاری‌سن‌ژرمن را پذیرفته و قرار است که بزودی بارسلونا را ترک کند!


نیوزکده-چه کسی کاپیتان استقلال می شود: رحمتی یا منتظری؟
 
چه کسی کاپیتان استقلال می شود: رحمتی یا منتظری؟
(2)
پژمان منتظری با قراردادی 2 ساله به تیم استقلال پیوست, اما حالا تکلیف بازوبند کاپیتانی در استقلال چه می شود؟


نیوزکده-کی‌روش با همه آشتی کرد
 
کی‌روش با همه آشتی کرد
(5)
کارلوس کی‌روش بالاخره روی خوشش را به باشگاه‌ها و البته فدراسیون فوتبال کشورمان نشان داد.


نیوزکده-لحظه به لحظه تا قبل از بسته شدن پنجره زمستانی / اینجا؛ مهم‌ترین نقل و انتقالات ژانویه
 
لحظه به لحظه تا قبل از بسته شدن پنجره زمستانی / اینجا؛ مهم‌ترین نقل و انتقالات ژانویه
(12)
به گزارش "ورزش سه"، در یک ماه گذشته نقل و انتقالات زیادی صورت گرفته که البته به اندازه انتقالات تابستانی پر سرو صدا نبوده است.


نیوزکده-تشر برانکو به طارمی
 
تشر برانکو به طارمی
(143)
برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس برخلاف گزارش‌های ارسال شده از کیش تمرینات پرسپولیس را مثل همیشه با جدیت زیر نظر دارد.

دسته: سبک زندگی    |    تاریخ ارسال: 49 دقیقه قبل    |    تعداد بازدید: 11
4 روش برای حفظ مشتریان قدیمی و ثابت - NewsKadeh.com

جذب مشتریان جدید برای محصولاتتان چیزی بین شش تا هفت برابر گران

ر از حفظ مشتریان فعلی تمام خواهد شد. شما باید هر کاری را که می توانید، انجام دهید تا وفاداری مشتریانتان را افزایش دهید. هیچ گاه ارزش «حفظ مشتری» را دست کم نگیرید. در ادامه به چهار استراتژی اشاره می کنیم که می توانید به این منظور به کار بگیرید.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 2 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 45
سلامت مغز را با کنار گذاشتن این عادت های غلط تضمین کنید - NewsKadeh.com

 عادت های غلط روزمره منجر به آسیب رسیدن به مغز و ایجاد آسیب ای

شناختی و عدم کارکرد صحیح مغز می شوند.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 3 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 27
10 علتی که همیشه خسته هستید  و چه کاری برای آن باید انجام دهید - NewsKadeh.com

احساس خستگی دائم بسیار شایع است. در واقع حدود یک سوم از نوجوانان

سالم، بزرگسالان و افراد مسن تر از احساس خواب آلودگی و خستگی رنج می برند. خستگی یکی از علائم مشترک درشرایط مختلف و بیماری های جدی است، اما در برخی موارد ناشی از شیوه و سبک زندگی ساده است. خوشبختانه این عوامل را می توان از میان برداشت. این مقاله 10دلیل بالقوه برای اینکه چرا خسته هستید را طبقه بندی کرده و توصیه هایی جهت بازگرداندن انرژی به شما ارائه می دهد.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 3 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
دلایل، نشانه ها و درمان هپاتیت نوع A - NewsKadeh.com

هپاتیت A یک ویروس است که باعث عفونت و التهاب کبد می شود. این نوع ا

ز هپاتیت به ندرت باعث آسیب جدی کبد یا مرگ می شود و باعث بیماری مزمن کبد نیز نمی شود، اما می تواند به طور قابل ملاحظه ای باعث غیبت و عدم حضور در محل کار یا مدرسه شود. هنگامی که یک بارفردی به آن مبتلا شود، دیگر مصون خواهد بود و هرگز دوباره به آن آلوده نخواهد شد. ویروس هپاتیت A یا (HAV) در مناطقی که دارای وضعیت اجتماعی پایین اقتصادی همراه با فقدان بهداشت مناسب هستند، رایج است. از طریق مواد غذایی و آب آلوده یا تماس نزدیک فرد به فرد گسترش می یابد. کودکان اغلب آن را انتقال می دهند.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 3 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
نقل و انتقال خون چیست؟ - NewsKadeh.com

انتقال خون یک روشی است که طی آن خون اهدا شده به خون شما اضافه می

ود. انتقال خون باعث افزایش سطح خون می شود. شما ممکن است به علت جراحی، خونریزی، آسیب، سرطان، عفونت، اختلال در خون، مشکل کبدی یا یکی دیگر از مشکلات بهداشتی، به آن نیاز داشته باشید. خون شامل اجزایی مانند گلبول های قرمز، گلبول های سفید، پلاسما و پلاکت است. انتقال خون ممکن است برای شما کل خون یا بخشی از خونی که برای شما یاری دهنده باشد، فراهم کند. گاهی اوقات انتقال خون با خون خودتان که پیش از آن اهدا کرده اید، انجام می شود. در یک انتقال خون، خون داده شده یا اهدایی باید با نوع خون شما سازگار باشد. خون شما برای تعیین اینکه گروه خونی شما جزو گروههای A، B، AB، یا O است، و نیز دارای Rh مثبت باشد یا دارای Rh منفی، آزمایش می شود. بانک های خون به دقت خون های اهدا شده را برای شناسایی گروه خونی، غربالگری می کنند.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 3 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
24 روش برای از دست دادن وزن بدون رژیم غذایی - NewsKadeh.com

زمان وعده غذایی شما یک تایمر را برای 20 دقیقه تنظیم کنید و خودتا

ن را به عنوان یک آهسته خوار به روز کنید. این روش یکی از عادت‌های بسیار مناسب برای لاغری بدون برنامه رژیم پیچیده است. از هر لقمه نهایت لذت را برید تا زمانی که زنگ به صدا درآید. وعده‌های غذایی خود را به بخش‌های زیاد ینی لقمه‌های بیشتر تقسیم کنید و از خوردن بخش‌های کوچک‌تر لذت ببرید، این کار باعث ترشح هورمون سیری به‌طور کامل می‌شود. هنگامی که غذا را به عجله میل می‌کنید، معده شما وقت ندارد که مغز را به‌طور کامل از سیر شدن مطلع کند. که منجر به overeating یا همان زیاده خواری می‌شود.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 3 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
آزمایشات HIV ایدز - NewsKadeh.com

بسیاری از آزمایشات HIV اکنون سریع، رایگان و بدون درد هستند. آیا م

باید برای HIV آزمایش شوم؟ با ما همراه باشید تا نکات مهم را در این باره فرا بگیرید: • هر کسی در سنین بین 13 تا 64 سالگی حداقل یک بار، باید برای HIV آزمایش شود. • برخی از مردان فعال همجنسگرا و دوجنسگرا ممکن است از تست های مکرر (هر 3 تا 6 ماه) بهره مند شوند. • اگر باردار هستید یا قصد دارید باردار شوید، هرچه زودتر و در اسرع وقت برای محافظت از کودک خود، یک تست بدهید. • شما باید حداقل باید یک بار در سال و در موارد زیر آزمایش بدهید: – اگر شما یک همجنسگرای فعال جنسی یامرد دوجنسی هستید. – اگر شما با یک شریک جنسی HIV مثبت، رابطه جنسی داشته اید. – اگر شما از آخرین آزمایش HIV خود، دارای بیش از یک شریک جنسی بوده اید. – اگر شما سوزن یا عملیاتی را برای تزریق مواد مخدر به اشتراک گذاشته اید. – اگر شما برای تهیه مواد مخدر یا پول، دست به یک رابطه جنسی زده اید. – اگر شما به یکی دیگر از بیماری های منتقله از راه جنسی، هپاتیت،یا سل مبتلا هستید. – اگر شما با هر فردی که همه کار ها

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 3 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
10 شایعه درمورد HIV - NewsKadeh.com

آیا فکر می کنید حقایق مربوط به HIV (ویروس نقص ایمنی بدن انسان) و ای

دز (سندرم نقص ایمنی بدست آمده) را می دانید؟ دانش خود را امتحان کنید. این دو یعنی اچ آی وی و ایدز اغلب درک نشده اند. در واقع، از زمانی که ایدز در سال 1981 برای اولین بار توصیف شد، تعدادی از شایعات، تصورات غلط و سخنان دروغ خطرناک در مورد آنها گفته شده است. اگرچه آموزش اچ آی وی / ایدز در حال افزایش، و میزان مرگ و میر و داغ ننگ آن نیز درحال کاهش یافتن است، وقتی که به این شرایط می رسد، هنوز هم مهم است که حقیقت را از افسانه تشخیص دهیم. شما در مورد این شایعات رایج درباره HIV چه می دانید؟

دسته: فرهنگ و هنر    |    تاریخ ارسال: 3 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 2
مهناز افشار: ایران سرزمین نفرین شده است ... - NewsKadeh.com

مهناز افشار در یک گفت و گوی ویدیویی, نسبت به بلایایی که بر سر ایر

ان به طور مداوم نازل می شود, واکنش نشان داد.

دسته: اخبار - سیاسی    |    تاریخ ارسال: 3 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
در اجلاس امنیتی مونیخ چه گذشت؟ - NewsKadeh.com

وزیر امور خارجه کشورمان ظهر روز یکشنبه به وقت محلی در پنجاه و چه

ارمین اجلاس امنیتی مونیخ سخنرانی کرد.

  آخرین عناوین نرم افزار  
دانلود Geometric DFMPro v4.1.5.2895 + v4.0.0.3168 Suite - پلاگین شناسایی و اصلاح نواقص طرح های شبیه سازی شده در نرم افزار های CAD(951)
دانلود Sugar Smash - بازی موبایل آب نبات های شکری(715)
دانلود Indy Cat Match 3 - بازی موبایل گربه ایندی(707)
دانلود FileMaker Pro Advanced v14.0.5.505 - نرم افزار ایجاد و مدیریت پایگاه داده(757)
دانلود File Viewer v9.4 + File Viewer Express v3.0 - نرم افزار مدیریت و سازماندهی فایل ها(717)
دانلود Splunk Enterprise v6.3.3 x86x64 - نرم افزار جمع آوری و آنالیز انواع داده ها و اطلاعات عملیاتی(1118)
دانلود Topaz photoFXlab v1.2.10 - نرم افزار افکت گذاری بر روی عکس ها(958)
دانلود Suitcase Fusion 6 v17.2.3 - نرم افزار حرفه ای مدیریت فونت(740)
دانلود Texpad v1.7.23 MacOSX - نرم افزار ویرایشگر متن حرفه ای برای مک(828)
دانلود Udemy The Ultimate Web Designing Course in Photoshop - آموزش طراحی قالب وب سایت با فتوشاپ(1025)
دانلود XCOM 2 - بازی ایکس کام 2(1008)
دانلود Thinkbox Deadline v7.2.2.1 MacOSX - نرم افزار مدیریت رندر در مک(828)
دانلود Autodesk Maya v2016 SP4 MacOSX - نرم افزار ساخت انیمیشین های ۳ بعدی در مک(795)
  آخرین عناوین نرم افزار و بازی موبایل  
Cooking Chef v3.3.3051 دانلود بازی سرآشپز پخت و پز برای اندروید(145)
Shortcutter – Quick Settings​ & Side Bar​ Premium v4.1.8 برنامه ایجاد میانبر برای تنظیمات اندروید(0)
bxActions - Bixby Button Remapper Pro v3.32 دانلود برنامه عملیاتی توسط دکمه Bixby برای اندروید(146)
Note: Color Notepad Notes,To Do List,Reminder,Memo Vip v1.3.2 دانلود برنامه دفترچه یاداشت رنگی برای اندروید(116)
English Tenses v2.3 build 240 دانلود برنامه اموزش زمان های زبان انگلیسی برای اندروید(161)
NN Launcher -Nice Nougat Launcher 2017, 7.0 PRIME v2.8 دانلود لانچر زیبای 2017 نوقا برای اندروید(139)
Ultra Fast Charge v8.7 دانلود برنامه شارژ فوق العاده سریع اولترا برای اندروید(152)
Smart Rotate: Screen Control v2.7.32 دانلود برنامه مدیریت چرخش صفحه نمایش برای اندروید(133)
S8 Edge Music Player v5.0.4 build 62 دانلود برنامه پخش کننده موسیقی s8 برای اندروید(145)
File Manager - Local and Cloud File Explorer v2.5.1 دانلود برنامه مدیریت فایل هوشمند برای اندروید(146)
Fake Call v1.2.2 دانلود برنامه تماس جعلی برای اندروید(161)
Faily Skater v3.1 دانلود بازی اسکیت سوار بی ترمز برای اندروید(197)
Crafty Candy v1.53.0 دانلود بازی آبنبات فریبنده برای اندروید(170)
  آخرین مطالب  
4 روش برای حفظ مشتریان قدیمی و ثابت(11)
سلامت مغز را با کنار گذاشتن این عادت های غلط تضمین کنید(45)
10 علتی که همیشه خسته هستید و چه کاری برای آن باید انجام دهید(27)
دلایل، نشانه ها و درمان هپاتیت نوع A(0)
نقل و انتقال خون چیست؟(0)
24 روش برای از دست دادن وزن بدون رژیم غذایی(0)
آزمایشات HIV ایدز(0)
10 شایعه درمورد HIV(0)
مهناز افشار: ایران سرزمین نفرین شده است ...(2)
در اجلاس امنیتی مونیخ چه گذشت؟(0)
دردسرهای 25 هزار خانوار سرپل ذهابی در باران(32)
هدیه تهرانی:زنان و دختران نگون بخت را دیدم چرا این کابوس تمام نمی شود(29)
یش بینی وضعیت هوای تهران برای فردا دوشنبه 96/11/30(0)
نجات مسافران توسط «کاپیتان فولاد» در سال 92+فیلم(1)
سردار صفوی:ایران باید هزینه‌هایی را که در سوریه کرده، برگرداند(0)
قیمت سکه، طلا و ارز در بازار امروز یکشنبه 29بهمن ماه96(0)
گزارش مراسم تجلیل نیوشا ضیغمی و همسرش از هنرمندان عرصه قلمزنی(17)
دوستی که هدیه تهرانی در سقوط هواپیمای تهران یاسوج از دست داد + عکس(0)
نگرانی خانواده های حادثه دیدگان هواپیمای تهران یاسوج در فرودگاه +تصویر(0)
دو کودک مسافر حادثه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج(0)
فرود اضطراری پرواز مشهد-ایلام در فرودگاه کرمانشاه(0)
عکس استثنایی از زنی که با وسایلش وارد دستگاه اسکنر اشعه ایکس شد!(44)
هواپیمای سقوط کرده برجامی نیست(0)
5 مدل دکوراسیون آشپزخانه برتر برای بهار 97(0)
تصاویر حمیدرضا آذرنگ محمدرضا شریفی نیا ملیکا پارسا و ستایش محمودی در اکران بلوک 9 خروجی 2(0)
واکنش ژوله به سقوط هواپیمای تهران یاسوج: زندگی مون شده عاقبت یزید(0)
عدم تایید نهایی فوت تمام سرنشینان از سوی شرکت آسمان(0)
صحبت های خانواده های جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای تهران یاسوج(0)
  آخرین مطالب بخش فرهنگ و هنر  
مهناز افشار: ایران سرزمین نفرین شده است ...(2)
هدیه تهرانی:زنان و دختران نگون بخت را دیدم چرا این کابوس تمام نمی شود(29)
گزارش مراسم تجلیل نیوشا ضیغمی و همسرش از هنرمندان عرصه قلمزنی(17)
دوستی که هدیه تهرانی در سقوط هواپیمای تهران یاسوج از دست داد + عکس(0)
تصاویر حمیدرضا آذرنگ محمدرضا شریفی نیا ملیکا پارسا و ستایش محمودی در اکران بلوک 9 خروجی 2(0)
واکنش ژوله به سقوط هواپیمای تهران یاسوج: زندگی مون شده عاقبت یزید(0)
مخاطب یاد گرفته است عکس و امضا بگیرد و پز بدهد !(0)
تصاویر بدل ایرانی آنجلینا جولی، رامانا سیاح در اکران فیلم شاخ کرگدن(0)
پست جسورانه باران کوثری در حمایت از اکران عصبانی نیستم(0)
مادری که کامبیز دیرباز را حیران کرد + عکس تکان دهنده(0)
دیدار ابراهیم حاتمی کیا و رئیسی + عکس ابراهیم حاتمی کیا با پوشش عجیب(95)
آیا انصراف کیومرث پوراحمد از تهیه کنندگی دو طبقه روی پیلوت به خاطر الناز شاکردوست بوده است ؟(66)
علت خودکشی صادق هدایت چه بود ؟ + عکس معشوقه صادق هدایت و قبر وی(4)
  آخرین مطلب بخش سبک زندگی  

4 روش برای حفظ مشتریان قدیمی و ثابت(11)


نیوزکده-4 روش برای حفظ مشتریان قدیمی و ثابت
ادامه مطلب

  آخرین مطلب بخش اخبار  

در اجلاس امنیتی مونیخ چه گذشت؟(0)


نیوزکده-در اجلاس امنیتی مونیخ چه گذشت؟
ادامه مطلب

Newskadeh.com 2015 - powerd by itmyti.com