مؤسسه خیریه محک

نیوزکده - در تلویزیون چه خبر است؟ نمایش منقل و وافور با دیالوگ های ممیزی !


نیوزکده - ابهام بزرگ در تعداد و اسامی مسافران سانحه دیده


نیوزکده - 4 روش برای حفظ مشتریان قدیمی و ثابت


نیوزکده - سلامت مغز را با کنار گذاشتن این عادت های غلط تضمین کنید


نیوزکده - 10 علتی که همیشه خسته هستید  و چه کاری برای آن باید انجام دهید


نیوزکده - دلایل، نشانه ها و درمان هپاتیت نوع A


نیوزکده - نقل و انتقال خون چیست؟


نیوزکده - 24 روش برای از دست دادن وزن بدون رژیم غذایی


نیوزکده - آزمایشات HIV ایدز


نیوزکده - 10 شایعه درمورد HIV


نیوزکده - مهناز افشار: ایران سرزمین نفرین شده است ...


نیوزکده - در اجلاس امنیتی مونیخ چه گذشت؟


نیوزکده - دردسرهای 25 هزار خانوار سرپل ذهابی در باران


نیوزکده - هدیه تهرانی:زنان و دختران نگون بخت را دیدم چرا این کابوس تمام نمی شود


نیوزکده - یش بینی وضعیت هوای تهران برای فردا دوشنبه 96/11/30


نیوزکده - NewsKadeh.com

کمک به سازمان خيريه محک

دسته: کامپیوتر و موبایل    |    تاریخ ارسال: 12 / 9 / 1394    |    تعداد بازدید: 84
دستیابی به ماده‌ای که منجر به ساخت مدارهای الکترونیکی انعطاف‌پذیر می‌شود

دستیابی به ماده‌ای که منجر به ساخت مدارهای الکترونیکی انعطاف‌پذیر می‌شود - NewsKadeh.com

پژوهشگران دانشگاه تگزاس برای نخستین بار توانسته‌اند ژل‌هایی بسازند که توانایی تعمیر و بازسازی مدارهای الکترونیکی را دارد. این ژل می‌تواند در زمینه‌ی توسعه‌ی مدارهای الکترونیکی انعطاف‌پذیر، سنسورهای زیستی و باتری‌هایی که به عنوان منابع ذخیره انرژی کاربرد دارند، مورد استفاده قرار گیرد.

فناوری اگرچه امروز با شتاب هرچه بیشتر به سوی سیستم‌های الکترونیکی سبک‌تر، خمش‌پذیر، تاشو و انعطاف‌پذیر پیش می‌رود اما مدارهای امروزی که برای تامین توان این دستگاه‌ها به کار می‌روند به اندازه‌ی خود این دستگاه‌ها قابلیت انعطاف آزادانه و متناوب و همچنین توانایی خودترمیمی شکاف‌ها یا شکستگی‌هایی که در پی کاربرد طبیعی و گذشت زمان رخ می‌دهد را ندارند.

تا به امروز، مواد خودترمیم‌گر همواره به یک برانگیزنده‌ی بیرونی همانند نور یا گرما برای شروع فرایند ترمیم وابسته بوده‌اند. ماده‌ی موسوم به سوپرژل (supergel) ساخته شده در دانشگاه آوستین (UT Austin) دارای رسانایی بالا (به اندازه‌ای که ماده توانایی رسانش الکتریسته را به خوبی داشته باشد) و ساختار مکانیکی قوی و ویژگی‌های الکتریکی برای خودترمیم‌گری است. گیهوآ یو (Guihua Yu) استادیار مهندسی مکانیک و سازنده‌ی سوپرژل در این باره می‌گوید:

در دهه‌ی گذشته، مفهوم خودترمیم‌گری توسط افراد گوناگونی که در این زمینه و در رابطه با کاربردهای گسترده‌ی آن کار می‌کنند بسیار مورد توجه بوده است اما این نخستین باری است که ماده‌ای ساخته شده که بدون هیچ عامل برانگیزنده‌ی بیرونی توانایی خودترمیمی را دارد. برای بازسازی یک شکستگی یا شکاف در یک مدار الکترونیکی یا باتری به هیچ نور یا گرمایی نیاز نیست. در مواد خودترمیم‌گری که پیش از این ساخته شده بودند همواره برای این کار به نور یا گرمای بیرونی نیاز داشتیم.

یو و گروهش این سوپرژل را با آمیختن دو نوع ژل با هم دیگر ساختند. ماده‌ی اول یک ژل با ساختار لیگاند فلزی و خودسامانگر (self assembling) است که دارای ویژگی خودترمیمی است. دومی هم یک هیدروژل پلیمری رسانا است. به زودی مقاله‌ای درباره‌ی ترکیب هیدروژل ساخته شده در مجله‌ی نانو لترز (Nano Letters) منتشر می‌شود. در این مقاله، پژوهشگران توضیح می‌دهند که چگونه با کاربرد یک مولکول کریستال‌ مایع، توانسته‌اند رسانایی، سازش پذیری زیستی و تراوایی مغناطیسی هیدروژل پلیمری ماده را افزایش دهند. آنها توانستند هیدروژل‌های پلیمری بسازند که تا ۱۰ برابر نسبت به هیدروژل‌های به کار برده شده در بیوالکترونیک و باتری‌های قابل شارژ معمولی، رسانایی بیشتری داشته باشد.

ساختارهای نانویی که در ساختمان این ژل هستند در واقع کوچک‌ترین ساختارهایی به شمار می‌روند که توانایی جابجایی کارآمد بار و انرژی الکتریکی را دارند. در مقاله‌ای که پیش از این در ماه سپتامبر منتشر شد، یو یک ماده‌ی خودترمیم‌گر از نوع ژل هیبریدی (چندگانه) را معرفی کرد. ماده‌ی ثانویه‌‌ی این ژل هیبریدی خودترمیم‌گر، یک ژل چندمولکولی با ساختار لیگاند فلزی است. به کار گیری مولکول‌های تریپیدین برای ساختار اصلی و کاربرد اتم‌های روی به عنوان ماده‌ی چسباننده، منجر به ساخته شدن ماده‌ای می‌شود که توانایی بازسازی خود را به صورت اتوماتیک پس از شکسته شدن دارد.

هنگامی که این ژل چندمولکولی در ساختار هیدروژل پلیمری وارد شود، یک ژل هیبریدی درست خواهد شد که ساختار مکانیکی و کشسانی آن نسبت به قبل افزایش یافته است. یو معتقد است که برای ساختن یک مدار الکترونیکی خودترمیم‌گر، ژل خودترمیم‌گر نمی‌تواند به طور کامل جانشین رساناهای فلزی که امروزه به کار می‌روند شود، اما می‌تواند به عنوان یک مفصل نرم به کار رفته و بخش‌های دیگر مدار را به هم پیوند دهد. او می‌گوید:

این ژل در نقاط پیوندی و جفت‌شدگی در مدارها می‌تواند به کار برده شود چون بیشتر شکستگی‌ها در این نقاط رخ می‌دهند. روزی خواهد رسید که شما خواهید توانست با ریختن این ژل به محل پیوند‌ها در مدارها سختی و مقاومت آنها را در برابر شکستگی بیشتر کنید.

گروه یو در حال حاضر به دنبال یافتن زمینه‌های کاربردی دیگر از این ژل‌ها در پزشکی و ذخیره‌ی انرژی هستند. کاربرد این ژل‌ها در باتری‌ها برای ذخیره‌ی بهتر انرژی الکتریکی می‌تواند یکی از شگرف‌ترین و بهترین زمینه‌های کاربرد این وسیله باشد. پژوهش گروه یو از بنیاد ملی علوم امریکا کمک مالی به مبلغ سه میلیون دلار دریافت کرده است.

منبع: sciencedaily

مطالب هم گروه:
نیوزکده- آغاز ثبت نام رنو ساندرو استپ وی از هفته آینده
 
آغاز ثبت نام رنو ساندرو استپ وی از هفته آینده
(6)
رنو ساندرو استپ وی طرفداران بسیاری در ایران پیدا کرده است و بنا به گفته‌ی معاون بازاریابی و فروش گروه سایپا این خودرو از هفته‌ی آینده برای ثبت نام در دسترس خواهد بود.


نیوزکده- ۱۲ اردیبهشت؛ سالگرد مرگ جولیو ناتا شیمیدان برجسته ایتالیایی
 
۱۲ اردیبهشت؛ سالگرد مرگ جولیو ناتا شیمیدان برجسته ایتالیایی
(2)
۳۸ سال پیش در چنین روزی (۲ می سال ۱۹۷۹)، جولیو ناتا، شیمیدان برجسته‌ی ایتالیایی فوت کرد. شهرت این دانشمند بزرگ به خاطر دستاوردهای علمی وی در خصوص پلیمرها است.


نیوزکده- بی ام و M240i با تیونینگ AC اشنایتزر؛ جذاب‌ ترین سری 2 تاریخ
 
بی ام و M240i با تیونینگ AC اشنایتزر؛ جذاب‌ ترین سری 2 تاریخ
(6)
ای‌سی اشنایتزر (AC Schnitzer) به مناسبت ۳۰مین سالگرد تاسیس، از بی‌ام‌و M240i با تغییرات ویژه در نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۱۷ رونمایی کرد.


نیوزکده- شهر هلسینکی فنلاند به‌زودی از اتوبوس خودران استفاده می‌کند
 
شهر هلسینکی فنلاند به‌زودی از اتوبوس خودران استفاده می‌کند
(2)
 در آینده نزدیک، اتوبوس‌ خودران به کمک سیستم حمل و نقل سنتی شهرهای فنلاند می‌آید.


نیوزکده- گفتگویی با کاسپارف در مورد هوش مصنوعی و تعامل آن با انسان (بخش دوم)
 
گفتگویی با کاسپارف در مورد هوش مصنوعی و تعامل آن با انسان (بخش دوم)
(13)
گری کاسپارف در مورد آینده‌ی هوش مصنوعی امیدوار است، اما باور دارد که ما هنوز راه زیادی برای رسیدن به هدفمان داریم. وی باوری به آینده‌ی شوم و ترسناک ترسیم‌شده در هالیوود برای سرانجام انسان ندارد.

دسته: فرهنگ و هنر    |    تاریخ ارسال: 30 ثانیه قبل    |    تعداد بازدید: 0
در تلویزیون چه خبر است؟ نمایش منقل و وافور با دیالوگ های ممیزی ! - NewsKadeh.com

پخش تصاویر آلات استعمال موادمخدر در بخشی از یک سریال، تعجب خیلی

از بینندگان شبکه سوم سیما را برانگیخت.

دسته: حوادث    |    تاریخ ارسال: 49 ثانیه قبل    |    تعداد بازدید: 0
ابهام بزرگ در تعداد و اسامی مسافران سانحه دیده - NewsKadeh.com

با وجود گذشت چند ساعت از سقوط هواپیمای شرکت آسمان هنوز فهرست کا

ل مسافران و کرو پرواز این هواپیما منتشر نشده است.

دسته: سبک زندگی    |    تاریخ ارسال: 1 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 21
4 روش برای حفظ مشتریان قدیمی و ثابت - NewsKadeh.com

جذب مشتریان جدید برای محصولاتتان چیزی بین شش تا هفت برابر گران

ر از حفظ مشتریان فعلی تمام خواهد شد. شما باید هر کاری را که می توانید، انجام دهید تا وفاداری مشتریانتان را افزایش دهید. هیچ گاه ارزش «حفظ مشتری» را دست کم نگیرید. در ادامه به چهار استراتژی اشاره می کنیم که می توانید به این منظور به کار بگیرید.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 2 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 45
سلامت مغز را با کنار گذاشتن این عادت های غلط تضمین کنید - NewsKadeh.com

 عادت های غلط روزمره منجر به آسیب رسیدن به مغز و ایجاد آسیب ای

شناختی و عدم کارکرد صحیح مغز می شوند.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 3 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 27
10 علتی که همیشه خسته هستید  و چه کاری برای آن باید انجام دهید - NewsKadeh.com

احساس خستگی دائم بسیار شایع است. در واقع حدود یک سوم از نوجوانان

سالم، بزرگسالان و افراد مسن تر از احساس خواب آلودگی و خستگی رنج می برند. خستگی یکی از علائم مشترک درشرایط مختلف و بیماری های جدی است، اما در برخی موارد ناشی از شیوه و سبک زندگی ساده است. خوشبختانه این عوامل را می توان از میان برداشت. این مقاله 10دلیل بالقوه برای اینکه چرا خسته هستید را طبقه بندی کرده و توصیه هایی جهت بازگرداندن انرژی به شما ارائه می دهد.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 3 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
دلایل، نشانه ها و درمان هپاتیت نوع A - NewsKadeh.com

هپاتیت A یک ویروس است که باعث عفونت و التهاب کبد می شود. این نوع ا

ز هپاتیت به ندرت باعث آسیب جدی کبد یا مرگ می شود و باعث بیماری مزمن کبد نیز نمی شود، اما می تواند به طور قابل ملاحظه ای باعث غیبت و عدم حضور در محل کار یا مدرسه شود. هنگامی که یک بارفردی به آن مبتلا شود، دیگر مصون خواهد بود و هرگز دوباره به آن آلوده نخواهد شد. ویروس هپاتیت A یا (HAV) در مناطقی که دارای وضعیت اجتماعی پایین اقتصادی همراه با فقدان بهداشت مناسب هستند، رایج است. از طریق مواد غذایی و آب آلوده یا تماس نزدیک فرد به فرد گسترش می یابد. کودکان اغلب آن را انتقال می دهند.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 3 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
نقل و انتقال خون چیست؟ - NewsKadeh.com

انتقال خون یک روشی است که طی آن خون اهدا شده به خون شما اضافه می

ود. انتقال خون باعث افزایش سطح خون می شود. شما ممکن است به علت جراحی، خونریزی، آسیب، سرطان، عفونت، اختلال در خون، مشکل کبدی یا یکی دیگر از مشکلات بهداشتی، به آن نیاز داشته باشید. خون شامل اجزایی مانند گلبول های قرمز، گلبول های سفید، پلاسما و پلاکت است. انتقال خون ممکن است برای شما کل خون یا بخشی از خونی که برای شما یاری دهنده باشد، فراهم کند. گاهی اوقات انتقال خون با خون خودتان که پیش از آن اهدا کرده اید، انجام می شود. در یک انتقال خون، خون داده شده یا اهدایی باید با نوع خون شما سازگار باشد. خون شما برای تعیین اینکه گروه خونی شما جزو گروههای A، B، AB، یا O است، و نیز دارای Rh مثبت باشد یا دارای Rh منفی، آزمایش می شود. بانک های خون به دقت خون های اهدا شده را برای شناسایی گروه خونی، غربالگری می کنند.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 3 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
24 روش برای از دست دادن وزن بدون رژیم غذایی - NewsKadeh.com

زمان وعده غذایی شما یک تایمر را برای 20 دقیقه تنظیم کنید و خودتا

ن را به عنوان یک آهسته خوار به روز کنید. این روش یکی از عادت‌های بسیار مناسب برای لاغری بدون برنامه رژیم پیچیده است. از هر لقمه نهایت لذت را برید تا زمانی که زنگ به صدا درآید. وعده‌های غذایی خود را به بخش‌های زیاد ینی لقمه‌های بیشتر تقسیم کنید و از خوردن بخش‌های کوچک‌تر لذت ببرید، این کار باعث ترشح هورمون سیری به‌طور کامل می‌شود. هنگامی که غذا را به عجله میل می‌کنید، معده شما وقت ندارد که مغز را به‌طور کامل از سیر شدن مطلع کند. که منجر به overeating یا همان زیاده خواری می‌شود.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 3 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
آزمایشات HIV ایدز - NewsKadeh.com

بسیاری از آزمایشات HIV اکنون سریع، رایگان و بدون درد هستند. آیا م

باید برای HIV آزمایش شوم؟ با ما همراه باشید تا نکات مهم را در این باره فرا بگیرید: • هر کسی در سنین بین 13 تا 64 سالگی حداقل یک بار، باید برای HIV آزمایش شود. • برخی از مردان فعال همجنسگرا و دوجنسگرا ممکن است از تست های مکرر (هر 3 تا 6 ماه) بهره مند شوند. • اگر باردار هستید یا قصد دارید باردار شوید، هرچه زودتر و در اسرع وقت برای محافظت از کودک خود، یک تست بدهید. • شما باید حداقل باید یک بار در سال و در موارد زیر آزمایش بدهید: – اگر شما یک همجنسگرای فعال جنسی یامرد دوجنسی هستید. – اگر شما با یک شریک جنسی HIV مثبت، رابطه جنسی داشته اید. – اگر شما از آخرین آزمایش HIV خود، دارای بیش از یک شریک جنسی بوده اید. – اگر شما سوزن یا عملیاتی را برای تزریق مواد مخدر به اشتراک گذاشته اید. – اگر شما برای تهیه مواد مخدر یا پول، دست به یک رابطه جنسی زده اید. – اگر شما به یکی دیگر از بیماری های منتقله از راه جنسی، هپاتیت،یا سل مبتلا هستید. – اگر شما با هر فردی که همه کار ها

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 3 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
10 شایعه درمورد HIV - NewsKadeh.com

آیا فکر می کنید حقایق مربوط به HIV (ویروس نقص ایمنی بدن انسان) و ای

دز (سندرم نقص ایمنی بدست آمده) را می دانید؟ دانش خود را امتحان کنید. این دو یعنی اچ آی وی و ایدز اغلب درک نشده اند. در واقع، از زمانی که ایدز در سال 1981 برای اولین بار توصیف شد، تعدادی از شایعات، تصورات غلط و سخنان دروغ خطرناک در مورد آنها گفته شده است. اگرچه آموزش اچ آی وی / ایدز در حال افزایش، و میزان مرگ و میر و داغ ننگ آن نیز درحال کاهش یافتن است، وقتی که به این شرایط می رسد، هنوز هم مهم است که حقیقت را از افسانه تشخیص دهیم. شما در مورد این شایعات رایج درباره HIV چه می دانید؟

  آخرین عناوین نرم افزار  
دانلود Geometric DFMPro v4.1.5.2895 + v4.0.0.3168 Suite - پلاگین شناسایی و اصلاح نواقص طرح های شبیه سازی شده در نرم افزار های CAD(951)
دانلود Sugar Smash - بازی موبایل آب نبات های شکری(715)
دانلود Indy Cat Match 3 - بازی موبایل گربه ایندی(708)
دانلود FileMaker Pro Advanced v14.0.5.505 - نرم افزار ایجاد و مدیریت پایگاه داده(757)
دانلود File Viewer v9.4 + File Viewer Express v3.0 - نرم افزار مدیریت و سازماندهی فایل ها(717)
دانلود Splunk Enterprise v6.3.3 x86x64 - نرم افزار جمع آوری و آنالیز انواع داده ها و اطلاعات عملیاتی(1118)
دانلود Topaz photoFXlab v1.2.10 - نرم افزار افکت گذاری بر روی عکس ها(958)
دانلود Suitcase Fusion 6 v17.2.3 - نرم افزار حرفه ای مدیریت فونت(740)
دانلود Texpad v1.7.23 MacOSX - نرم افزار ویرایشگر متن حرفه ای برای مک(828)
دانلود Udemy The Ultimate Web Designing Course in Photoshop - آموزش طراحی قالب وب سایت با فتوشاپ(1025)
دانلود XCOM 2 - بازی ایکس کام 2(1008)
دانلود Thinkbox Deadline v7.2.2.1 MacOSX - نرم افزار مدیریت رندر در مک(828)
دانلود Autodesk Maya v2016 SP4 MacOSX - نرم افزار ساخت انیمیشین های ۳ بعدی در مک(795)
  آخرین عناوین نرم افزار و بازی موبایل  
Cooking Chef v3.3.3051 دانلود بازی سرآشپز پخت و پز برای اندروید(145)
Shortcutter – Quick Settings​ & Side Bar​ Premium v4.1.8 برنامه ایجاد میانبر برای تنظیمات اندروید(0)
bxActions - Bixby Button Remapper Pro v3.32 دانلود برنامه عملیاتی توسط دکمه Bixby برای اندروید(146)
Note: Color Notepad Notes,To Do List,Reminder,Memo Vip v1.3.2 دانلود برنامه دفترچه یاداشت رنگی برای اندروید(116)
English Tenses v2.3 build 240 دانلود برنامه اموزش زمان های زبان انگلیسی برای اندروید(161)
NN Launcher -Nice Nougat Launcher 2017, 7.0 PRIME v2.8 دانلود لانچر زیبای 2017 نوقا برای اندروید(139)
Ultra Fast Charge v8.7 دانلود برنامه شارژ فوق العاده سریع اولترا برای اندروید(152)
Smart Rotate: Screen Control v2.7.32 دانلود برنامه مدیریت چرخش صفحه نمایش برای اندروید(133)
S8 Edge Music Player v5.0.4 build 62 دانلود برنامه پخش کننده موسیقی s8 برای اندروید(145)
File Manager - Local and Cloud File Explorer v2.5.1 دانلود برنامه مدیریت فایل هوشمند برای اندروید(146)
Fake Call v1.2.2 دانلود برنامه تماس جعلی برای اندروید(161)
Faily Skater v3.1 دانلود بازی اسکیت سوار بی ترمز برای اندروید(197)
Crafty Candy v1.53.0 دانلود بازی آبنبات فریبنده برای اندروید(170)
  آخرین مطالب  
در تلویزیون چه خبر است؟ نمایش منقل و وافور با دیالوگ های ممیزی !(0)
ابهام بزرگ در تعداد و اسامی مسافران سانحه دیده(0)
4 روش برای حفظ مشتریان قدیمی و ثابت(21)
سلامت مغز را با کنار گذاشتن این عادت های غلط تضمین کنید(45)
10 علتی که همیشه خسته هستید و چه کاری برای آن باید انجام دهید(27)
دلایل، نشانه ها و درمان هپاتیت نوع A(0)
نقل و انتقال خون چیست؟(0)
24 روش برای از دست دادن وزن بدون رژیم غذایی(0)
آزمایشات HIV ایدز(0)
10 شایعه درمورد HIV(0)
مهناز افشار: ایران سرزمین نفرین شده است ...(2)
در اجلاس امنیتی مونیخ چه گذشت؟(0)
دردسرهای 25 هزار خانوار سرپل ذهابی در باران(32)
هدیه تهرانی:زنان و دختران نگون بخت را دیدم چرا این کابوس تمام نمی شود(29)
یش بینی وضعیت هوای تهران برای فردا دوشنبه 96/11/30(0)
نجات مسافران توسط «کاپیتان فولاد» در سال 92+فیلم(1)
سردار صفوی:ایران باید هزینه‌هایی را که در سوریه کرده، برگرداند(0)
قیمت سکه، طلا و ارز در بازار امروز یکشنبه 29بهمن ماه96(0)
گزارش مراسم تجلیل نیوشا ضیغمی و همسرش از هنرمندان عرصه قلمزنی(17)
دوستی که هدیه تهرانی در سقوط هواپیمای تهران یاسوج از دست داد + عکس(0)
نگرانی خانواده های حادثه دیدگان هواپیمای تهران یاسوج در فرودگاه +تصویر(0)
دو کودک مسافر حادثه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج(0)
فرود اضطراری پرواز مشهد-ایلام در فرودگاه کرمانشاه(0)
عکس استثنایی از زنی که با وسایلش وارد دستگاه اسکنر اشعه ایکس شد!(44)
هواپیمای سقوط کرده برجامی نیست(0)
5 مدل دکوراسیون آشپزخانه برتر برای بهار 97(0)
تصاویر حمیدرضا آذرنگ محمدرضا شریفی نیا ملیکا پارسا و ستایش محمودی در اکران بلوک 9 خروجی 2(0)
واکنش ژوله به سقوط هواپیمای تهران یاسوج: زندگی مون شده عاقبت یزید(0)
  آخرین مطالب بخش فرهنگ و هنر  
در تلویزیون چه خبر است؟ نمایش منقل و وافور با دیالوگ های ممیزی !(0)
مهناز افشار: ایران سرزمین نفرین شده است ...(2)
هدیه تهرانی:زنان و دختران نگون بخت را دیدم چرا این کابوس تمام نمی شود(29)
گزارش مراسم تجلیل نیوشا ضیغمی و همسرش از هنرمندان عرصه قلمزنی(17)
دوستی که هدیه تهرانی در سقوط هواپیمای تهران یاسوج از دست داد + عکس(0)
تصاویر حمیدرضا آذرنگ محمدرضا شریفی نیا ملیکا پارسا و ستایش محمودی در اکران بلوک 9 خروجی 2(0)
واکنش ژوله به سقوط هواپیمای تهران یاسوج: زندگی مون شده عاقبت یزید(0)
مخاطب یاد گرفته است عکس و امضا بگیرد و پز بدهد !(0)
تصاویر بدل ایرانی آنجلینا جولی، رامانا سیاح در اکران فیلم شاخ کرگدن(0)
پست جسورانه باران کوثری در حمایت از اکران عصبانی نیستم(0)
مادری که کامبیز دیرباز را حیران کرد + عکس تکان دهنده(0)
دیدار ابراهیم حاتمی کیا و رئیسی + عکس ابراهیم حاتمی کیا با پوشش عجیب(95)
آیا انصراف کیومرث پوراحمد از تهیه کنندگی دو طبقه روی پیلوت به خاطر الناز شاکردوست بوده است ؟(66)
  آخرین مطلب بخش سبک زندگی  

4 روش برای حفظ مشتریان قدیمی و ثابت(21)


نیوزکده-4 روش برای حفظ مشتریان قدیمی و ثابت
ادامه مطلب

  آخرین مطلب بخش اخبار  

در اجلاس امنیتی مونیخ چه گذشت؟(0)


نیوزکده-در اجلاس امنیتی مونیخ چه گذشت؟
ادامه مطلب

Newskadeh.com 2015 - powerd by itmyti.com