مؤسسه خیریه محک

نیوزکده - برنامه غذایی نامناسب میان خانواده های ایرانی


نیوزکده - قند خون خارج از کنترل است وقتی این نشانه ها را دارید


نیوزکده - احمدی نژاد؛ اپوزیسونی است که آتش تفرقه می افزاید


نیوزکده - نوجوان ملایری هتاک به پرچم ایران،به 5 سال حبس تعزیری محکوم شد


نیوزکده - خودکشی خانم جوان از پل عابر پیاده خیابان آزادی


نیوزکده - تعطیلی 3500 واحد صنفی به موجب رکود کامل در بازار


نیوزکده - سهم احمدی نژاد در پرداخت بدهی زنجانی


نیوزکده - جوراب های جریان ساز آقای نخست وزیر!


نیوزکده - هشدار پلیس فتا به دارندگان گوش‌های آیفون


نیوزکده - چی بخورم تا استخوان هام سالم بماند؟


نیوزکده - بهترین زمان برای حمام کردن چه وقتی است؟


نیوزکده - مهم ترین اقدامات در زمان آتش سوزی و حریق برای حفظ جان


نیوزکده - چرا بعد از لاغری و رژیم غذایی دوباره چاق می شویم؟


نیوزکده - هشدار! خطر ابتلا به آنفلوآنزای پرندگان را جدی بگیرید


نیوزکده - معرفی یک کلید طلایی برای درمان یبوست


نیوزکده - NewsKadeh.com

کمک به سازمان خيريه محک

دسته: اخبار - گوناگون    |    تاریخ ارسال: 29 / 3 / 1396    |    تعداد بازدید: 2
تفاوت های جالب در دستمزد دریافتی منشی و مدیرعامل در ایران و جهان

تفاوت های جالب در دستمزد دریافتی منشی و مدیرعامل در ایران و جهان - NewsKadeh.com

شاید جالب باشد که بدانید 10 شغل مختلف در دنیا و ایران از نظر میزان دستمزد دریافتی چه تفاوت هایی با یکدیگر دارند.

مقایسه درآمد ایرانیان با مردم دنیا

یکی از دغدغه های کارمندان امروزی میزان حقوقی است که می گیرند. فرقی هم نمی کند که پول خوبی می گیرند یا نه، زیرا معمولا درصد کمی از کارمندها حقوقشان را عادلانه می دانند.

این امر نه در ایران بلکه در دنیا نیز به همین شکل است. حتی مدیرعاملانی با حقوق های میلیون دلاری هم چندان از حقوق شان راضی نبوده و تنها حدود 16 درصدشان از میزان حقوق ماهانه خود ابراز رضایت کرده اند.
 
با این وجود به تازگی گزارشی در مورد میزان حقوق ایرانی ها در حوزه های مختلف کاری منتشر شده و نشان می دهد میزان حقوق در ایران تقریبا برای بیشتر مشاغل و رده های شغلی یکسان بوده و حتی خیلی تفاوتی میان حقوق یک کارشناس ارشد و یک کارشناس ساده نیست. ولی در خارج از ایران چه خبر است؟ واقعا شرکت های خارجی نیز برای بعضی مشاغل خاص پول بیشتری پرداخت می کنند؟ میزان حقوق کارمندان خارجی در مقایسه با همتایان ایرانی شان چقدر است؟

برای جواب دادن به این سوال ها به سراغ چند سایت معتبر سنجش حقوق در سرتاسر دنیا رفتیم تا وضعیت درآمدی ایرانیان را با مردم سرتاسر دنیا بسنجیم. البته یک نکته را به ذهن داشته باشید که اولا سیستم درآمد کشورهای خارجی با ایران متفاوت است و به علاوه مالیات های سنگینی نیز از افراد کسر می شود.

1. حسابداری

حسابداری در دنیا یکی از مشاغل پردرآمد محسوب می شود که به تازگی میانگین حقوق آن نیز در سطح جهانی افزایش داشته است. حرفه حسابداری یکی از مشاغل حساس جامعه محسوب می شود؛ درواقع به دلیل محاسبات و جزییاتی که در این شغل اهمیت زیادی دارند، دقت و توجه بالای حسابدار را می طلبد. میزان حقوق حسابدار در دنیا حدود 15 میلیون تومان در ماه است. البته به عنوان حسابدار پایه. در سطح مدیر مالی، این حقوق به حدود 30 میلیون تومان در ماه می رسد.

در ایران نیز حقوق حسابداران پایه از حدود 1.5 میلیون در ماه شروع شده و ممکن است تا حدود سه میلیون و 500 هزار تومان هم برسد. در سطح مدیریتی، حقوق مدیران مالی از حدود سه میلیون تومان شروع شده و حتی به 12 میلیون تومان نیز می رسد.

2. بانکداری

حرفه بانکداری در ایران همیشه یکی از شغل های محبوب و پولسازی محسوب می شده که هر کسی آرزوی آن را دارد. در دنیا ولی داستان فرق می کند. در حرفه بانکداری در دنیا حقوق افراد به نسبت سایر مشاغل از یک حد متوسطی برخوردار است و نمی توان تفاوت زیادی میانش غل بانکداری با شغل های معمول دید. به عنوان مثال درآمد یک کارمند بانک حدود 11 میلیون تومان در ماه است. این حقوق برای مدیر بانک به حدود 18 میلیون تومان در ماه می رسد.

در ایران میزان حقوق یک کارمند بانک معمولا از حدود دو میلیون تومان شروع شده و با توجه به تخصص و سابقه به حدود پنج میلیون تومان در ماه هم می رسد. در سطح مدیریتی حقوق مدیران و معاونین بانک معمولا از حدود شش میلیون تومان شروع شده و به حدود 17 میلیون تومان نیز می رسد.

3. روابط عمومی

روابط عمومی معمولا یکی از شغل هایی است که با توجه به اهمیت بالای آن در ایران کمتر جدی گرفته می شود. در دنیا نیز هرچند حقوقش در سطح معقول و متوسطی قرار دارد ولی با توجه به اهمیت صنعت میزان آن تصاعدی بالا می رود. معمولا میزان حقوق یک کارمند متخصص روابط عمومی حدود 9 میلیون تومان است. در حالی که مدیر روابط عمومی حقوقی حدود 15 تا 20 میلیون تومان می گیرد. صنایع بزرگ حقوق یک مدیر روابط عمومی به حدود 30 میلیون تومان نیز می رسد.

در ایران حقوق یک کارمند اداری روابط عمومی بین یک میلیون و 200 تا دو میلیون و 600 هزار تومان متغیر است. مدیران روابط عمومی نیز اوضاع چندان بهتری نداشته و از حدود یک میلیون و 800 تا نهایت هفت میلیون تومان حقوق دریافت می کنند.
 

4. فروش و خدمات پس از فروش

اگر فیلم های هالیوودی را دنبال کنید احتمالا شاهد داستان های زیادی پیرامون کارمندان و بخش فروش شرکت ها بوده اید. کسانی که توانسته اند یک شبه بار خود را ببندند و به جرگه میلیونرها بپیوندند ولی در حقیقت وضعیت حقوق بخش فروش در دنیا چندان تعریفی ندارد. بیشتر فروشندگان براساس میزان فروش حقوق می گیرند و به خاطر همین میانگین جهانی عدد چندان چشمگیری نیست. هر چند اگر کارمند ماهری باشید می توانید در سطح بعضی سمت های مدیریتی نیز درآمدداشته باشید.

در آمد یک کارمند فروش در دنیا حدود هفت میلیون تومان است. در سطح مدیریتی این حقوق با توجه به گستره منطقه فعالیت و متغیرهای دیگر ممکن است تا حدود 30 میلیون تومان نیز حقوق بگیرد.
در ایران حقوق یک کارمند فروش از حدود یک میلیون و 500 هزار تومان شروع شده و در نهایت به چهار میلیون تومان نیز می رسد. این وضعیت برای مدیران فروش بهتر بوده و حقوقی حدود سه تا نهایت 12 میلیون تومان دریافت می کنند.

5. منابع انسانی

در چند سال اخیر شغل منابع انسانی با توجه به اهمیت مهارت افراد و کمبود نیروی کار متخصص و حرفه ای اهمیت زیادی پیدا کرده است. در دنیا ولی این شغل یکی از مهم ترین بخش های هر شرکت را تشکیل داده و روسای شرکت های کوچک تا بزرگ پول زیادی به کارمندان آن پرداخت می کنند. به صورت معمول حقوق یک کارمند بخش منابع انسانی 15 میلیون تومان در ماه است. درحالی که رییس بخش منابع انسانی حدود 32 میلیون تومان در ماه درآمد دارد.

در ایران نیز حقوق این شغل طی سال های اخیر بهتر شده و کارمندان آن از حدود یک میلیون و 500 تا حدود سه میلیون تومان حقوق دریافت می کنند. همچنین میزان حقوق مدیران این بخش با توجه به سابقه از حدود دو میلیون و 500 هزار شروع شده و ممکن است به حدود شش میلیون و 500 هزار تومان نیز برسد.

6. منشی گری

منشی گری یکی از شغل هایی است که وضعیت استخدام آن در خارج از ایران با داخل ایران متفاوت است. در خارج از ایران معمولا منشی ها تخصص خاصی در روابط عمومی و یا حوزه فعالیت شرکت دارند و به خاطر همین حقوق شان با توجه به حقوق منشی های داخل ایران متفاوت است. میانگین حقوق منشی ها در کشورهای غربی چیزی حدود 10 میلیون تومان است.

در ایران حقوق منشی ها از حدود یک میلیون و 200 هزار تومان شروع شده و ممکن است به حدود دو میلیون تومان نیز برسد. شغل هایی مثل مدیر دفتر مدیرعامل و یا مدیر طراحی که تا حدودی به این حوزه مربوط هستند نیز از حقوقی بین یک میلیون و 500 تا دو میلیون و 700 هزار تومان بهره می برند.
 

7. برنامه نویس و فناوری اطلاعات

مشاغل مربوط به کامپیوتر یکی از رو به رشدترین مشاغل در زمینه میزان حقوق دریافتی محسوب می شوند. از متخصص انفورماتیک گرفته تا برنامه نویسی. برنامه نویسی در چند سال گذشته جزو ده شغل برتر از لحاظ میزان حقوق دریافتی بوده است. متوسط درآمد یک برنامه نویس حدود 25 میلیون تومان است که با توجه به مهارت و تخصصش به حدود 40 میلیون تومان در ماه هم می رسد.

حقوق برنامه نویسان در ایران نیز اوضاع خوبی داشته و از حدود دو تا پنج میلیون تومان برای افراد تازه کار و سه میلیون و 700 تا 10 میلیون تومان برای افراد حرفه ای و مدیران پروژه متغیر است. کارشناس نرم افزار و یا همان مسئول انفورماتیک نیز در خارج از کشور حقوقی مشابه برنامه نویس دارد با این تفاوت که معمولا سقف درآمدی آنها پایین تر بوده و حدود 30 میلیون تومان است.

در ایران کارشناسان IT معمولا حقوقی حدود یک میلیون و 700 تا چهار میلیون تومان دریافت می کنند و در سطح مدیریتی حقوق شان بازه ای بین سه میلیون و 500 تا 11 میلیون تومان را شامل می شود.

8. تدریس

در کشورهای پیشرفته معمولا به معلمان در همه مقاطع تحصیلی اهمیت زیادی داده و حقوق بالایی برای آنها در نظر می گیرند. به خصوص در دوره ابتدایی تا دبیرستان که کلیت اطلاعات و جهت گیری فرد در آینده را مشخص می کند. در بیشتر رده های تحصیلی دوران قبل از دانشگاه حقوق معلمان چندان تفاوتی با یکدیگر ندارد و دود 14 میلیون تومان در ماه است.

در ایران ولی برعکس است. زیر نه تنها حقوق معلمان در سطح کاری که انجام می دهند نیست بلکه با توجه به مقاطع تحصیلی، تفاوت حقوق نسبتا محسوسی را شاهد هستیم. حقوق معلمان در ایران از حدود یک میلیون و 400 شروع شده و تا دو میلیون و 800 هزار تومان هم می رسد. در سطح معاونت های آموزشی نیز اوضاع تقریبا همانگونه است و حقوق در بازه بین یک میلیون و 500 تا چهار میلیون و 300 هزار تومان متغیر است.
 

9. وکالت

وکالت چه در ایران و چه در خارج از کشور همیشه بازار داغی داشته و اگر بتوانید اعتباری برای خود دست و پا کنید و به قول معروف قلق کار دستتان بیاید نان تان در روغن است. در خارج کشور اگر بدانید مراحل سخت و آزمون های وکالت را بگذرانید در همان سال اول کاری احتمالا حقوقی حدود 25 میلیون تومان خواهیدداشت. اگر بتوانید به شرکت های بزرگ حقوق بپیوندید و اعتبار کسب کنید این حقوق تا 50 میلیون تومان نیز م رسد.

در ایران معمولا وکلا با توجه به پرونده های خود به حقوق های ده ها میلیونی می رسند ولی اگر کارمند جایی مثل دفترخانه یا شرکت حقوقی باشند معمولا از حقوقی حدود یک میلیون 800 تا پنج میلیون تومان بهره می برند.

10. مدیرعامل و اعضای هیات مدیره

مدیرعاملان و اعضای هیات مدیره با توجه به اندازه شرکت معمولا از میزان حقوق بسیار خوبی نسبت به مدیران بخش های دیگر برخوردارند. ولی در این بخش مثل سایر شغل هایی که ذکر کردیم تفاوت حقوق به چند میلیون تومان می رسد بلکه چندصد میلیون تومان است!

حقوق مدیرعامل در خارج از ایران از عددهای سرسام آوری حکایت دارد. طبق تحقیقات انجام شده مدیرعامل های شرکت های بزرگ حداقل سالانه یک میلیون دلار حقوق می گیرند. یعنی حدود 300 میلیون تومان به صورت ماهانه.

در شرکت های کوچک تر میزان حقوق به حدود 125 میلیون تومان می رسد. در ایران ولی از این اعداد خبری نیست و میزان حقوق مدیران در سطح مدیر اجرایی بین سه تا 10 میلیون و در سطح مدیرعاملی بین پنج میلیون و 600 تا 17 میلیون تومان است.


گردآوری:گروه سرگرمی نیوزکده
newskadeh.com/entertainment
منبع: روزنامه هفت صبح


منبع: سیمرغ

مطالب هم گروه:
نیوزکده-روسری مشترک آرام جعفری و دختر عمویش! عکس
 
روسری مشترک آرام جعفری و دختر عمویش! عکس
(0)
آرام جعفری بازیگر 36 ساله کشورمان, عکس جدیدی از خودش و دختر عمویش را منتشر کرد.


نیوزکده-عکس آزاده نامداری در کنار ساحل در قشم
 
عکس آزاده نامداری در کنار ساحل در قشم
(49)
آزاده نامداری عکسی از خودش در کنار ساحل (خلیج فارس) در قشم را منتشر کرده است.


نیوزکده-هیتلر یک بیضه داشت!
 
هیتلر یک بیضه داشت!
(32)
 یک تاریخدان آلمانی به مدارکی دست یافته که تأیید می‌کند، آدولف هیتلر تنها یک بیضه داشته است. پیش‌تر هم این شایعه وجود داشت که مشکل رهبر نازی‌ها به دلیل نقص مادرزادی و آسیب جنگی نبوده اما اکنون این ادعا پشتوانه علمی می‌یابد.


نیوزکده-زنی که رشد بینی اش متوقف نمی شود! عکس
 
زنی که رشد بینی اش متوقف نمی شود! عکس
(0)
رشد بینی عجیب یک زن, باعث تغییر شکل و ظاهر او شده به شکلی که از حضور در کنار دوستانش خجالت می کشد.


نیوزکده-سوسن پرور: ما ایرانی‌ها یک پا دکتریم!/کارگردان‌ها از من می‌خواهند نقش کمدی و دختر ترشیده بازی کنم/ میگرنم را با هومیوپاتی درمان کردم
 
سوسن پرور: ما ایرانی‌ها یک پا دکتریم!/کارگردان‌ها از من می‌خواهند نقش کمدی و دختر ترشیده بازی کنم/ میگرنم را با هومیوپاتی درمان کردم
(59)
 سوسن پرور را اغلب مخاطبان با کارهای کمدی‌اش می‌شناسند و از جمله کمدین های صاحب سبک زن سینما و تلویزیون ایران است و در اغلب کارهای طنز تلویزیونی حضور موفقی داشته است و آخرین بار در سینما با رضا عطاران در فیلم فرش قرمز همکاری داشته است.. سوسن پرور در سریال آقا و خانم سنگی نقش دختر مجردی به نام ساناز را بازی می‌کند. با او درباره حضورش در سریال آقا و خانم سنگی و مسائل پزشکی گفت‌وگویی انجام داده‌ایم.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 3 دقیقه قبل    |    تعداد بازدید: 2
برنامه غذایی نامناسب میان خانواده های ایرانی - NewsKadeh.com

از جمله عوامل ابتلای کودکان به سوء تغذیه اشتباهات تغذیه ای و بر

امه غذایی ناسالم آن هاست. در صورتی که خانواده ها اصول تغذیه سالم را رعایت نکنند باعث آسیب به سلامت فرزندان و دیگر اعضای خانواده می شوند.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 17 دقیقه قبل    |    تعداد بازدید: 5
قند خون خارج از کنترل است وقتی این نشانه ها را دارید - NewsKadeh.com

 قند خون یکی از موارد مهم است که باید تحت کنترل قرار گیرد. بال

رفتن قند خون پیامدهایی در پی دارد که در ادامه به برخی از مهم ترین علائم بالا بودن قند خون اشاره می کنیم.

دسته: اخبار - سیاسی    |    تاریخ ارسال: 17 دقیقه قبل    |    تعداد بازدید: 0
احمدی نژاد؛ اپوزیسونی است که آتش تفرقه می افزاید - NewsKadeh.com

خیال امام راحت بود که انقلاب را بعد از خود به شماها می‌سپرد، حا

ا شماها می‌خواهید بگذارید بعد از خودتان این انقلاب، به دست چه کسانی بیفتد؟!

دسته: اخبار - اجتماعی    |    تاریخ ارسال: 17 دقیقه قبل    |    تعداد بازدید: 0
نوجوان ملایری هتاک به پرچم ایران،به 5 سال حبس تعزیری محکوم شد - NewsKadeh.com

در پی گفتگوی محمد کاظمی نائب رییس حقوقی و قضایی مجلس با نوجوان 15

ساله پیرامون پایین آوردن پرچم ایران در یکی از میدان های ملایر وی به 5 سال حبس تعزیری محکوم شد که مورد اعتراض قرار گرفت.

دسته: حوادث    |    تاریخ ارسال: 1 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 8
خودکشی خانم جوان از پل عابر پیاده خیابان آزادی - NewsKadeh.com

 خانم جوانی با پرتاب کردن خود از پل عابر پیاده اقدام به خود کش

ی کرد. 

دسته: اخبار - اقتصادی    |    تاریخ ارسال: 2 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 16
تعطیلی 3500 واحد صنفی به موجب رکود کامل در بازار - NewsKadeh.com

طبق گفته رئیس اتحادیه بنکداران و طاقه فروشان پارچه از 7هزار واح

صنفی مشغول به کار 3500 واحد مجبور به تعطیلی کسب و کار خود شدند.

دسته: اخبار - سیاسی    |    تاریخ ارسال: 2 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
سهم احمدی نژاد در پرداخت بدهی زنجانی - NewsKadeh.com

دادستان دیوان محاسبات درباره بدهی‌های بابک زنجانی توضیح داد.

دسته: اخبار - گوناگون    |    تاریخ ارسال: 2 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
جوراب های جریان ساز آقای نخست وزیر! - NewsKadeh.com

پسر جوان 21 ساله مبتلا به سندرم داون مبتکر جوراب های رنگ و ورانگ

ین روزهای آقای نخست وزیر است.

دسته: اخبار - اجتماعی    |    تاریخ ارسال: 3 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 7
هشدار پلیس فتا به دارندگان گوش‌های آیفون - NewsKadeh.com

 دارندگان گوشی تلفن همراه هوشمند آیفون نسبت به رعایت مسائل ا

نیتی و پرهیز از افشای نام و رمز کاربری خود هوشیار باشند.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 4 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 5
چی بخورم تا استخوان هام سالم بماند؟ - NewsKadeh.com

پوکی استخوان و ضعیف شدن استخوان ها مشکل بسیار جدی است که با تغذی

ه سالم و مناسب قابل پیشگیری و درمان است. در این مقاله به غذاهایی اشاره می شود که به درمان پوکی استخوان ها و تقویت آنها کمک می کنند.

  آخرین عناوین نرم افزار  
دانلود Geometric DFMPro v4.1.5.2895 + v4.0.0.3168 Suite - پلاگین شناسایی و اصلاح نواقص طرح های شبیه سازی شده در نرم افزار های CAD(954)
دانلود Sugar Smash - بازی موبایل آب نبات های شکری(715)
دانلود Indy Cat Match 3 - بازی موبایل گربه ایندی(711)
دانلود FileMaker Pro Advanced v14.0.5.505 - نرم افزار ایجاد و مدیریت پایگاه داده(757)
دانلود File Viewer v9.4 + File Viewer Express v3.0 - نرم افزار مدیریت و سازماندهی فایل ها(717)
دانلود Splunk Enterprise v6.3.3 x86x64 - نرم افزار جمع آوری و آنالیز انواع داده ها و اطلاعات عملیاتی(1119)
دانلود Topaz photoFXlab v1.2.10 - نرم افزار افکت گذاری بر روی عکس ها(960)
دانلود Suitcase Fusion 6 v17.2.3 - نرم افزار حرفه ای مدیریت فونت(741)
دانلود Texpad v1.7.23 MacOSX - نرم افزار ویرایشگر متن حرفه ای برای مک(829)
دانلود Udemy The Ultimate Web Designing Course in Photoshop - آموزش طراحی قالب وب سایت با فتوشاپ(1026)
دانلود XCOM 2 - بازی ایکس کام 2(1011)
دانلود Thinkbox Deadline v7.2.2.1 MacOSX - نرم افزار مدیریت رندر در مک(829)
دانلود Autodesk Maya v2016 SP4 MacOSX - نرم افزار ساخت انیمیشین های ۳ بعدی در مک(795)
  آخرین عناوین نرم افزار و بازی موبایل  
Cooking Chef v3.3.3051 دانلود بازی سرآشپز پخت و پز برای اندروید(145)
Shortcutter – Quick Settings​ & Side Bar​ Premium v4.1.8 برنامه ایجاد میانبر برای تنظیمات اندروید(0)
bxActions - Bixby Button Remapper Pro v3.32 دانلود برنامه عملیاتی توسط دکمه Bixby برای اندروید(146)
Note: Color Notepad Notes,To Do List,Reminder,Memo Vip v1.3.2 دانلود برنامه دفترچه یاداشت رنگی برای اندروید(116)
English Tenses v2.3 build 240 دانلود برنامه اموزش زمان های زبان انگلیسی برای اندروید(161)
NN Launcher -Nice Nougat Launcher 2017, 7.0 PRIME v2.8 دانلود لانچر زیبای 2017 نوقا برای اندروید(139)
Ultra Fast Charge v8.7 دانلود برنامه شارژ فوق العاده سریع اولترا برای اندروید(152)
Smart Rotate: Screen Control v2.7.32 دانلود برنامه مدیریت چرخش صفحه نمایش برای اندروید(133)
S8 Edge Music Player v5.0.4 build 62 دانلود برنامه پخش کننده موسیقی s8 برای اندروید(145)
File Manager - Local and Cloud File Explorer v2.5.1 دانلود برنامه مدیریت فایل هوشمند برای اندروید(146)
Fake Call v1.2.2 دانلود برنامه تماس جعلی برای اندروید(162)
Faily Skater v3.1 دانلود بازی اسکیت سوار بی ترمز برای اندروید(199)
Crafty Candy v1.53.0 دانلود بازی آبنبات فریبنده برای اندروید(171)
  آخرین مطالب  
برنامه غذایی نامناسب میان خانواده های ایرانی(2)
قند خون خارج از کنترل است وقتی این نشانه ها را دارید(5)
احمدی نژاد؛ اپوزیسونی است که آتش تفرقه می افزاید(0)
نوجوان ملایری هتاک به پرچم ایران،به 5 سال حبس تعزیری محکوم شد(0)
خودکشی خانم جوان از پل عابر پیاده خیابان آزادی(8)
تعطیلی 3500 واحد صنفی به موجب رکود کامل در بازار(16)
سهم احمدی نژاد در پرداخت بدهی زنجانی(0)
جوراب های جریان ساز آقای نخست وزیر!(0)
هشدار پلیس فتا به دارندگان گوش‌های آیفون(7)
چی بخورم تا استخوان هام سالم بماند؟(5)
بهترین زمان برای حمام کردن چه وقتی است؟(37)
مهم ترین اقدامات در زمان آتش سوزی و حریق برای حفظ جان(0)
چرا بعد از لاغری و رژیم غذایی دوباره چاق می شویم؟(0)
هشدار! خطر ابتلا به آنفلوآنزای پرندگان را جدی بگیرید(0)
معرفی یک کلید طلایی برای درمان یبوست(0)
چرا مادران خانه دار دچار افسردگی می شوند؟(20)
مهم ترین نکاتی که در هنگام پیاده روی باید رعایت کنید(0)
با اسکن مغز می توان به موسیقی های گوش داده شده پی برد(0)
بررسی کامل خواص و فواید مصرف ویتامین D(0)
بررسی عمل خارج کردن عدسی و پیوند چشم(0)
با هر مدل لباس چه مدل گردنبندی ست کنیم؟(11)
حال و هوای خانواده‌های جان باختگان هواپیمای حادثه دیده(48)
چرا سیستم ELT هواپیما برای یافتن لاشه فعال نمی‌شود؟(9)
موکول شدن عملیات جستجوی هواپیمای سقوط کرده تهران-یاسوج به صبح فردا(0)
مسافری که از هواپیمای تهران - یاسوج جا ماند(0)
در تلویزیون چه خبر است؟ نمایش منقل و وافور با دیالوگ های ممیزی !(24)
ابهام بزرگ در تعداد و اسامی مسافران سانحه دیده(0)
4 روش برای حفظ مشتریان قدیمی و ثابت(21)
  آخرین مطالب بخش فرهنگ و هنر  
در تلویزیون چه خبر است؟ نمایش منقل و وافور با دیالوگ های ممیزی !(24)
مهناز افشار: ایران سرزمین نفرین شده است ...(2)
هدیه تهرانی:زنان و دختران نگون بخت را دیدم چرا این کابوس تمام نمی شود(29)
گزارش مراسم تجلیل نیوشا ضیغمی و همسرش از هنرمندان عرصه قلمزنی(17)
دوستی که هدیه تهرانی در سقوط هواپیمای تهران یاسوج از دست داد + عکس(0)
تصاویر حمیدرضا آذرنگ محمدرضا شریفی نیا ملیکا پارسا و ستایش محمودی در اکران بلوک 9 خروجی 2(0)
واکنش ژوله به سقوط هواپیمای تهران یاسوج: زندگی مون شده عاقبت یزید(0)
مخاطب یاد گرفته است عکس و امضا بگیرد و پز بدهد !(0)
تصاویر بدل ایرانی آنجلینا جولی، رامانا سیاح در اکران فیلم شاخ کرگدن(0)
پست جسورانه باران کوثری در حمایت از اکران عصبانی نیستم(0)
مادری که کامبیز دیرباز را حیران کرد + عکس تکان دهنده(0)
دیدار ابراهیم حاتمی کیا و رئیسی + عکس ابراهیم حاتمی کیا با پوشش عجیب(95)
آیا انصراف کیومرث پوراحمد از تهیه کنندگی دو طبقه روی پیلوت به خاطر الناز شاکردوست بوده است ؟(66)
Newskadeh.com 2015 - powerd by itmyti.com