مؤسسه خیریه محک

نیوزکده - 4 روش برای حفظ مشتریان قدیمی و ثابت


نیوزکده - سلامت مغز را با کنار گذاشتن این عادت های غلط تضمین کنید


نیوزکده - 10 علتی که همیشه خسته هستید  و چه کاری برای آن باید انجام دهید


نیوزکده - دلایل، نشانه ها و درمان هپاتیت نوع A


نیوزکده - نقل و انتقال خون چیست؟


نیوزکده - 24 روش برای از دست دادن وزن بدون رژیم غذایی


نیوزکده - آزمایشات HIV ایدز


نیوزکده - 10 شایعه درمورد HIV


نیوزکده - مهناز افشار: ایران سرزمین نفرین شده است ...


نیوزکده - در اجلاس امنیتی مونیخ چه گذشت؟


نیوزکده - دردسرهای 25 هزار خانوار سرپل ذهابی در باران


نیوزکده - هدیه تهرانی:زنان و دختران نگون بخت را دیدم چرا این کابوس تمام نمی شود


نیوزکده - یش بینی وضعیت هوای تهران برای فردا دوشنبه 96/11/30


نیوزکده - نجات مسافران توسط «کاپیتان فولاد» در سال 92+فیلم


نیوزکده - سردار صفوی:ایران باید هزینه‌هایی را که در سوریه کرده، برگرداند


نیوزکده - NewsKadeh.com

کمک به سازمان خيريه محک

دسته: سبک زندگی    |    تاریخ ارسال: 28 / 9 / 1394    |    تعداد بازدید: 50
این شمشیر دولبه همسرتان را از شما می گیرد!!

این شمشیر دولبه همسرتان را از شما می گیرد!! - NewsKadeh.com

تلگرام یکی از تکنولوژی های جدیدی است که این روزها طرفداران بسیاری دارد و روی تلفن همراه همه نصب شده است. اگر شما هم از طرفداران تلگرام هستید بهتر است مواضب باشید که تلگرام همسرتان را از شما دور نکند.

مراقب باشید، تلگرام ممکن است همسرتان را از شما بگیرد!!

پنج، شش سال پیش را به یاد بیاورید؛ زمانی كه هنوز استفاده از تلفن‌های هوشمند فراگیر نشده بود. آن روزها چقدر با همسرتان وقت می‌گذراندید؟ چقدر با فرزندتان بازی می‌كردید و ساعات خانه بودن‌تان را چطور سپری می‌كردید؟ تلفن‌های هوشمند به‌خاطر جذابیت‌های فراوان‌شان و البته خدماتی كه در اختیارمان گذاشته‌اند، این روزها به جزیی حذف نشدنی از زندگی‌مان تبدیل شده‌اند؛ جزیی كه حتی اگر دل‌مان هم بخواهد، نمی‌توانیم از خانه‌مان بیرونش كنیم و با خیال راحت، مثل سال‌های قبل زندگی‌مان را بگذرانیم.

نصب كردن تلگرام روی گوشی تلفن همراه، می‌تواند مثل شمشیر دو لبه عمل كند. از یك طرف می‌تواند شما را با یك دنیای تازه روبه‌رو كند و رابطه‌های فراموش شده را به زندگی‌تان وارد كند و از طرف دیگر می‌تواند مثل دیوار میان شما و همسرتان قرار بگیرد و با هم بودن را از یادتان ببرد اما نگران نباشید. ما به شما می‌گوییم كه با رعایت ریزه‌كاری‌هایی می‌توانید این دیوار را از میان ‌بردارید و نگذارید تلگرام بازی هر روزه رابطه شما و همسرتان را تهدید كند.

درتمام گروه های تلگرامی نباشید

نگاهی به فهرست گروه‌هایی كه در تلگرام عضو‌شان شده‌اید، بیندازید. گروه همكلاسی‌های مدرسه، بچه‌های دانشگاه، كارمندان اداره، خانواده، دخترخاله‌ها، بچه‌های محله و... . شاید به خودتان بگویید هر روز باخبر شدن از  حال همه این آدم‌های دور، لطفی است كه تلگرام در حق‌تان كرده اما بهتر است از خودتان بپرسید برای باخبر شدن از آدم‌هایی كه شاید هفته‌ای یك‌بار و سالی یكبار از آنها خبر می‌گرفتید، هر روز چند ساعت وقت صرف می‌كنید؟

چه اندازه از وقت شما صرف خواندن پیام‌هایی می‌شود كه به شما ربطی ندارد و چقدر برای پیام‌هایی كه از این گروه به آن گروه دست به دست می‌چرخد، وقت صرف می‌كنید. درحالی كه ممكن است ده‌ها دقیقه از وقت‌تان را صرف صحبت كردن در مورد عكسی كه می‌گوید یك عروس در شیراز لباس یك میلیاردی پوشیده صرف كنید، چند بار به فرزندتان كه برای حرف زدن با شما كنارتان می‌نشیند بی محلی می‌كنید و فراری‌اش می‌دهید؟

شاید اولین قدم برای اینكه به تلگرام اجازه ندهید خوشبختی را از خانواده شما دور كند، این باشد كه با یك عذرخواهی ساده گروه‌هایی را كه فكر می‌كنید حضور در آنها چیزی به شما اضافه نمی‌كند یا احساس بهتری به شما نمی‌دهد ترك كنید. دلیلی ندارد از گروه خرید اجناس از تركیه تا گروه آخرین اخبار سینمایی، در همه عضو باشید. پس برای شروع تلگرام‌تان را كمی پاكسازی كنید.

از صدا خفه‌كن استفاده كنید!

حالا شما مانده‌اید و گروه‌هایی كه دل‌تان نیامده از آنها دل بكنید. بهتر است این گروه‌ها را هم در ذهن‌تان اولویت‌بندی كنید. مثلا به خودتان بگویید دوست دارم در همان لحظه كه در گروه خواهر‌هایم پیامی به من می‌رسد، جواب پیام آمده را بدهم اما از دخترخاله‌ها اگر هفته‌ای یك‌بار هم با خبر شوم، ایرادی ندارد. پس می‌توانید بر اساس این دسته‌بندی ذهنی، صدا یا نوتیفیكیشن برخی گروه‌هایی را كه در آنها عضو شده‌اید، قطع كنید و به جای اینكه برای دیدن پیام‌شان هر لحظه سراغ تلفن هوشمندتان بروید، هر چند روز یكبار وقت خالی‌تان را با خواندن پیام‌های‌شان پر كنید.

اگر با وارد شدن به گروه، در قسمت بالای تلگرام‌تان روی  «notification and sounds » كلیك كنید، می‌توانید این تنظیمات را انجام دهید. حتی اگر هر لحظه گوشی تلفن همراه‌تان را چك نكنید، صداهای بی‌وقفه پیام‌هایی كه به شما می‌رسند، ممكن است همسرتان را كلافه كنند. پس با بستن صدای گروه‌های فعال یا گروه‌هایی كه می‌توانید بعدها به پیام‌های‌شان رسیدگی كنید، تنش‌ها را كم كنید.

در استفاده از تلگرام قانون مدار باشید

حالا شما مانده‌اید و گروه‌هایی كه نه از آنها دل كنده‌اید و نه حاضر شده‌اید صدای رسیدن پیام‌های‌شان را قطع كنید. برای اینكه حضور در این گروه‌ها یا پیغام‌هایی كه لحظه لحظه از آدم‌های مختلف به شما می‌رسد، آرامش‌تان را از بین نبرد و میان شما و همسرتان فاصله نیندازد، بهتر است قانون‌هایی را برای استفاده از تلفن هوشمند‌تان وضع كنید.

_ یكی از این قانون‌ها می‌تواند مربوط به مكان‌ها و موقعیت‌هایی شود كه در آنها حق استفاده از تلفن هوشمند یا اینترنت تلفن همراه را ندارید

برای مثال وقتی سر میز غذا هستید، وقتی به ‌مهمانی رفته‌اید یا ‌مهمان دارید، وقتی با هم روی نیمكت پارك نشسته‌اید و خلاصه وقتی كه شما و همسرتان برای داشتن یك تجربه آرامش‌بخش و گذراندن وقت دونفره یا خانوادگی برنامه‌ریزی كرده‌اید، نباید حتی خیال بیرون آوردن تلفن همراه از كیف‌تان هم به سرتان بزند.

_ به جای اینكه هر پنج دقیقه یك‌بار سراغ گوشی‌تان بروید و به پیام‌هایی كه دریافت كرده‌اید، پاسخ دهید، زمان مشخصی را به تلگرام و اینستاگرام‌بازی‌تان اختصاص دهید

شما می‌توانید سه وعده كه هر كدام‌شان 15 تا 20 دقیقه طول می‌كشند را موبایل بازی كنید و اجازه ندهید كه دیگران به‌خاطر مدام گوشی به دست بودن‌تان به شما اخطار دهند. گذشته از این اگر یك موبایل‌باز تمام وقت نباشید، دیگر به اضطراب تلفن همراه كه باعث می‌شود همیشه نگران پیام‌هایی كه به شما رسیده و ندیده‌اید و لایك‌هایی كه دریافت كرده‌اید و نمی‌دانید، دچار نشوید.

_ شاید تا به حال به این موضوع توجه نكرده باشید كه تلگرام‌بازی، اینستاگرام بازی یا سرگرم شدن با بازی‌هایی كه روی گوشی‌تان نصب كرده‌اید، چقدر زمان شما را برای پیشرفت كردن محدود كرده ‌است

ممكن است اینكه شما به جای انجام كارهای مفیدی كه قبلا انجام‌ می‌دادید، تنها پیام‌بازی می‌كنید، همسرتان را هم آزرده كرده باشد. شما در شبكه‌های مجازی مختلف اطلاعات دم‌دستی را پیدا می‌كنید و تصور می‌كنید این شبكه‌ها به شما چیز یاد می‌دهند اما یادتان می‌رود كه حساب كنید به جای تلگرام‌بازی هر روزه چند صفحه كتاب می‌توانید بخوانید یا چطور می‌توانید برای ادامه تحصیل برنامه‌ریزی كنید؛ پس بهتر است در ساعاتی كه برای مطالعه كردن، درس خواندن و. . . در نظر گرفته‌اید، صدای تلفن همراه‌تان یا اینترنتش را قطع كنید تا ناخواسته مورد حمله پیام‌ها قرار نگیرید. اصلا می‌توانید برای روز‌تان هدفی تعیین كنید و به خود بگویید تا به آن هدف نرسیده‌ام، دست به گوشی نمی‌شوم.

در گروه های تلگرامی با همسرتان همراه شوید

می‌توانید برای كم كردن حساسیت‌ها و سوءتفاهم‌ها همسرتان را هم در برخی گروه‌ها كه فكر می‌كنید محتوای‌شان برای او هم مفید است، عضو كنید. حضور مشترك شما در گروه‌هایی كه اعضایش به مرزها احترام می‌گذارند، می‌تواند شروع خوبی برای از بین بردن نگاه منفی همسرتان به تلگرام‌بازی‌های شما باشد. البته حتی حضور او هم نباید مجوزی باشد برای بیش از اندازه گوشی به دست بودن شما؛  پس حتی در این صورت هم به اصولی كه پیش از این گفتیم، احترام بگذارید.

به همسرتان ردیاب وصل نكنید

از همسرتان انتظار نداشته باشید كه مدام دست به گوشی نشسته باشد تا به پیام‌های شما پاسخ دهد. اگر از آن دسته افرادی هستید كه تمام روز مشغول پیام فرستادن به همسرشان هستند و جواب ندادن‌های او را پای بی‌مهری‌اش می‌گذارند، باید بدانیدكه این عادت‌تان به زیان رابطه شما تمام می‌شود. به همسرتان اجازه دهید برخی ساعات روز از شما فاصله بگیرد و به مدد تكنولوژی كه گوشی تلفن همراه‌تان به آن مجهز شده، مدام كنترلش نكنید و چشم انتظار محبت‌هایی كه قرار است برای شما تلگرام كند. نباشید.

سوءتفاهم نسازید

شاید ندانید اشتباهاتی كه ناخواسته انجام می‌دهید، می‌توانند به یك دردسر جدی برای‌تان تبدیل شوند. اگر به قانون‌های ناگفته زیر پایبند باشید، دیگر تلگرام‌بازی نمی‌تواند رابطه شما و همسرتان را شكرآب كند.

_ تصور نكنید ارتباط‌های بافاصله می‌توانند رسمیت كمتری داشته باشند

آقای رئیس شما حتی پشت پیام‌های تلگرام هم همان آقای رئیس است؛ پس اگر وقتی روبه‌رویش نشسته‌اید، او را «شما» خطاب می‌كنید و محدوده‌های خاصی را رعایت می‌كنید، پشت گوشی تلفن هم باید به همان مرزبندی‌ها وفادار باشید. شكستن این مرزها می‌تواند سوءتفاهم‌هایی را ایجاد كند و این سوء‌برداشت‌ها گاهی می‌تواند به زندگی مشترك‌تان هم حمله كند.

_ ممكن است پیام‌هایی كه درست در زمان شام خوردن یا بعد از به تختخواب رفت‌تان می‌رسند، همسرتان را از كوره بدر ببرند

به همین دلیل سعی كنید خودتان در ساعات آرامش خانواده گوشی به دست نشوید و از اعضای گروه‌هایی كه در آنها عضو شده‌اید هم بخواهید زمانبندی مشخصی را برای پیام دادن در نظر بگیرند.

_ مراقب گالری عكس‌های‌تان باشید

شما همه اعضای گروه‌ها را نمی‌توانید مدیریت كنید و گاهی ناخواسته پیام‌ها و عكس‌هایی را دریافت می‌كنید كه می‌توانند سوءتفاهم‌ساز شوند. بهتر است در تنظیمات تلفن همراه‌تان پیش فرض وارد شدن همه عكس‌ها با گالری تلفن‌تان را حذف كنید تا وقتی در حال نشان دادن عكس به یكی از اعضای خانواده‌تان هستید، ندانسته با تصویری كه در گوشی‌تان بدون خواست شما ضبط شده، روبه‌رو نشوید.

_ از همسرتان بخواهید كه به حریم خصوصی شما احترام بگذارد

و پیام‌هایی كه دریافت می‌كنید را بدون خواست شما نخواند. البته پیش‌نیاز دیدن چنین احترامی، این است كه با رفتارهای خود سوءتفاهم ایجاد نكنید و با اشتباهات‌تان كنجكاوی او را بیش از اندازه تحریك نكنید.

گردآوری : گروه سبک زندگی نیوزکده
newskadeh.com/lifestyle
منبع : مجله سیب سبزمطالب هم گروه:
نیوزکده-علائم استرس را با مصرف ۵ مکمل طبیعی کاهش دهید
 
علائم استرس را با مصرف ۵ مکمل طبیعی کاهش دهید
(14)
 استرس آشکار خود را با علائمی از قبیل سردرد، اضطراب، مشکلات پوستی و یا گوارشی نشان می دهد.


نیوزکده-تمام نکات درمانی درباره دندان قروچه
 
تمام نکات درمانی درباره دندان قروچه
(13)
 دندان قروچه ناشی از به هم سائیدن یا گره کردن دندان ها به طور ناخودآگاه در طول روز و یا هنگام خواب شبانه است.


نیوزکده-این مسائل عاطفی را در شبکه های اجتماعی نگویید!!
 
این مسائل عاطفی را در شبکه های اجتماعی نگویید!!
(11)
شبکه های اجتماعی این روزها طرفداران بسیاری دارند و بیشتر افراد زمان بسیاری از روز خود را در این شبکه ها می گذرانند. بهتر است بدانید که یک سری مسائل را نباید در شبکه های اجتماعی مطرح کنید. این مسائل عبارتند از :


نیوزکده-دلیل علاقه مردان به رابطه جنسی
 
دلیل علاقه مردان به رابطه جنسی
(145)
چرا علاقه و تمایل مردان به برقراری رابطه جنسی نسبت به زنان بیشتر است و آن ها بیشتر در این زمینه میل خود را نشان می دهند چه عاملی سبب این امر شده است چگونه به این امر می توان پی برد.


نیوزکده-تزئیناتی با تخم مرغ های رنگی مخصوص بهار
 
تزئیناتی با تخم مرغ های رنگی مخصوص بهار
(9)
تزیین تخم مرغ سفره هفت سین یکی از زیباترین سنت های ایرانیان برای استقبال از فصل بهار است. در اینجا دکوراسیون زیبایی را از تخم مرغ های رنگی درست کرده ایم که بسیار زیبا و دیدنی می باشد.

دسته: سبک زندگی    |    تاریخ ارسال: 59 دقیقه قبل    |    تعداد بازدید: 21
4 روش برای حفظ مشتریان قدیمی و ثابت - NewsKadeh.com

جذب مشتریان جدید برای محصولاتتان چیزی بین شش تا هفت برابر گران

ر از حفظ مشتریان فعلی تمام خواهد شد. شما باید هر کاری را که می توانید، انجام دهید تا وفاداری مشتریانتان را افزایش دهید. هیچ گاه ارزش «حفظ مشتری» را دست کم نگیرید. در ادامه به چهار استراتژی اشاره می کنیم که می توانید به این منظور به کار بگیرید.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 2 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 45
سلامت مغز را با کنار گذاشتن این عادت های غلط تضمین کنید - NewsKadeh.com

 عادت های غلط روزمره منجر به آسیب رسیدن به مغز و ایجاد آسیب ای

شناختی و عدم کارکرد صحیح مغز می شوند.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 3 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 27
10 علتی که همیشه خسته هستید  و چه کاری برای آن باید انجام دهید - NewsKadeh.com

احساس خستگی دائم بسیار شایع است. در واقع حدود یک سوم از نوجوانان

سالم، بزرگسالان و افراد مسن تر از احساس خواب آلودگی و خستگی رنج می برند. خستگی یکی از علائم مشترک درشرایط مختلف و بیماری های جدی است، اما در برخی موارد ناشی از شیوه و سبک زندگی ساده است. خوشبختانه این عوامل را می توان از میان برداشت. این مقاله 10دلیل بالقوه برای اینکه چرا خسته هستید را طبقه بندی کرده و توصیه هایی جهت بازگرداندن انرژی به شما ارائه می دهد.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 3 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
دلایل، نشانه ها و درمان هپاتیت نوع A - NewsKadeh.com

هپاتیت A یک ویروس است که باعث عفونت و التهاب کبد می شود. این نوع ا

ز هپاتیت به ندرت باعث آسیب جدی کبد یا مرگ می شود و باعث بیماری مزمن کبد نیز نمی شود، اما می تواند به طور قابل ملاحظه ای باعث غیبت و عدم حضور در محل کار یا مدرسه شود. هنگامی که یک بارفردی به آن مبتلا شود، دیگر مصون خواهد بود و هرگز دوباره به آن آلوده نخواهد شد. ویروس هپاتیت A یا (HAV) در مناطقی که دارای وضعیت اجتماعی پایین اقتصادی همراه با فقدان بهداشت مناسب هستند، رایج است. از طریق مواد غذایی و آب آلوده یا تماس نزدیک فرد به فرد گسترش می یابد. کودکان اغلب آن را انتقال می دهند.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 3 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
نقل و انتقال خون چیست؟ - NewsKadeh.com

انتقال خون یک روشی است که طی آن خون اهدا شده به خون شما اضافه می

ود. انتقال خون باعث افزایش سطح خون می شود. شما ممکن است به علت جراحی، خونریزی، آسیب، سرطان، عفونت، اختلال در خون، مشکل کبدی یا یکی دیگر از مشکلات بهداشتی، به آن نیاز داشته باشید. خون شامل اجزایی مانند گلبول های قرمز، گلبول های سفید، پلاسما و پلاکت است. انتقال خون ممکن است برای شما کل خون یا بخشی از خونی که برای شما یاری دهنده باشد، فراهم کند. گاهی اوقات انتقال خون با خون خودتان که پیش از آن اهدا کرده اید، انجام می شود. در یک انتقال خون، خون داده شده یا اهدایی باید با نوع خون شما سازگار باشد. خون شما برای تعیین اینکه گروه خونی شما جزو گروههای A، B، AB، یا O است، و نیز دارای Rh مثبت باشد یا دارای Rh منفی، آزمایش می شود. بانک های خون به دقت خون های اهدا شده را برای شناسایی گروه خونی، غربالگری می کنند.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 3 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
24 روش برای از دست دادن وزن بدون رژیم غذایی - NewsKadeh.com

زمان وعده غذایی شما یک تایمر را برای 20 دقیقه تنظیم کنید و خودتا

ن را به عنوان یک آهسته خوار به روز کنید. این روش یکی از عادت‌های بسیار مناسب برای لاغری بدون برنامه رژیم پیچیده است. از هر لقمه نهایت لذت را برید تا زمانی که زنگ به صدا درآید. وعده‌های غذایی خود را به بخش‌های زیاد ینی لقمه‌های بیشتر تقسیم کنید و از خوردن بخش‌های کوچک‌تر لذت ببرید، این کار باعث ترشح هورمون سیری به‌طور کامل می‌شود. هنگامی که غذا را به عجله میل می‌کنید، معده شما وقت ندارد که مغز را به‌طور کامل از سیر شدن مطلع کند. که منجر به overeating یا همان زیاده خواری می‌شود.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 3 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
آزمایشات HIV ایدز - NewsKadeh.com

بسیاری از آزمایشات HIV اکنون سریع، رایگان و بدون درد هستند. آیا م

باید برای HIV آزمایش شوم؟ با ما همراه باشید تا نکات مهم را در این باره فرا بگیرید: • هر کسی در سنین بین 13 تا 64 سالگی حداقل یک بار، باید برای HIV آزمایش شود. • برخی از مردان فعال همجنسگرا و دوجنسگرا ممکن است از تست های مکرر (هر 3 تا 6 ماه) بهره مند شوند. • اگر باردار هستید یا قصد دارید باردار شوید، هرچه زودتر و در اسرع وقت برای محافظت از کودک خود، یک تست بدهید. • شما باید حداقل باید یک بار در سال و در موارد زیر آزمایش بدهید: – اگر شما یک همجنسگرای فعال جنسی یامرد دوجنسی هستید. – اگر شما با یک شریک جنسی HIV مثبت، رابطه جنسی داشته اید. – اگر شما از آخرین آزمایش HIV خود، دارای بیش از یک شریک جنسی بوده اید. – اگر شما سوزن یا عملیاتی را برای تزریق مواد مخدر به اشتراک گذاشته اید. – اگر شما برای تهیه مواد مخدر یا پول، دست به یک رابطه جنسی زده اید. – اگر شما به یکی دیگر از بیماری های منتقله از راه جنسی، هپاتیت،یا سل مبتلا هستید. – اگر شما با هر فردی که همه کار ها

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 3 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
10 شایعه درمورد HIV - NewsKadeh.com

آیا فکر می کنید حقایق مربوط به HIV (ویروس نقص ایمنی بدن انسان) و ای

دز (سندرم نقص ایمنی بدست آمده) را می دانید؟ دانش خود را امتحان کنید. این دو یعنی اچ آی وی و ایدز اغلب درک نشده اند. در واقع، از زمانی که ایدز در سال 1981 برای اولین بار توصیف شد، تعدادی از شایعات، تصورات غلط و سخنان دروغ خطرناک در مورد آنها گفته شده است. اگرچه آموزش اچ آی وی / ایدز در حال افزایش، و میزان مرگ و میر و داغ ننگ آن نیز درحال کاهش یافتن است، وقتی که به این شرایط می رسد، هنوز هم مهم است که حقیقت را از افسانه تشخیص دهیم. شما در مورد این شایعات رایج درباره HIV چه می دانید؟

دسته: فرهنگ و هنر    |    تاریخ ارسال: 3 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 2
مهناز افشار: ایران سرزمین نفرین شده است ... - NewsKadeh.com

مهناز افشار در یک گفت و گوی ویدیویی, نسبت به بلایایی که بر سر ایر

ان به طور مداوم نازل می شود, واکنش نشان داد.

دسته: اخبار - سیاسی    |    تاریخ ارسال: 3 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
در اجلاس امنیتی مونیخ چه گذشت؟ - NewsKadeh.com

وزیر امور خارجه کشورمان ظهر روز یکشنبه به وقت محلی در پنجاه و چه

ارمین اجلاس امنیتی مونیخ سخنرانی کرد.

  آخرین عناوین نرم افزار  
دانلود Geometric DFMPro v4.1.5.2895 + v4.0.0.3168 Suite - پلاگین شناسایی و اصلاح نواقص طرح های شبیه سازی شده در نرم افزار های CAD(951)
دانلود Sugar Smash - بازی موبایل آب نبات های شکری(715)
دانلود Indy Cat Match 3 - بازی موبایل گربه ایندی(707)
دانلود FileMaker Pro Advanced v14.0.5.505 - نرم افزار ایجاد و مدیریت پایگاه داده(757)
دانلود File Viewer v9.4 + File Viewer Express v3.0 - نرم افزار مدیریت و سازماندهی فایل ها(717)
دانلود Splunk Enterprise v6.3.3 x86x64 - نرم افزار جمع آوری و آنالیز انواع داده ها و اطلاعات عملیاتی(1118)
دانلود Topaz photoFXlab v1.2.10 - نرم افزار افکت گذاری بر روی عکس ها(958)
دانلود Suitcase Fusion 6 v17.2.3 - نرم افزار حرفه ای مدیریت فونت(740)
دانلود Texpad v1.7.23 MacOSX - نرم افزار ویرایشگر متن حرفه ای برای مک(828)
دانلود Udemy The Ultimate Web Designing Course in Photoshop - آموزش طراحی قالب وب سایت با فتوشاپ(1025)
دانلود XCOM 2 - بازی ایکس کام 2(1008)
دانلود Thinkbox Deadline v7.2.2.1 MacOSX - نرم افزار مدیریت رندر در مک(828)
دانلود Autodesk Maya v2016 SP4 MacOSX - نرم افزار ساخت انیمیشین های ۳ بعدی در مک(795)
  آخرین عناوین نرم افزار و بازی موبایل  
Cooking Chef v3.3.3051 دانلود بازی سرآشپز پخت و پز برای اندروید(145)
Shortcutter – Quick Settings​ & Side Bar​ Premium v4.1.8 برنامه ایجاد میانبر برای تنظیمات اندروید(0)
bxActions - Bixby Button Remapper Pro v3.32 دانلود برنامه عملیاتی توسط دکمه Bixby برای اندروید(146)
Note: Color Notepad Notes,To Do List,Reminder,Memo Vip v1.3.2 دانلود برنامه دفترچه یاداشت رنگی برای اندروید(116)
English Tenses v2.3 build 240 دانلود برنامه اموزش زمان های زبان انگلیسی برای اندروید(161)
NN Launcher -Nice Nougat Launcher 2017, 7.0 PRIME v2.8 دانلود لانچر زیبای 2017 نوقا برای اندروید(139)
Ultra Fast Charge v8.7 دانلود برنامه شارژ فوق العاده سریع اولترا برای اندروید(152)
Smart Rotate: Screen Control v2.7.32 دانلود برنامه مدیریت چرخش صفحه نمایش برای اندروید(133)
S8 Edge Music Player v5.0.4 build 62 دانلود برنامه پخش کننده موسیقی s8 برای اندروید(145)
File Manager - Local and Cloud File Explorer v2.5.1 دانلود برنامه مدیریت فایل هوشمند برای اندروید(146)
Fake Call v1.2.2 دانلود برنامه تماس جعلی برای اندروید(161)
Faily Skater v3.1 دانلود بازی اسکیت سوار بی ترمز برای اندروید(197)
Crafty Candy v1.53.0 دانلود بازی آبنبات فریبنده برای اندروید(170)
  آخرین مطالب  
4 روش برای حفظ مشتریان قدیمی و ثابت(21)
سلامت مغز را با کنار گذاشتن این عادت های غلط تضمین کنید(45)
10 علتی که همیشه خسته هستید و چه کاری برای آن باید انجام دهید(27)
دلایل، نشانه ها و درمان هپاتیت نوع A(0)
نقل و انتقال خون چیست؟(0)
24 روش برای از دست دادن وزن بدون رژیم غذایی(0)
آزمایشات HIV ایدز(0)
10 شایعه درمورد HIV(0)
مهناز افشار: ایران سرزمین نفرین شده است ...(2)
در اجلاس امنیتی مونیخ چه گذشت؟(0)
دردسرهای 25 هزار خانوار سرپل ذهابی در باران(32)
هدیه تهرانی:زنان و دختران نگون بخت را دیدم چرا این کابوس تمام نمی شود(29)
یش بینی وضعیت هوای تهران برای فردا دوشنبه 96/11/30(0)
نجات مسافران توسط «کاپیتان فولاد» در سال 92+فیلم(1)
سردار صفوی:ایران باید هزینه‌هایی را که در سوریه کرده، برگرداند(0)
قیمت سکه، طلا و ارز در بازار امروز یکشنبه 29بهمن ماه96(0)
گزارش مراسم تجلیل نیوشا ضیغمی و همسرش از هنرمندان عرصه قلمزنی(17)
دوستی که هدیه تهرانی در سقوط هواپیمای تهران یاسوج از دست داد + عکس(0)
نگرانی خانواده های حادثه دیدگان هواپیمای تهران یاسوج در فرودگاه +تصویر(0)
دو کودک مسافر حادثه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج(0)
فرود اضطراری پرواز مشهد-ایلام در فرودگاه کرمانشاه(0)
عکس استثنایی از زنی که با وسایلش وارد دستگاه اسکنر اشعه ایکس شد!(44)
هواپیمای سقوط کرده برجامی نیست(0)
5 مدل دکوراسیون آشپزخانه برتر برای بهار 97(0)
تصاویر حمیدرضا آذرنگ محمدرضا شریفی نیا ملیکا پارسا و ستایش محمودی در اکران بلوک 9 خروجی 2(0)
واکنش ژوله به سقوط هواپیمای تهران یاسوج: زندگی مون شده عاقبت یزید(0)
عدم تایید نهایی فوت تمام سرنشینان از سوی شرکت آسمان(0)
صحبت های خانواده های جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای تهران یاسوج(0)
  آخرین مطالب بخش فرهنگ و هنر  
مهناز افشار: ایران سرزمین نفرین شده است ...(2)
هدیه تهرانی:زنان و دختران نگون بخت را دیدم چرا این کابوس تمام نمی شود(29)
گزارش مراسم تجلیل نیوشا ضیغمی و همسرش از هنرمندان عرصه قلمزنی(17)
دوستی که هدیه تهرانی در سقوط هواپیمای تهران یاسوج از دست داد + عکس(0)
تصاویر حمیدرضا آذرنگ محمدرضا شریفی نیا ملیکا پارسا و ستایش محمودی در اکران بلوک 9 خروجی 2(0)
واکنش ژوله به سقوط هواپیمای تهران یاسوج: زندگی مون شده عاقبت یزید(0)
مخاطب یاد گرفته است عکس و امضا بگیرد و پز بدهد !(0)
تصاویر بدل ایرانی آنجلینا جولی، رامانا سیاح در اکران فیلم شاخ کرگدن(0)
پست جسورانه باران کوثری در حمایت از اکران عصبانی نیستم(0)
مادری که کامبیز دیرباز را حیران کرد + عکس تکان دهنده(0)
دیدار ابراهیم حاتمی کیا و رئیسی + عکس ابراهیم حاتمی کیا با پوشش عجیب(95)
آیا انصراف کیومرث پوراحمد از تهیه کنندگی دو طبقه روی پیلوت به خاطر الناز شاکردوست بوده است ؟(66)
علت خودکشی صادق هدایت چه بود ؟ + عکس معشوقه صادق هدایت و قبر وی(4)
  آخرین مطلب بخش سبک زندگی  

4 روش برای حفظ مشتریان قدیمی و ثابت(21)


نیوزکده-4 روش برای حفظ مشتریان قدیمی و ثابت
ادامه مطلب

  آخرین مطلب بخش اخبار  

در اجلاس امنیتی مونیخ چه گذشت؟(0)


نیوزکده-در اجلاس امنیتی مونیخ چه گذشت؟
ادامه مطلب

Newskadeh.com 2015 - powerd by itmyti.com