مؤسسه خیریه محک

نیوزکده - برنامه غذایی نامناسب میان خانواده های ایرانی


نیوزکده - قند خون خارج از کنترل است وقتی این نشانه ها را دارید


نیوزکده - احمدی نژاد؛ اپوزیسونی است که آتش تفرقه می افزاید


نیوزکده - نوجوان ملایری هتاک به پرچم ایران،به 5 سال حبس تعزیری محکوم شد


نیوزکده - خودکشی خانم جوان از پل عابر پیاده خیابان آزادی


نیوزکده - تعطیلی 3500 واحد صنفی به موجب رکود کامل در بازار


نیوزکده - سهم احمدی نژاد در پرداخت بدهی زنجانی


نیوزکده - جوراب های جریان ساز آقای نخست وزیر!


نیوزکده - هشدار پلیس فتا به دارندگان گوش‌های آیفون


نیوزکده - چی بخورم تا استخوان هام سالم بماند؟


نیوزکده - بهترین زمان برای حمام کردن چه وقتی است؟


نیوزکده - مهم ترین اقدامات در زمان آتش سوزی و حریق برای حفظ جان


نیوزکده - چرا بعد از لاغری و رژیم غذایی دوباره چاق می شویم؟


نیوزکده - هشدار! خطر ابتلا به آنفلوآنزای پرندگان را جدی بگیرید


نیوزکده - معرفی یک کلید طلایی برای درمان یبوست


نیوزکده - NewsKadeh.com

کمک به سازمان خيريه محک

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 7 / 6 / 1396    |    تعداد بازدید: 4
چگونه برای کودکان اسمی مناسب انتخاب کنیم؟

چگونه برای کودکان اسمی مناسب انتخاب کنیم؟ - NewsKadeh.com

یکی از مسئولیت های بزرگ والدین، نامگذاری فرزندان می باشد. باید این کار را با حوصله انجام دهید تا اسمی مناسب برای فرزندان خود انتخاب کنید که در این امر هم باید همه جوانب را در نظر بگیرید تا اسمی که انتخاب می کنید در تمام عمر او کاربرد داشته باشد و مایه مسخره دیگران نشود.

چگونه برای کودکان اسمی مناسب انتخاب کنیم؟ - NewsKadeh.com

نامگذاری فرزندان مسئولیتی بزرگ است. اگر در این کار زیادی مبالغه کنید و نامی عجیب و غریب برایش انتخاب کنید، ریسک مسخره‌شدن در میان همسالان و آزار و اذیت در مدرسه را بالا می‌برید و سبب افزایش خشم کودک نسبت به خود می‌شوید. اگر هم خیلی منعطف رفتار کنید و نامی معمولی و بی‌مسمی‌ را برایش برگزینید، او هرگز از دیگران متمایز نمی‌شود و احساس خاص بودن نمی‌کند.

افراد مشهور و هنرمندان در زمینه نامگذاری فرزندانشان زیاده‌روی می‌کنند، در حالی که اکثر ما ترجیح می‌دهیم در این زمینه بسیار محتاطانه عمل کنیم. اما آیا راهی هست که بتوان حد میانه را در نظر گرفت؟ تمایز و برجسته بودن عامل مهمی در ابتدای هدف‌گذاری کودکان در جهت رسیدن به موفقیت محسوب می‌شود. چگونه می‌توان اطمینان حاصل کرد که فرزند شما در جامعه‌ای بزرگ و پرجمعیت متمایز می‌شود؟

سال گذشته پروفسور آدام گالیسنکی و مایکل اسلِفیین از دانشکده اقتصاد دانشگاه کلمبیا در شهر نیویورک نتایج پژوهشی را منتشر کردند که نشان می‌داد نام یک کودک می‌تواند یک‌بار اتصالی فوری به یک جنسیت خاص ایجاد کند و متعاقبا الگویی آبشاری از قضاوت‌های کلیشه‌ای در مورد هویت و منافع فرد را تحریک کند. زمانی‌که از اسلفیین در مورد یافته‌های علمی که در پشت چنین نتیجه‌گیری وجود دارد، پرسیده شد او چنین پاسخ داد: «ما کشف کردیم که نام‌ها می‌توانند تلفظی نرم یا سخت داشته باشند. بعضی از اسامی که بدون ارتعاش تارهای صوتی تلفظ می‌شوند، ادایشان نفسگیر است. در نتیجه مردم تمایل دارند این اسامی را به زنانه بودن کلیشه‌ای، لطافت و حساسیت مرتبط سازند.»

او ادامه داد: «برعکس، نام‌هایی که با لرزش تارهای صوتی تلفظ می‌شوند، روان‌تر و محکم‌تر بیان می‌شوند و مردم این اسامی را با مردانگی، استحکام و سختی در ارتباط قرار می‌دهند. یافته‌های ما شواهد مستمری ارائه می‌کند مبنی بر این‌که اسامی سخت‌تر که هنگام تلفظشان تارهای صوتی لرزیده می‌شود مانند جِیمز بیشتر بر نوزادان پسر داده می‌شود و نام‌های بی‌صدا که بدون لزراندن تارهای صوتی تلفظ می‌شوند، مانند سارا اغلب بر نوزادان دختر اطلاق می‌شود.»

اسلفیین توضیح می‌دهد که این تقسیم جنسیتی به‌آن معنی است که نام‌های خاص متناسب با دسته‌های جنسیتی کلیشه‌ای هستند و البته برخی از نام‌های هر دو گروه جنسیتی در این دسته‌بندی قرار نگرفته و ساختاری چون دسته مقابلشان دارند. اما اگر اسم‌ها می‌توانند چیزهای زیادی در مورد دارندگانشان به ما بگویند و روی نظرات و عقاید ما حتی پیش از ملاقات صاحبان آنها تاثیر بگذارند، پس برای اطمینان از این‌که فرزندان ما بهترین شانس را در زندگی داشته باشند، باید از چه قوانینی برای نامگذاریشان پیروی کنیم؟

مارک هاوسر، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت «اِرل‌فولگزوِل» یک کمپانی سوئیسی است که از مشتریانش 22 هزار پوند هزینه دریافت می‌کند تا بهترین و مناسب‌ترین نام را برای فرزندشان برگزیند!

شرکت ارل‌فولگزول که ترجمه نامش «موج موفقیت» است به این ترتیب عمل می‌کند که ابتدا 14 کارشناس نامگذاری، چهار تاریخدان‌ و 12 مترجم بیش از صد ساعت وقت می‌گذارند تا یک فهرست متشکل از 15 تا 25 نام را که از هر جهت متناسب باشند، آماده ‌کنند. سپس مشاوران با همراهی کردن والدین و ارائه مشاوره‌های کافی به آنها کمک می‌کنند تا تمام نام‌ها را بررسی کرده و با حذف تک‌تک هر کدام به نام نهایی منتخب آنها دست یابند.

هاوسر در توضیح بیشتر نحوه کار شرکت می‌گوید که در انتخاب نام مناسب و کاربردی از پیشینه والدین و آرزوها و اهداف آنها استفاده می‌شود. بنابراین او نمی‌تواند فهرستی از نام‌های کامل و موفق را به صورت عمومی و مناسب همگان ارائه کند. با این حال او هفت توصیه کاربردی به والدین آینده‌نگر ارائه می‌کند تا در انتخاب نام فرزندانشان راهگشا باشد:

چگونه برای کودکان اسمی مناسب انتخاب کنیم؟ - NewsKadeh.com

1. نام‌هایی را که تلفظشان مشکل است انتخاب نکنید

یک نام موفق اسمی است که براحتی تلفظ شود. بسیار اهمیت دارد که در هنگام تلفظ آن، زبان راحت بچرخد و زمانی که دیگران نام فرزند شما را صدا می‌کنند، زیبا و طبیعی باشد. نامی کوتاه و ساده را برگزینید. با شنیدن یک نام نباید احساس ازدحام و درهم و برهم بودن به فرد دست دهد یا تلفظش برای دیگران مشکل باشد. یک نام باید برجسته و قابل توجه باشد، اما همچنین باید صدایی طبیعی و آشنا در فرد ایجاد کند و هرگز نباید یک ترکیب من در آوردی باشد. پس در خلق اسامی و یافتن ترکیبات جدید زیاده‌روی نکنید.

2. به همراهی نام با نام خانوادگی و خوشخوان بودنشان در کنار یکدیگر توجه کنید

نام کوچک فرزندتان باید همخوانی خوبی با نام خانودگی او داشته باشد. به یاد داشته باشید که در موقعیت‌های مختلف مانند مدرسه، محل کار و حتی هنگام ازدواج، خوانده شدن نامش در کنار نام خانوادگی خوش آهنگ باشد.

3. نامی برگزینید که با میراث فرهنگی خانواده‌تان همخوانی داشته باشد

نام فرزند شما باید با پیشینه تاریخی خانوادگیتان همخوانی داشته باشد. به همین دلیل بهتر است به موقعیت جغرافیایی جایی که از آن آمده‌اید و فرهنگ محلی خود توجه کنید و همخوان با آن نامی برگزینید.

4. در انتخابتان به نام خواهر و برادرهای بالقوه یا بالفعل نوزاد توجه کنید

شما همچنین باید در مورد چگونگی نام فرزندتان در کنار یکدیگر فکر کنید. بخش مهمی از رشد با اعتماد به نفس و موفقیت، ایجاد احساس تعلق به یک کانون خانوادگی است. هماهنگی اسم فرزندان شما با یکدیگر چنین حس تعلقی را ایجاد خواهد کرد. پس آنها را بی‌ربط و متفاوت از یکدیگر انتخاب نکنید.

5. دنبال اسم‌های تصادفی یا علامت‌های تجاری نگردید

در نظر داشته باشید هر نامی که به اسم شخص تعلق ندارد و پیشتر به عنوان نام شرکت یا علامت تجاری برگزیده شده‌اند ‌به‌هیچ‌وجه نام مناسبی برای فرزند شما نخواهد بود. برخی با این تصور اشتباه که موفقیت یک شرکت می‌تواند به عنوان نامی مناسب باشد که خوش‌شانسی یا موفقیت برای فرزندشان می‌آورد، انتخابی نادرست انجام می‌دهند که در آینده مشکل‌آفرین خواهد بود.

6. به یاد داشته باشید فرزندتان همیشه کودک نمی‌ماند

نامی که برای فرزندتان موفقیت به همراه می‌آورد، باید این قابلیت را در تمام طول عمرش داشته باشد. نباید از اسم‌های کودکانه که بسیار شیرین و بامزه هستند برای نامگذاری فرزندتان استفاده کنید، چرا که او در سنین بالا با مشکلات اسمش همواره درگیر خواهد بود. یک نام متناسب با بزرگسالی‌ برای فرزند خود برگزینید و اگر خواستید آن را در طول دوره کودکی‌اش شکسته خطاب کنید یا به او یک لقب بامزه بدهید.

7. اگر کوچک‌ترین شکی دارید، نامی دیگر انتخاب کنید

باید در مورد نام انتخابی خود احساس خوبی داشته باشید، اگر نسبت به آن شک دارید مطمئن باشید که فرزندتان نیز همین‌گونه خواهد بود. اطمینان حاصل کنید که نام انتخابی شما از هر چیز منفی به دور است. این موضوع شامل هر نوع ارتباط منفی با اشخاص تاریخی، ترکیب واژه‌ای منفی یا نامناسب قافیه‌ای می‌شود.

منبع: جام جم آنلاین

#بهترین روش برای انتخاب اسم برای کودکان#چگونه برای کودکانمان اسم انتخاب کنیم#راه های انتخاب اسم برای فرزندان

منبع: دکترسلام

مطالب هم گروه:
نیوزکده-موثرترین راهکار‌های خانگی برای رفع شوره سر
 
موثرترین راهکار‌های خانگی برای رفع شوره سر
(0)
به گزارش باشگاه خبرنگاران، شوره سر به پوست مرده سر گفته می‌شود که مرتب ریزش می‌کند. شوره سر میان مو جمع می‌شود و روی شانه ها، صورت، ابرو و لباس می‌ریزد. در این مطلب درمان‌های خانگی را معرفی می‌کنیم که تاثیر بسزایی در رفع شوره سر دارند.


نیوزکده-قارچ‌های هفت‌سانتی‌متری از شکم یک زن چینی خارج شد
 
قارچ‌های هفت‌سانتی‌متری از شکم یک زن چینی خارج شد
(0)
 پزشکان چندین قارچ بزرگ را از شکم یک زن چینی درآورده‌اند.


نیوزکده-۸ درد طاقت فرساتر از زایمان طبیعی
 
۸ درد طاقت فرساتر از زایمان طبیعی
(23)
 بسیاری از افراد می‌گویند دردی سخت‌تر از درد زایمان وجود ندارد. اما در اینجا دردهایی را برایتان ذکر کرده‌ایم که حتی ممکن است از درد زایمان هم شدیدتر باشند.


نیوزکده-چگونه گودی کمر خود را درمان کنیم؟
 
چگونه گودی کمر خود را درمان کنیم؟
(1)
گودی کمر، یکی از اصلی ترین اختلالات در کمر و ستون فقران خانم ها می باشد که علل اصلی ایجاد آن اضافه وزن، افتادن شکم و به تبع آن کشیدن کمر به سمت جلو می باشد. در این مقاله از دکتر سلام علل اصلی ایجاد گودی کمر را آماده کرده ایم. توصیه می کنیم که این مقاله را از دست ندهید و حتما آن را مطالعه کنید. با ما همراه شوید.


نیوزکده-بچه دار شدن بدون زن‌ها ممکن می‌شود!
 
بچه دار شدن بدون زن‌ها ممکن می‌شود!
(44)
 دانشمندان می گویند، ممکن است یک روز بتوان بدون استفاده از تخمک، بچه دار شد.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 2 دقیقه قبل    |    تعداد بازدید: 1
برنامه غذایی نامناسب میان خانواده های ایرانی - NewsKadeh.com

از جمله عوامل ابتلای کودکان به سوء تغذیه اشتباهات تغذیه ای و بر

امه غذایی ناسالم آن هاست. در صورتی که خانواده ها اصول تغذیه سالم را رعایت نکنند باعث آسیب به سلامت فرزندان و دیگر اعضای خانواده می شوند.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 15 دقیقه قبل    |    تعداد بازدید: 5
قند خون خارج از کنترل است وقتی این نشانه ها را دارید - NewsKadeh.com

 قند خون یکی از موارد مهم است که باید تحت کنترل قرار گیرد. بال

رفتن قند خون پیامدهایی در پی دارد که در ادامه به برخی از مهم ترین علائم بالا بودن قند خون اشاره می کنیم.

دسته: اخبار - سیاسی    |    تاریخ ارسال: 16 دقیقه قبل    |    تعداد بازدید: 0
احمدی نژاد؛ اپوزیسونی است که آتش تفرقه می افزاید - NewsKadeh.com

خیال امام راحت بود که انقلاب را بعد از خود به شماها می‌سپرد، حا

ا شماها می‌خواهید بگذارید بعد از خودتان این انقلاب، به دست چه کسانی بیفتد؟!

دسته: اخبار - اجتماعی    |    تاریخ ارسال: 16 دقیقه قبل    |    تعداد بازدید: 0
نوجوان ملایری هتاک به پرچم ایران،به 5 سال حبس تعزیری محکوم شد - NewsKadeh.com

در پی گفتگوی محمد کاظمی نائب رییس حقوقی و قضایی مجلس با نوجوان 15

ساله پیرامون پایین آوردن پرچم ایران در یکی از میدان های ملایر وی به 5 سال حبس تعزیری محکوم شد که مورد اعتراض قرار گرفت.

دسته: حوادث    |    تاریخ ارسال: 1 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 8
خودکشی خانم جوان از پل عابر پیاده خیابان آزادی - NewsKadeh.com

 خانم جوانی با پرتاب کردن خود از پل عابر پیاده اقدام به خود کش

ی کرد. 

دسته: اخبار - اقتصادی    |    تاریخ ارسال: 2 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 16
تعطیلی 3500 واحد صنفی به موجب رکود کامل در بازار - NewsKadeh.com

طبق گفته رئیس اتحادیه بنکداران و طاقه فروشان پارچه از 7هزار واح

صنفی مشغول به کار 3500 واحد مجبور به تعطیلی کسب و کار خود شدند.

دسته: اخبار - سیاسی    |    تاریخ ارسال: 2 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
سهم احمدی نژاد در پرداخت بدهی زنجانی - NewsKadeh.com

دادستان دیوان محاسبات درباره بدهی‌های بابک زنجانی توضیح داد.

دسته: اخبار - گوناگون    |    تاریخ ارسال: 2 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
جوراب های جریان ساز آقای نخست وزیر! - NewsKadeh.com

پسر جوان 21 ساله مبتلا به سندرم داون مبتکر جوراب های رنگ و ورانگ

ین روزهای آقای نخست وزیر است.

دسته: اخبار - اجتماعی    |    تاریخ ارسال: 3 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 7
هشدار پلیس فتا به دارندگان گوش‌های آیفون - NewsKadeh.com

 دارندگان گوشی تلفن همراه هوشمند آیفون نسبت به رعایت مسائل ا

نیتی و پرهیز از افشای نام و رمز کاربری خود هوشیار باشند.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 4 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 5
چی بخورم تا استخوان هام سالم بماند؟ - NewsKadeh.com

پوکی استخوان و ضعیف شدن استخوان ها مشکل بسیار جدی است که با تغذی

ه سالم و مناسب قابل پیشگیری و درمان است. در این مقاله به غذاهایی اشاره می شود که به درمان پوکی استخوان ها و تقویت آنها کمک می کنند.

  آخرین عناوین نرم افزار  
دانلود Geometric DFMPro v4.1.5.2895 + v4.0.0.3168 Suite - پلاگین شناسایی و اصلاح نواقص طرح های شبیه سازی شده در نرم افزار های CAD(954)
دانلود Sugar Smash - بازی موبایل آب نبات های شکری(715)
دانلود Indy Cat Match 3 - بازی موبایل گربه ایندی(711)
دانلود FileMaker Pro Advanced v14.0.5.505 - نرم افزار ایجاد و مدیریت پایگاه داده(757)
دانلود File Viewer v9.4 + File Viewer Express v3.0 - نرم افزار مدیریت و سازماندهی فایل ها(717)
دانلود Splunk Enterprise v6.3.3 x86x64 - نرم افزار جمع آوری و آنالیز انواع داده ها و اطلاعات عملیاتی(1119)
دانلود Topaz photoFXlab v1.2.10 - نرم افزار افکت گذاری بر روی عکس ها(960)
دانلود Suitcase Fusion 6 v17.2.3 - نرم افزار حرفه ای مدیریت فونت(741)
دانلود Texpad v1.7.23 MacOSX - نرم افزار ویرایشگر متن حرفه ای برای مک(829)
دانلود Udemy The Ultimate Web Designing Course in Photoshop - آموزش طراحی قالب وب سایت با فتوشاپ(1026)
دانلود XCOM 2 - بازی ایکس کام 2(1011)
دانلود Thinkbox Deadline v7.2.2.1 MacOSX - نرم افزار مدیریت رندر در مک(829)
دانلود Autodesk Maya v2016 SP4 MacOSX - نرم افزار ساخت انیمیشین های ۳ بعدی در مک(795)
  آخرین عناوین نرم افزار و بازی موبایل  
Cooking Chef v3.3.3051 دانلود بازی سرآشپز پخت و پز برای اندروید(145)
Shortcutter – Quick Settings​ & Side Bar​ Premium v4.1.8 برنامه ایجاد میانبر برای تنظیمات اندروید(0)
bxActions - Bixby Button Remapper Pro v3.32 دانلود برنامه عملیاتی توسط دکمه Bixby برای اندروید(146)
Note: Color Notepad Notes,To Do List,Reminder,Memo Vip v1.3.2 دانلود برنامه دفترچه یاداشت رنگی برای اندروید(116)
English Tenses v2.3 build 240 دانلود برنامه اموزش زمان های زبان انگلیسی برای اندروید(161)
NN Launcher -Nice Nougat Launcher 2017, 7.0 PRIME v2.8 دانلود لانچر زیبای 2017 نوقا برای اندروید(139)
Ultra Fast Charge v8.7 دانلود برنامه شارژ فوق العاده سریع اولترا برای اندروید(152)
Smart Rotate: Screen Control v2.7.32 دانلود برنامه مدیریت چرخش صفحه نمایش برای اندروید(133)
S8 Edge Music Player v5.0.4 build 62 دانلود برنامه پخش کننده موسیقی s8 برای اندروید(145)
File Manager - Local and Cloud File Explorer v2.5.1 دانلود برنامه مدیریت فایل هوشمند برای اندروید(146)
Fake Call v1.2.2 دانلود برنامه تماس جعلی برای اندروید(162)
Faily Skater v3.1 دانلود بازی اسکیت سوار بی ترمز برای اندروید(199)
Crafty Candy v1.53.0 دانلود بازی آبنبات فریبنده برای اندروید(171)
  آخرین مطالب  
برنامه غذایی نامناسب میان خانواده های ایرانی(1)
قند خون خارج از کنترل است وقتی این نشانه ها را دارید(5)
احمدی نژاد؛ اپوزیسونی است که آتش تفرقه می افزاید(0)
نوجوان ملایری هتاک به پرچم ایران،به 5 سال حبس تعزیری محکوم شد(0)
خودکشی خانم جوان از پل عابر پیاده خیابان آزادی(8)
تعطیلی 3500 واحد صنفی به موجب رکود کامل در بازار(16)
سهم احمدی نژاد در پرداخت بدهی زنجانی(0)
جوراب های جریان ساز آقای نخست وزیر!(0)
هشدار پلیس فتا به دارندگان گوش‌های آیفون(7)
چی بخورم تا استخوان هام سالم بماند؟(5)
بهترین زمان برای حمام کردن چه وقتی است؟(37)
مهم ترین اقدامات در زمان آتش سوزی و حریق برای حفظ جان(0)
چرا بعد از لاغری و رژیم غذایی دوباره چاق می شویم؟(0)
هشدار! خطر ابتلا به آنفلوآنزای پرندگان را جدی بگیرید(0)
معرفی یک کلید طلایی برای درمان یبوست(0)
چرا مادران خانه دار دچار افسردگی می شوند؟(20)
مهم ترین نکاتی که در هنگام پیاده روی باید رعایت کنید(0)
با اسکن مغز می توان به موسیقی های گوش داده شده پی برد(0)
بررسی کامل خواص و فواید مصرف ویتامین D(0)
بررسی عمل خارج کردن عدسی و پیوند چشم(0)
با هر مدل لباس چه مدل گردنبندی ست کنیم؟(11)
حال و هوای خانواده‌های جان باختگان هواپیمای حادثه دیده(48)
چرا سیستم ELT هواپیما برای یافتن لاشه فعال نمی‌شود؟(9)
موکول شدن عملیات جستجوی هواپیمای سقوط کرده تهران-یاسوج به صبح فردا(0)
مسافری که از هواپیمای تهران - یاسوج جا ماند(0)
در تلویزیون چه خبر است؟ نمایش منقل و وافور با دیالوگ های ممیزی !(24)
ابهام بزرگ در تعداد و اسامی مسافران سانحه دیده(0)
4 روش برای حفظ مشتریان قدیمی و ثابت(21)
  آخرین مطالب بخش فرهنگ و هنر  
در تلویزیون چه خبر است؟ نمایش منقل و وافور با دیالوگ های ممیزی !(24)
مهناز افشار: ایران سرزمین نفرین شده است ...(2)
هدیه تهرانی:زنان و دختران نگون بخت را دیدم چرا این کابوس تمام نمی شود(29)
گزارش مراسم تجلیل نیوشا ضیغمی و همسرش از هنرمندان عرصه قلمزنی(17)
دوستی که هدیه تهرانی در سقوط هواپیمای تهران یاسوج از دست داد + عکس(0)
تصاویر حمیدرضا آذرنگ محمدرضا شریفی نیا ملیکا پارسا و ستایش محمودی در اکران بلوک 9 خروجی 2(0)
واکنش ژوله به سقوط هواپیمای تهران یاسوج: زندگی مون شده عاقبت یزید(0)
مخاطب یاد گرفته است عکس و امضا بگیرد و پز بدهد !(0)
تصاویر بدل ایرانی آنجلینا جولی، رامانا سیاح در اکران فیلم شاخ کرگدن(0)
پست جسورانه باران کوثری در حمایت از اکران عصبانی نیستم(0)
مادری که کامبیز دیرباز را حیران کرد + عکس تکان دهنده(0)
دیدار ابراهیم حاتمی کیا و رئیسی + عکس ابراهیم حاتمی کیا با پوشش عجیب(95)
آیا انصراف کیومرث پوراحمد از تهیه کنندگی دو طبقه روی پیلوت به خاطر الناز شاکردوست بوده است ؟(66)
Newskadeh.com 2015 - powerd by itmyti.com