مؤسسه خیریه محک

نیوزکده - 4 روش برای حفظ مشتریان قدیمی و ثابت


نیوزکده - سلامت مغز را با کنار گذاشتن این عادت های غلط تضمین کنید


نیوزکده - 10 علتی که همیشه خسته هستید  و چه کاری برای آن باید انجام دهید


نیوزکده - دلایل، نشانه ها و درمان هپاتیت نوع A


نیوزکده - نقل و انتقال خون چیست؟


نیوزکده - 24 روش برای از دست دادن وزن بدون رژیم غذایی


نیوزکده - آزمایشات HIV ایدز


نیوزکده - 10 شایعه درمورد HIV


نیوزکده - مهناز افشار: ایران سرزمین نفرین شده است ...


نیوزکده - در اجلاس امنیتی مونیخ چه گذشت؟


نیوزکده - دردسرهای 25 هزار خانوار سرپل ذهابی در باران


نیوزکده - هدیه تهرانی:زنان و دختران نگون بخت را دیدم چرا این کابوس تمام نمی شود


نیوزکده - یش بینی وضعیت هوای تهران برای فردا دوشنبه 96/11/30


نیوزکده - نجات مسافران توسط «کاپیتان فولاد» در سال 92+فیلم


نیوزکده - سردار صفوی:ایران باید هزینه‌هایی را که در سوریه کرده، برگرداند


نیوزکده - NewsKadeh.com

کمک به سازمان خيريه محک

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 15 / 8 / 1396    |    تعداد بازدید: 1
بهترین اسباب بازی های برنامه نویسی برای بچه ها

بهترین اسباب بازی های برنامه نویسی برای بچه ها - NewsKadeh.com

آیا کودک شما علاقمند به رایانه و دیگر فناوری ها است؟ برای پیشرفت های تکنولوژی آینده آنها بسیاری از اسباب بازی ها، برنامه های اجتماعی و بازی هایی در دسترس هستند که به آنها برنامه نویسی مهارت های کامپیوتر را یاد می دهد. گوناگونی آنها می تواند سرگیجه ایجاد کند. برنامه علم زنده، با برخی از مربیانی که به نظر می رسد با این مسئله موافق هستند که اگر تصمیم به خرید یک اسباب بازی مهارتی برای فرزند خود دارید، بازی هایی که پایان آن بر اساس خواسته بازیکن باشد و متناسب با افزایش سن بچه ها دارای قوانین پیچیده تری می شود و این مقیاس را در آنها اندازه گیری می کند، برای بچه ها مفیدتر است.

بهترین اسباب بازی های برنامه نویسی برای بچه ها - NewsKadeh.com

آیا کودک شما علاقمند به رایانه و دیگر فناوری ها است؟ برای پیشرفت های تکنولوژی آینده آنها بسیاری از اسباب بازی ها، برنامه های اجتماعی و بازی هایی در دسترس هستند که به آنها برنامه نویسی مهارت های کامپیوتر را یاد می دهد. گوناگونی آنها می تواند سرگیجه ایجاد کند. برنامه علم زنده، با برخی از مربیانی که به نظر می رسد با این مسئله موافق هستند که اگر تصمیم به خرید یک اسباب بازی مهارتی برای فرزند خود دارید، بازی هایی که پایان آن بر اساس خواسته بازیکن باشد و متناسب با افزایش سن بچه ها دارای قوانین پیچیده تری می شود و این مقیاس را در آنها اندازه گیری می کند، برای بچه ها مفیدتر است.

مایک متیوز، مدیر برنامه درسی و برنامه نوآوری در مدرسه از دانشگاه Katherine Delmar Burke، یک مدرسه خصوصی که برای تمام دختران مدرسه ای در منطقه خلیج سان فرانسیسکو است و فرصت های برنامه نویسی در کلاس را برای دانش آموزان K-8 خود ارائه می دهد، به Live Science گفت: «توصیه آسان این است که به دنبال چیزی آسان باشید. از بازی های واقعا اساسی برای بهره گرفتن بچه ها از آن، استفاده کنید». وی افزود: مشکل این است که بازی ها می توانند خیلی محدود کننده باشند.

برخی از بازی ها در آخرین سطح [بسیارپیشرفته] هیچ کاری برای انجام دادن ندارند؛ یعنی این که کودک علاقه خود را از دست می دهد. علاوه بر این، متیوز گفت: مهارت های برنامه نویسی به سخت افزار کامپیوتر وابسته نیست. بازی های تخته ای می توانند برای بچه ها مؤثر و سرگرم کننده باشند.

Mitchel Resnick، مدیر گروه مهد کودک دائمی در آزمایشگاه رسانه MIT در کتاب خود به نام “کودکستانی برای تمام عمر” می گوید: کد گذاری یک شکل از بیان است به عنوان مجموعه ای از قوانین می باشد، و در این رابطه، باید این قوانین به ترتیب آموزش داده شود. Resnick ، هدایتگر گروهی بود که زبان برنامه نویسی Scratch را اختراع کرد.

او در کتابش می گوید که اجازه می دهد تا بچه هایی که از آن استفاده می کنند، درست مثل گفتن یا نوشتن داستان، که باعث ارتقای سواد آموزی می شود، به جای حل پازل ها بر روی پروژه ها متمرکز شوند؛ این کار می تواند به آنها کمک کند تا بدانند که چگونه بهتر کد گذاری کنند. همه اسباب بازی های کد دار، نباید تمام آخرین زنگ ها و سوت های تکنولوژیکی را داشته باشد؛ گاهی اوقات ابزار های ساده نیز کفایت می کند.

1- ربات های لاک پشتی

بهترین اسباب بازی های برنامه نویسی برای بچه ها - NewsKadeh.com

ربات های لاک پشتی، یک بازی تخته ای است که برای کودکان 3 تا 8 ساله طراحی شده است. بازیکن باید با دادن دستور العمل های خاص، یک لاک پشت را به یک جواهر بر روی تخته برساند. یک سیستم از کارت ها جهت را به لاک پشت می دهد، که می تواند حرکت کند یا در سطوح پیشرفته تر، موانع را از بین ببرد. (برای مثال، استفاده از یک لیزر برای فرو ریختن یک مانع یخی).

نکته این است که به بچه ها کمک کنیم تا یاد بگیرند که دستور العمل ها را به ترتیب قرار دهند؛ یعنی یک مهارت اساسی در برنامه نویسی. یکی از نکات مهم فروش برای آن، این است که ارزان است و نیازی به باتری یا اتصال به اینترنت ندارد.

2- مازهای چرخشی

این بازی شامل ایجاد مدار های واقعی است، با استفاده از یک شبکه 5×5 که بازیکن آن، یک کارت چالش را می کشد و سپس باید اجزایی را وارد کند تا یک مدار را به منظور روشن کردن آن ، به راه بیندازد. چالش ها دارای بیش از یک پاسخ “درست” هستند، هرچند قطعات باید در جهت درست قرار گیرند. این بازی همچنین می تواند بدون اتصال به اینترنت مورد استفاده قرار گیرد.

3- Coji

بچه ها می توانند با استفاده از ایموجی ها، این ربات را به نام Coji برنامه ریزی کنند. آنها می توانند از یک تبلت یا گوشی هوشمند برای بارگیری برنامه ها روی ربات استفاده کنند، هر چند برخی از عملکردهای اساسی حتی بدون دستگاه تلفن همراه نیز، در دسترس هستند. ایموجی ها، اقدامات ربات را بیان می کنند. به عنوان مثال، دنباله ای از نماد های جهت دار،به ربات جهتی را که باید به آن سمت حرکت کند، ارسال می کند، و اضافه کردن یک ایموجی موزیکال برای زمانی که مرحله انجام شد، باعث می شود ربات یک رشد کوچک را نشان دهد.

بچه ها همچنین می توانند ابزار برنامه نویسی مانند جمله های اگر- سپس را اضافه کنند. برنامه هایی برای ربات، شامل بازی هایی می شوند که دستورالعمل های خاص و متوالی را به ربات ها نشان می دهد.

بهترین اسباب بازی های برنامه نویسی برای بچه ها - NewsKadeh.com

4- لگوهای تقویت دهنده روباتیک

این لگوها، قابل تنظیم برای کودکان 7 تا 12 ساله می باشد، و به آنها اجازه می دهد تا پنج ربات مختلف قابل برنامه ریزی را (یا مدل های ربات مانند)، از یک کیت که شامل آجر،یک واحد پردازش مرکزی و سنسور ها می باشد، فراهم کنند. ربات را می توان از یک iPad یا تبلت Android با برنامه های همراه آن، برنامه ریزی کرد. پروژه های ساخت پیچیده هستند، اما کمتر از کیت های لگوی Mindstorms پیچیده هستند. برنامه ریزی با یک سیستم مبتنی بر بلوک انجام می شود که از طریق بلوتوث به روبات ها متصل می شود.

درست مثل دیگر مجموعه های لگو، اجزای تقویتی آن، با دیگر مجموعه های لگو سازگار هستند. بنابراین به عنوان مثال، یک بارکه یک کودک، روبوت Vernie را بسازد، می تواند آن را سفارشی کند. شاید به عنوان مجموعه ابر قهرمان یا ستاره های جنگ، یا چیزی کاملا منحصر به فرد. همانطور که در مورد بسیاری از مجموعه های لگو وجود دارد، آنها از سایر بازی ها، گران تر هستند.

5- مجموعه فعالیت های موش رباتیک برای کد گذاری و حرکت

این یکی دیگر از معلمان مهارت های برنامه نویسی است که شامل اتصال کامپیوتر و Wi-Fi نیست: بچه ها می توانند مارپیچ هایی را برای کلبی موس بسازند و برنامه موش رباتیک را برای اینکه مراحل متوالی را از طریق حرکت در ماز ها طی کند، اجرا کنند. مجموعه با مارپیچی شروع می شود (نشان داده شده در “کارت فعالیت”) که یک کودک می تواند بسازد، یا بچه ها می توانند دیوار و تونل خود را بسازند.

برنامه نویسی شامل دستور العمل های ساده یا یک اقدام، مانند روشن کردن یا ساختن صدا ها است. برای کمک به تنظیم دنباله برنامه نویسی، این بازی همراه با کارت هایی است که آیکون های رنگی را برای مطابقت با دکمه های بالای صفحه چاپ کرده اند (که ماوس را برنامه ریزی می کند). این بازی ها طراحی شده برای کودکان تا 5 سالگی می باشد، که حتی نیاز به مهارت خواندن ندارد.

در این باره بیشتر بخوانید: اسباب بازی هایی که نقش مهمی در آینده کودکتان دارند

برگردان: سیما آزادفلاح

هرگونه کپی برداری با ذکر نام دکتر سلام و لینک مستقیم مجاز است.

#زبان برنامه نویسی#مهارت برنامه نویسی#یادگیری برنامه نویسی از کودکی#یادگیری زبان برنامه نویسی

منبع: دکترسلام

مطالب هم گروه:
نیوزکده-ماساژ درمانی برای استرس
 
ماساژ درمانی برای استرس
(61)
 یک کارشناس ارشد تربیت بدنی با اشاره به اینکه امروزه خستگی و خستگی مفرط در میان افراد شیوع بالایی دارد، گفت: «این خستگی می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد از تعذیه نامناسب و بی‌خوابی‌های شبانه گرفته تا کار زیاد و استرس شغلی و... که به طور قطع روی کیفیت زندگی و کار فرد اثر می‌گذارد.»


نیوزکده-اضافه شدن داروی جدید دیابت به بازار دارویی کشور
 
اضافه شدن داروی جدید دیابت به بازار دارویی کشور
(28)
یکی از بیمارهای شایع در سطح ایران بیماری دیابت است که در صورت عدم مراقبت و درمان رشد قابل ملاحظه ای پیدا می کند به همین منظور یکی از شرکت های داروسازی داخلی موفق شده است داروی دیابت با کاهش عوارض جانبی را تولید کند. دیابت یک بیماری مزمن با ماهیت پیشرونده است که در صورت عدم درمان و تشخیص به موقع، بیمار را با عوارض جدی و تهدیدکننده حیات روبه رو می‌کند.


نیوزکده-روش مراقبت از غده تیروئید
 
روش مراقبت از غده تیروئید
(68)
در مورد سالم بودن تیروئیدتان چه میزان اطلاعات دارید و از وجود اختلالات و علائم بیماریزا در آن چه می دانید غده تیروئید بسیار پراهمیت و مهم است و بهتر است هرفردی به سلامت و عملکرد آن بیشتر اهمیت دهد


نیوزکده-مصرف داروها در زنان و مردان چه تاثیری دارد؟
 
مصرف داروها در زنان و مردان چه تاثیری دارد؟
(0)
تاثیر مصرف داروهای مختلف در زنان و مردان متقاوت است و این موضوع به دلیل تفاوت آناتومی بدن زن و مرد است. به همین دلیل در هنگام مصرف قرص ها و داروها باید به راهنمای آن و موارد منع مصرف دارو توجه کرد. در این مقاله به برخی تفاوت های بدنی زن و مرد اشاره می کنیم.


نیوزکده-کاهش علایم آسم با درمان اگزما
 
کاهش علایم آسم با درمان اگزما
(2)
 مطالعات جدید نشان می‌دهد درمان اگزما با استفاده از روش‌های جدید، علایم آسم را نیز کاهش می‌دهد.

دسته: سبک زندگی    |    تاریخ ارسال: 38 دقیقه قبل    |    تعداد بازدید: 4
4 روش برای حفظ مشتریان قدیمی و ثابت - NewsKadeh.com

جذب مشتریان جدید برای محصولاتتان چیزی بین شش تا هفت برابر گران

ر از حفظ مشتریان فعلی تمام خواهد شد. شما باید هر کاری را که می توانید، انجام دهید تا وفاداری مشتریانتان را افزایش دهید. هیچ گاه ارزش «حفظ مشتری» را دست کم نگیرید. در ادامه به چهار استراتژی اشاره می کنیم که می توانید به این منظور به کار بگیرید.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 2 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 45
سلامت مغز را با کنار گذاشتن این عادت های غلط تضمین کنید - NewsKadeh.com

 عادت های غلط روزمره منجر به آسیب رسیدن به مغز و ایجاد آسیب ای

شناختی و عدم کارکرد صحیح مغز می شوند.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 2 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 27
10 علتی که همیشه خسته هستید  و چه کاری برای آن باید انجام دهید - NewsKadeh.com

احساس خستگی دائم بسیار شایع است. در واقع حدود یک سوم از نوجوانان

سالم، بزرگسالان و افراد مسن تر از احساس خواب آلودگی و خستگی رنج می برند. خستگی یکی از علائم مشترک درشرایط مختلف و بیماری های جدی است، اما در برخی موارد ناشی از شیوه و سبک زندگی ساده است. خوشبختانه این عوامل را می توان از میان برداشت. این مقاله 10دلیل بالقوه برای اینکه چرا خسته هستید را طبقه بندی کرده و توصیه هایی جهت بازگرداندن انرژی به شما ارائه می دهد.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 2 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
دلایل، نشانه ها و درمان هپاتیت نوع A - NewsKadeh.com

هپاتیت A یک ویروس است که باعث عفونت و التهاب کبد می شود. این نوع ا

ز هپاتیت به ندرت باعث آسیب جدی کبد یا مرگ می شود و باعث بیماری مزمن کبد نیز نمی شود، اما می تواند به طور قابل ملاحظه ای باعث غیبت و عدم حضور در محل کار یا مدرسه شود. هنگامی که یک بارفردی به آن مبتلا شود، دیگر مصون خواهد بود و هرگز دوباره به آن آلوده نخواهد شد. ویروس هپاتیت A یا (HAV) در مناطقی که دارای وضعیت اجتماعی پایین اقتصادی همراه با فقدان بهداشت مناسب هستند، رایج است. از طریق مواد غذایی و آب آلوده یا تماس نزدیک فرد به فرد گسترش می یابد. کودکان اغلب آن را انتقال می دهند.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 2 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
نقل و انتقال خون چیست؟ - NewsKadeh.com

انتقال خون یک روشی است که طی آن خون اهدا شده به خون شما اضافه می

ود. انتقال خون باعث افزایش سطح خون می شود. شما ممکن است به علت جراحی، خونریزی، آسیب، سرطان، عفونت، اختلال در خون، مشکل کبدی یا یکی دیگر از مشکلات بهداشتی، به آن نیاز داشته باشید. خون شامل اجزایی مانند گلبول های قرمز، گلبول های سفید، پلاسما و پلاکت است. انتقال خون ممکن است برای شما کل خون یا بخشی از خونی که برای شما یاری دهنده باشد، فراهم کند. گاهی اوقات انتقال خون با خون خودتان که پیش از آن اهدا کرده اید، انجام می شود. در یک انتقال خون، خون داده شده یا اهدایی باید با نوع خون شما سازگار باشد. خون شما برای تعیین اینکه گروه خونی شما جزو گروههای A، B، AB، یا O است، و نیز دارای Rh مثبت باشد یا دارای Rh منفی، آزمایش می شود. بانک های خون به دقت خون های اهدا شده را برای شناسایی گروه خونی، غربالگری می کنند.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 2 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
24 روش برای از دست دادن وزن بدون رژیم غذایی - NewsKadeh.com

زمان وعده غذایی شما یک تایمر را برای 20 دقیقه تنظیم کنید و خودتا

ن را به عنوان یک آهسته خوار به روز کنید. این روش یکی از عادت‌های بسیار مناسب برای لاغری بدون برنامه رژیم پیچیده است. از هر لقمه نهایت لذت را برید تا زمانی که زنگ به صدا درآید. وعده‌های غذایی خود را به بخش‌های زیاد ینی لقمه‌های بیشتر تقسیم کنید و از خوردن بخش‌های کوچک‌تر لذت ببرید، این کار باعث ترشح هورمون سیری به‌طور کامل می‌شود. هنگامی که غذا را به عجله میل می‌کنید، معده شما وقت ندارد که مغز را به‌طور کامل از سیر شدن مطلع کند. که منجر به overeating یا همان زیاده خواری می‌شود.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 2 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
آزمایشات HIV ایدز - NewsKadeh.com

بسیاری از آزمایشات HIV اکنون سریع، رایگان و بدون درد هستند. آیا م

باید برای HIV آزمایش شوم؟ با ما همراه باشید تا نکات مهم را در این باره فرا بگیرید: • هر کسی در سنین بین 13 تا 64 سالگی حداقل یک بار، باید برای HIV آزمایش شود. • برخی از مردان فعال همجنسگرا و دوجنسگرا ممکن است از تست های مکرر (هر 3 تا 6 ماه) بهره مند شوند. • اگر باردار هستید یا قصد دارید باردار شوید، هرچه زودتر و در اسرع وقت برای محافظت از کودک خود، یک تست بدهید. • شما باید حداقل باید یک بار در سال و در موارد زیر آزمایش بدهید: – اگر شما یک همجنسگرای فعال جنسی یامرد دوجنسی هستید. – اگر شما با یک شریک جنسی HIV مثبت، رابطه جنسی داشته اید. – اگر شما از آخرین آزمایش HIV خود، دارای بیش از یک شریک جنسی بوده اید. – اگر شما سوزن یا عملیاتی را برای تزریق مواد مخدر به اشتراک گذاشته اید. – اگر شما برای تهیه مواد مخدر یا پول، دست به یک رابطه جنسی زده اید. – اگر شما به یکی دیگر از بیماری های منتقله از راه جنسی، هپاتیت،یا سل مبتلا هستید. – اگر شما با هر فردی که همه کار ها

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 2 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
10 شایعه درمورد HIV - NewsKadeh.com

آیا فکر می کنید حقایق مربوط به HIV (ویروس نقص ایمنی بدن انسان) و ای

دز (سندرم نقص ایمنی بدست آمده) را می دانید؟ دانش خود را امتحان کنید. این دو یعنی اچ آی وی و ایدز اغلب درک نشده اند. در واقع، از زمانی که ایدز در سال 1981 برای اولین بار توصیف شد، تعدادی از شایعات، تصورات غلط و سخنان دروغ خطرناک در مورد آنها گفته شده است. اگرچه آموزش اچ آی وی / ایدز در حال افزایش، و میزان مرگ و میر و داغ ننگ آن نیز درحال کاهش یافتن است، وقتی که به این شرایط می رسد، هنوز هم مهم است که حقیقت را از افسانه تشخیص دهیم. شما در مورد این شایعات رایج درباره HIV چه می دانید؟

دسته: فرهنگ و هنر    |    تاریخ ارسال: 3 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 2
مهناز افشار: ایران سرزمین نفرین شده است ... - NewsKadeh.com

مهناز افشار در یک گفت و گوی ویدیویی, نسبت به بلایایی که بر سر ایر

ان به طور مداوم نازل می شود, واکنش نشان داد.

دسته: اخبار - سیاسی    |    تاریخ ارسال: 3 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
در اجلاس امنیتی مونیخ چه گذشت؟ - NewsKadeh.com

وزیر امور خارجه کشورمان ظهر روز یکشنبه به وقت محلی در پنجاه و چه

ارمین اجلاس امنیتی مونیخ سخنرانی کرد.

  آخرین عناوین نرم افزار  
دانلود Geometric DFMPro v4.1.5.2895 + v4.0.0.3168 Suite - پلاگین شناسایی و اصلاح نواقص طرح های شبیه سازی شده در نرم افزار های CAD(951)
دانلود Sugar Smash - بازی موبایل آب نبات های شکری(715)
دانلود Indy Cat Match 3 - بازی موبایل گربه ایندی(707)
دانلود FileMaker Pro Advanced v14.0.5.505 - نرم افزار ایجاد و مدیریت پایگاه داده(757)
دانلود File Viewer v9.4 + File Viewer Express v3.0 - نرم افزار مدیریت و سازماندهی فایل ها(717)
دانلود Splunk Enterprise v6.3.3 x86x64 - نرم افزار جمع آوری و آنالیز انواع داده ها و اطلاعات عملیاتی(1118)
دانلود Topaz photoFXlab v1.2.10 - نرم افزار افکت گذاری بر روی عکس ها(958)
دانلود Suitcase Fusion 6 v17.2.3 - نرم افزار حرفه ای مدیریت فونت(740)
دانلود Texpad v1.7.23 MacOSX - نرم افزار ویرایشگر متن حرفه ای برای مک(828)
دانلود Udemy The Ultimate Web Designing Course in Photoshop - آموزش طراحی قالب وب سایت با فتوشاپ(1025)
دانلود XCOM 2 - بازی ایکس کام 2(1008)
دانلود Thinkbox Deadline v7.2.2.1 MacOSX - نرم افزار مدیریت رندر در مک(828)
دانلود Autodesk Maya v2016 SP4 MacOSX - نرم افزار ساخت انیمیشین های ۳ بعدی در مک(795)
  آخرین عناوین نرم افزار و بازی موبایل  
Cooking Chef v3.3.3051 دانلود بازی سرآشپز پخت و پز برای اندروید(145)
Shortcutter – Quick Settings​ & Side Bar​ Premium v4.1.8 برنامه ایجاد میانبر برای تنظیمات اندروید(0)
bxActions - Bixby Button Remapper Pro v3.32 دانلود برنامه عملیاتی توسط دکمه Bixby برای اندروید(146)
Note: Color Notepad Notes,To Do List,Reminder,Memo Vip v1.3.2 دانلود برنامه دفترچه یاداشت رنگی برای اندروید(116)
English Tenses v2.3 build 240 دانلود برنامه اموزش زمان های زبان انگلیسی برای اندروید(161)
NN Launcher -Nice Nougat Launcher 2017, 7.0 PRIME v2.8 دانلود لانچر زیبای 2017 نوقا برای اندروید(139)
Ultra Fast Charge v8.7 دانلود برنامه شارژ فوق العاده سریع اولترا برای اندروید(152)
Smart Rotate: Screen Control v2.7.32 دانلود برنامه مدیریت چرخش صفحه نمایش برای اندروید(133)
S8 Edge Music Player v5.0.4 build 62 دانلود برنامه پخش کننده موسیقی s8 برای اندروید(145)
File Manager - Local and Cloud File Explorer v2.5.1 دانلود برنامه مدیریت فایل هوشمند برای اندروید(146)
Fake Call v1.2.2 دانلود برنامه تماس جعلی برای اندروید(161)
Faily Skater v3.1 دانلود بازی اسکیت سوار بی ترمز برای اندروید(197)
Crafty Candy v1.53.0 دانلود بازی آبنبات فریبنده برای اندروید(170)
  آخرین مطالب  
4 روش برای حفظ مشتریان قدیمی و ثابت(4)
سلامت مغز را با کنار گذاشتن این عادت های غلط تضمین کنید(45)
10 علتی که همیشه خسته هستید و چه کاری برای آن باید انجام دهید(27)
دلایل، نشانه ها و درمان هپاتیت نوع A(0)
نقل و انتقال خون چیست؟(0)
24 روش برای از دست دادن وزن بدون رژیم غذایی(0)
آزمایشات HIV ایدز(0)
10 شایعه درمورد HIV(0)
مهناز افشار: ایران سرزمین نفرین شده است ...(2)
در اجلاس امنیتی مونیخ چه گذشت؟(0)
دردسرهای 25 هزار خانوار سرپل ذهابی در باران(32)
هدیه تهرانی:زنان و دختران نگون بخت را دیدم چرا این کابوس تمام نمی شود(29)
یش بینی وضعیت هوای تهران برای فردا دوشنبه 96/11/30(0)
نجات مسافران توسط «کاپیتان فولاد» در سال 92+فیلم(1)
سردار صفوی:ایران باید هزینه‌هایی را که در سوریه کرده، برگرداند(0)
قیمت سکه، طلا و ارز در بازار امروز یکشنبه 29بهمن ماه96(0)
گزارش مراسم تجلیل نیوشا ضیغمی و همسرش از هنرمندان عرصه قلمزنی(17)
دوستی که هدیه تهرانی در سقوط هواپیمای تهران یاسوج از دست داد + عکس(0)
نگرانی خانواده های حادثه دیدگان هواپیمای تهران یاسوج در فرودگاه +تصویر(0)
دو کودک مسافر حادثه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج(0)
فرود اضطراری پرواز مشهد-ایلام در فرودگاه کرمانشاه(0)
عکس استثنایی از زنی که با وسایلش وارد دستگاه اسکنر اشعه ایکس شد!(44)
هواپیمای سقوط کرده برجامی نیست(0)
5 مدل دکوراسیون آشپزخانه برتر برای بهار 97(0)
تصاویر حمیدرضا آذرنگ محمدرضا شریفی نیا ملیکا پارسا و ستایش محمودی در اکران بلوک 9 خروجی 2(0)
واکنش ژوله به سقوط هواپیمای تهران یاسوج: زندگی مون شده عاقبت یزید(0)
عدم تایید نهایی فوت تمام سرنشینان از سوی شرکت آسمان(0)
صحبت های خانواده های جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای تهران یاسوج(0)
  آخرین مطالب بخش فرهنگ و هنر  
مهناز افشار: ایران سرزمین نفرین شده است ...(2)
هدیه تهرانی:زنان و دختران نگون بخت را دیدم چرا این کابوس تمام نمی شود(29)
گزارش مراسم تجلیل نیوشا ضیغمی و همسرش از هنرمندان عرصه قلمزنی(17)
دوستی که هدیه تهرانی در سقوط هواپیمای تهران یاسوج از دست داد + عکس(0)
تصاویر حمیدرضا آذرنگ محمدرضا شریفی نیا ملیکا پارسا و ستایش محمودی در اکران بلوک 9 خروجی 2(0)
واکنش ژوله به سقوط هواپیمای تهران یاسوج: زندگی مون شده عاقبت یزید(0)
مخاطب یاد گرفته است عکس و امضا بگیرد و پز بدهد !(0)
تصاویر بدل ایرانی آنجلینا جولی، رامانا سیاح در اکران فیلم شاخ کرگدن(0)
پست جسورانه باران کوثری در حمایت از اکران عصبانی نیستم(0)
مادری که کامبیز دیرباز را حیران کرد + عکس تکان دهنده(0)
دیدار ابراهیم حاتمی کیا و رئیسی + عکس ابراهیم حاتمی کیا با پوشش عجیب(95)
آیا انصراف کیومرث پوراحمد از تهیه کنندگی دو طبقه روی پیلوت به خاطر الناز شاکردوست بوده است ؟(66)
علت خودکشی صادق هدایت چه بود ؟ + عکس معشوقه صادق هدایت و قبر وی(4)
  آخرین مطلب بخش سبک زندگی  

4 روش برای حفظ مشتریان قدیمی و ثابت(4)


نیوزکده-4 روش برای حفظ مشتریان قدیمی و ثابت
ادامه مطلب

  آخرین مطلب بخش اخبار  

در اجلاس امنیتی مونیخ چه گذشت؟(0)


نیوزکده-در اجلاس امنیتی مونیخ چه گذشت؟
ادامه مطلب

Newskadeh.com 2015 - powerd by itmyti.com