مؤسسه خیریه محک

نیوزکده - بررسی خواص درمانی بی شمار رب انار


نیوزکده - 6 میوه با خواص ویژه برای لاغری و چربی سوزی


نیوزکده - این پروتئین باعث ابتلا به سرطان سینه می شود


نیوزکده - تولید کلیه انسان در بدن موش به وسیله سلول های بنیادی


نیوزکده - 11 غذای خطرناک که باید مراقب مصرف آنها باشید!


نیوزکده - 15 کلید طلایی برای جلوگیری از ابتلا به سرماخوردگی


نیوزکده - کاهش چربی موضعی با ورزش امکان پذیر است؟


نیوزکده - دکوراسیون داخلی ویلای مجلل جنگلی کریسی تیگن و جان لجند


نیوزکده - انتقاد تند و شجاعانه رسول خادم از عدم حضور مقابل حریفان اسرائیلی


نیوزکده - این عادت های بد همسرتان را برای همیشه از شما بیزار می کند!!


نیوزکده - مهدی طارمی به تنهایی تراکتورسازی را شکست داد!


نیوزکده - هویت راننده اتوبوسی که به ماموران آسیب رساند مشخص شد


نیوزکده - شهادت 3 مامور پلیس در درگیری امروز خیابان پاسداران+ویدیو


نیوزکده - کنایه تلخ رامبد جوان: قرار بود برسونن هنوز نرسوندن ...


نیوزکده - ورزشکار ایرانی در المپیک زمستانی: دکتر ظریف باعث شد کره ای ها هرروز عذرخواهی کنند!


نیوزکده - NewsKadeh.com

کمک به سازمان خيريه محک

دسته: کامپیوتر و موبایل    |    تاریخ ارسال: 9 / 11 / 1396    |    تعداد بازدید: 9
توضیح محققان در خصوص تصاویر نادرست سامانه بارشی

توضیح محققان در خصوص تصاویر نادرست سامانه بارشی - NewsKadeh.com

در روزهای اخیر تصاویری از سامانه بارشی اخیر منتشر شده و در آن ادعا شده است که این سامانه بارشی در مرزهای ایران متوقف مانده است. 

آیا تصاویر نادرستی از سامانه بارشی اخیر منتشر شده است؟

بر خلاف ادعای ارائه شده در خصوص متوقف ماندن سامانه بارشی در مرزهای ایران، محققان کشور اعلام کردند تصاویر منتشر شده فاقد زمان دقیق است ضمن آنکه بر اساس پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی این سامانه موجب بارندگی در کشور شده است.

دنیا امروز با علم عجین شده است علمی که با معیارهایی چون قابلیت راستی آزمایی، تکرار پذیر بودن و امکان استفاده از روش‌های علمی برای آزمودن قابل سنجش است. این در حالی است که با موضوع دیگری به نام شبه علم مواجه هستیم.

شبه علم، ادعاها، باورها و کارهایی است که به نادرستی با عنوان علم ارائه می‌شوند که دیدن اشیا فضایی و ارائه تصاویری از موجودات فرا زمینی بر روی زمین نمونه‌هایی از این اقدامات است. پای شبه علم نیز به وضعیت جوی در حالی باز شده است که با استفاده از تصاویر ماهواره‌ای به راحتی می‌توان صحت و سقم آن را دریافت.

توضیح محققان در خصوص تصاویر نادرست سامانه بارشی - NewsKadeh.comتصویر منتشر شده که بر اساس آن ادعا می‌شد سامانه بارشی در مرزهای ایران متوقف مانده است

در روزهای اخیر تصاویری از سامانه بارشی اخیر منتشر شده و در آن ادعا شده است که این سامانه بارشی در مرزهای ایران متوقف مانده است. این در حالی است که محققان کشور با رد این ادعا تاکید کردند تصاویر منتشر شده بدون ذکر زمان است در صورتی که برای تحلیل تصاویر ماهواره‌ای سامانه‌های بارشی ذکر زمان دقیق تصویر بسیار مهم است. این محققان همچنین تاکید کردند این سامانه بارشی بر اساس پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی موجب بارش در کشور شده است.

القاء اثرات هارپ بر تغییرات جوی

دکتر علی اکبر شمسی پور دانشیاردانشکده جغرافیای دانشگاه تهران، با بیان اینکه در روزها و هفته‌های گذشته تصاویر متفاوتی از وضعیت آب و هوای ایران منتشر شده است، گفت: این تصاویر با اهداف متفاوتی چون سیاسی با تأکید بر اثرات امواج کوتاه رادیویی هارپ و یا پارازیت بر وضعیت ناهنجار بارشی ایران در سایت‌ها و کانال­های مختلف منتشر شده است.

وی با تاکید بر اینکه انتشار این تصاویر مصداق‌هایی گزینشی دارند، اظهار کرد: بررسی‌ها نشان می‌دهد افراد و کانال‌ها با اهداف و نیات خاصی همچون ایجاد ناامیدی و بی‌اعتمادی در جامعه، این تصاویر را منتشر می‌کنند. نمونه آن تصاویری است که در روزهای گذشته منتشر و اعلام شد آب و هوا و خشکسالی ایران تحت تاثیر عوامل انسانی قرار گرفته است.

شمسی‌پور، با اشاره به انتشار تصاویر ماهواره‌ای از وضعیت روزهای اخیر هوای ایران، تاکید کرد: سامانه‌ای که در حال حاضر وارد ایران شده، مطابق پیش بینی­ های هواشناسی بوده است و تصاویر ماهواره‌ای نشان می‌دهد ابرهایی که به سرزمین ایران وارد شدند از عرض‌های جغرافیایی معتدله و بالا منشأ گرفته و از شمال غرب و از منطقه قفقاز و کشورهایی چون آذربایجان، گرجستان و ارمنستان عبور کرده است.

وی با بیان اینکه بر اساس این تصاویر کشورهای همسایه غربی و جنوب غربی ایران عاری از ابر و پدیده بارندگی هستند، خاطر نشان کرد: بر این اساس به دلیل اینکه مسیر سامانه بارشی موجود از شمال اروپا نشأت گرفته و مسیر آن از قفقاز و شمال غرب ایران می­‌گذرد، هیچ ابری در کشورهایی چون، ترکیه، عراق، سوریه، لبنان و فلسطین اشغالی و شمال شبه جزیره عربستان وجود ندارد، در حالی که نیمه شمالی ایران پوشیده از ابرهای باران‌زا است.

عضو هیات علمی دانشکده جغرافیای دانشگاه تهران، با تاکید بر اینکه تصاویر ماهواره­‌ای محدوده بارندگی را از قفقاز تا مناطق مرکزی ایران نشان می‌­دهد، یادآور شد: بیشترین میزان بارش این سامانه جوی در شمال ایران، دامنه‌­های جنوبی البرز و ارتفاعات زاگرس و کشورهای گرجستان و آذربایجان و قفقاز است.

نامشخص بودن زمان انتشار تصاویر هواشناسی

این محقق حوزه اقلیم، با تاکید براینکه تصاویر منتشر شده فاقد زمان مشخصی است، گفت: تعیین زمان تصاویر ماهواره‌ای از سامانه‌های جوی بسیار مهم است؛ به دلیل اینکه سامانه‌های بارشی ویژگی دینامیک و حرکت دارند، در بعد زمان جابجایی مکانی داشته و لازم است برای ردیابی سامانه‌ها از تصاویر متوالی استفاده شود. بنابراین، برای واکاوی وضعیت هوا لازم است از توالی ساعتی و روزانه تصاویر استفاده شود که در این صورت قطعا می‌توان تصاویر متفاوتی ارائه داد.

وی با تاکید بر اینکه تصاویر منتشر شده از ابرهای متراکم در بیرون مرزهای ایران بر اساس اهدافی بوده است، اضافه کرد: تصاویر ارائه شده در فضاهای مجازی مربوط به سامانه‌ای است که از عرض‌های جغرافیایی بالا به سمت پایین در حرکت است و تصویر پیش از ورود آن به محدوده ایران انتخاب شده و همان ملاک قضاوت در خصوص سامانه بارشی در بیرون مرزهای کشور قرار گرفته است.

شمسی‌پور، با تاکید براینکه ملاک قراردادن این تصاویر با اهداف خاصی همراه بوده است، گفت: تصاویری که در هفته گذشته منتشر شده حتی بر فرض اینکه این تصاویر درست باشد و استفاده از نرم افزارهایی چون فتوشاپ و دستکاری در تصاویر نادیده گرفته شود، نشان می‌دهد که انتخاب این تصاویر گزینشی و ناشیانه بوده است.

توضیح محققان در خصوص تصاویر نادرست سامانه بارشی - NewsKadeh.comتصاویر ماهواره ای واقعی از سامانه بارشی

وی با بیان اینکه احتمال دستکاری در این تصاویر وجود دارد، خاطر نشان کرد: تصاویر منتشر شده فاقد زمان و روز مشخص است، از این رو نمی‌تواند ملاک قضاوت در خصوص شرایط جوی حاکم باشد. انتشار این تصاویر احتمالا تنها با اهدافی همچون ایجاد ناامیدی و آشفتگی روحی و ذهنی در جامعه اشاعه می یابد.

توضیح محققان در خصوص تصاویر نادرست سامانه بارشی - NewsKadeh.comتصاویر ماهواره‌ای واقعی از سامانه بارشی اخیر

توضیحات بیشتر در خصوص سامانه بارشی اخیر ایران

این عضو هیات علمی دانشگاه تهران، با اشاره به بارش‌های روزهای اخیر کشور، توضیح داد: این سامانه بارشی که از سمت شمال وارد ایران شده است، از دریای سیاه و خزر عبور کرده و به سمت جنوب در حرکت است، ولی هر چه به سمت جنوب می‌رود اثرات بارشی آن کم می‌شود.

توضیح محققان در خصوص تصاویر نادرست سامانه بارشی - NewsKadeh.comسامانه بارشی اخیر با ذکر دقیق زمان 

به گفته وی اگر تصاویر دو روز قبل از رسیدن این سامانه بارشی به ایران منتشر می­‌شد، می­‌توانست باز به عنوان دستاویزی برای نیات درونی طراحان آن باشد. البته در رابطه با این سامانه وضعیت ترکیه قابل توجه است.

توضیح محققان در خصوص تصاویر نادرست سامانه بارشی - NewsKadeh.comسامانه بارشی که در خاورمیانه باعث بارش برف و باران شده است

شمسی‌پور با بیان اینکه از روز دوشنبه این سامانه به سمت مرکز ایران حرکت می‌کند، ادامه داد: میزان بارندگی این سامانه هر چه به سمت جنوب و شرق کشور جابجا می‌­شود، کاهش خواهد یافت. اما در پی آن، سامانه بارشی دیگری البته با قابلیت بارشی کمتر نیز از سمت دریای سیاه از بامداد روز سه شنبه وارد ایران می‌شود.

وی با بیان اینکه این سامانه در زاگرس ایجاد بارندگی می‌کند، یادآور شد: این سامانه نیز می‌تواند نمونه دیگری باشد که تصاویر روز یکشنبه آن دریافت و در روزهای بعد آن را منتشر کنند.

شمسی‌پور، در عین حال یادآور شد: این سامانه بارشی ماندگاری بیشتری دارد از این رو تا فردا شاهد بارندگی‌های گسترده خواهیم بود و بعد از آن به دلایل مختلف میزان بارندگی‌ها کاسته می‌شود.

به گفته وی، بیشترین تخلیه رطوبتی این سامانه بارشی در زاگرس، دامنه‌های جنوبی البرز و منطقه آذربایجان است.

امکان دستکاری در تغییر آب و هوا

این محقق اقلیم شناس، در پاسخ به این سوال که آیا از لحاظ علمی امکان دستکاری در ایجاد تغییرات آب و هوا وجودد دارد یا خیر، گفت: به لحاظ تئوری می‌تواند امکان آن وجود داشته باشد، ولی در حاضر هیچ شواهدی بر این مدعا وجود ندارد و به نظر من در حال حاضر هیچ نیرویی که بتواند شرایط جوی را تغییر دهد وجود ندارد. به این معنی که سامانه‌ای به سمت ایران در حرکت باشد و با یکسری از سازو کارهایی تغییر داده شود که امکان پذیر نیست.

شمسی‌پور، خاطر نشان کرد: البته متهم ردیف نخست، تغییر اقلیم فعالیت‌های انسانی است که با انقلاب صنعتی آغاز شد و با تغییرات اساسی که در کیفیت و شیمی جو در حال انجام است. عمده‌ترین دلایل آن تشدید ویژگی گلخانه ای جو است که تغییراتی در شرایط اقلیمی ایجاد کرده است.

وی با تاکید بر اینکه این تغییر در مدت زمان طولانی صورت گرفته است، ادامه داد: در مدت یکصد سال گذشته 47 صدم درجه سیلسیوس یعنی کمتر از یک درجه به میانگین دمای هوای زمین اضافه شده است که به دنبال آن شاهد تغییرات مختلف در مولفه‌­های سطحی و جوی سامانه زمین هستیم.

میزان نگران کننده بارش ها

وی با تاکید بر اینکه امسال به احتمال زیاد سال پر بارشی نخواهد بود، گفت: ماه‌های بهمن، اسفند و فروردین از ماه‌­های پر بارش ایران به‌شمار می‌روند و اگر در این ماه­‌ها، بارش‌­های خوبی داشته باشیم، شاید میانگین بارندگی در ایستگاه‌­ها به نرمال طولانی مدت نزدیک و رضایت بخش باشد و خشکسالی هواشناسی مرتفع شود، اما با توجه به خشکی شدید فصل پاییز و فقدان آب در دسترس برای محصولات کشت پاییزه، با خشکسالی کشاورزی روبرو خواهیم بود.

عضو هیات علمی دانشگاه تهران، در این باره توضیح داد: خشکسالی هیدرولوژی و کشاورزی (اکولوژیک)، بیشتر بر توزیع زمانی و فصلی بارش تاکید دارد، ولی توجه درخشکسالی هواشناسی به میزان حجمی بارش سالانه نسبت به طولانی مدت است که حالا ممکن است در یک یا چندین بارش و یا در یک فصل یا فصل­‌های مختلف رخ دهد.

وی با تاکید بر اینکه توجه و تأکید به خشکسالی هواشناسی در موضوعات کاربردی قابل قبول نیست، گفت: آنچه باید ملاک عمل، برنامه‌­ریزی و مدیریت منابع آب، کشاورزی و مصارف شهری قرار گیرد، خشکسالی‌­های هیدرولوژیک و اکولوژی است.


گردآوری: گروه خبر نیوزکده
newskadeh.com/news
منبع: isna.ir

منبع: سیمرغ

مطالب هم گروه:
نیوزکده- قیمت پردازنده های رایزن ای ام دی فاش شد
 
قیمت پردازنده های رایزن ای ام دی فاش شد
(12)
قیمت پردازنده‌های رایزن در فضای مجازی قرار گرفته که با در نظر گرفتن آن‌ها می‌توان گفت محصولات جدید ای‌ام‌دی نسبت به پردازنده‌های اینتل، بسیار ارزان‌تر هستند.


نیوزکده- قیمت فروش نقدی پژو 2008 سال آینده تعیین خواهد شد
 
قیمت فروش نقدی پژو 2008 سال آینده تعیین خواهد شد
(1)
معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت از  تولیدکننده و مصرف‌کننده مبنای قیمت‌گذاری خودروی پژو ۲۰۰۸ را اعلام کرد.


نیوزکده- راهنمای خرید آیفون تصویری
 
راهنمای خرید آیفون تصویری
(3)
آیفون تصویری چند سالی است که در ایران از یک کالای لوکس به کالای ضروری در ساختمان‌ها تبدیل شده است.


نیوزکده- گوشی شیائومی می 6 احتمالا ۲۹ فروردین معرفی خواهد شد
 
گوشی شیائومی می 6 احتمالا ۲۹ فروردین معرفی خواهد شد
(1)
شایعه‌ی جدیدی منتشر شده است که بر اساس آن، گوشی‌ هوشمند شیائومی می ۶ در تاریخ ۱۸ آوریل (۲۹ فروردین) معرفی خواهد شد.


نیوزکده-بهترین گوشی‌های هوشمند بازار با قیمت زیر ۶۰۰ هزار تومان - آذر ۹۴
 
بهترین گوشی‌های هوشمند بازار با قیمت زیر ۶۰۰ هزار تومان - آذر ۹۴
(43)
گوشی‌های هوشمند متنوعی با پلتفرم‌ها، مشخصات فنی، ویژگی‌های ظاهری و بسیاری فاکتورهای دیگر در بازه‌های مختلف قیمتی به بازار عرضه شده‌اند. از طرفی بسیاری از کاربران با توجه به بودجه‌ی مورد نظر خود، دنبال محصولات پایین‌رده هستند. به همین منظور راهنمای خرید گوشی‌های زیر ۶۰۰ هزار تومان را برای شما آماده کرده‌ایم. با نیوزکده همراه باشید.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 16 دقیقه قبل    |    تعداد بازدید: 13
بررسی خواص درمانی بی شمار رب انار - NewsKadeh.com

رب انار را را می توان از جمله چاشنی های بسیار محبوب و خوشمزه به ش

مار آورد که مصرف آن نیز خواص و فواید بسیار زیادی را برای سلامتی در بر دارد. رب انار با توجه با نوع مصرف و همچنین ذائقه مصرف کننده به روش های مختلف و با طعم های متفاوتی تولید می شود. در ادامه مطلب قصد داریم تا به بررسی فواید مصرف رب انار و خواص آن برای سلامتی بپردازیم. با دکتر سلام همراه باشید.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 1 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 27
6 میوه با خواص ویژه برای لاغری و چربی سوزی - NewsKadeh.com

تغذیه یکی از اساسی ترین عوامل در حفظ سلامتی انسان است. اهمیت تغذ

یه تا حدی است که پزشکان هم برای درمان برخی از بیماری ها از برنامه غذایی استفاده می کنند. مواد خوراکی تاثیرات مختلفی را بدن انسان دارند؛ میوه ها از جمله مواد خوراکی هستند که به وسیله آنها میتوان تغییرات مختلفی را در بدن ایجاد کرد. چربی سوزی یکی از انواع این تاثیرات است. با دکتر سلام همراه باشید.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 1 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
این پروتئین باعث ابتلا به سرطان سینه می شود - NewsKadeh.com

سرطان  سینه از جمله سرطان های رایج در بانوان است که سالانه جان ا

فراد زیادی را می گیرد. این نوع سرطان بافت سینه و پستان را درگیر می کند که پزشک معالج با توجه نوع بافت سرطانی تصمیم به درمان و یا تخلیه بافت سینه می گیرد. به تازگی محققان موفق به کشف پروتئینی شده اند که موجب بروز سرطان سینه در فرد می شود. در ادامه با دکتر سلام همراه باشید.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 1 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
تولید کلیه انسان در بدن موش به وسیله سلول های بنیادی - NewsKadeh.com

امروزه دانش سلول های بنیادی نسبت به گذشته پیشرفت بسیاری کرده اس

ت. محققان معتقدند که با استفاده از سلول های بنیادی می توان به تولید بافت های مختلف بدن و حتی کولون کردن انسان دست یابند؛ البته این گفته دروغ نیست و این کار امکان پذیر است! به تازگی محققان موفق شده اند تا بافت کلیه را به وسیله سلول های بنیادی تولید کنند. با دکتر سلام همراه باشید.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 1 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
11 غذای خطرناک که باید مراقب مصرف آنها باشید! - NewsKadeh.com

امروزه گسترش امکانات و همچنین افزایش روابط فرهنگی بین ملل مختل

، باعث شده است تا انسان ها علاقه زیادی نسبت به آشنایی با فرهنگ و رسوم سایر کشور ها داشته باشند. غذا ها جزء اصلی فرهنگ ها می باشند و ویژگی مختلفی را در بر دارند؛ اما پزشکان هشدار می دهند تا در زمان مصرف این غذا های خطرناک هشیار باشید. در ادامه با دکتر سلام همراه باشید.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 1 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
15 کلید طلایی برای جلوگیری از ابتلا به سرماخوردگی - NewsKadeh.com

با رو به سردی گذاشتن هوا آمار ابتلا به بیماری هایی نظیر آنفولان

ا و سرماخوردگی نیز مرتبا بالا می رود و با توجه به مسری بودن این بیماری ها کافی است تنها یک فرد در خانواده دچار آنها شود تا تمام اعضای خانواده مبتلا شوند. اما روش های مفیدی م برای پیشگیری از ابتلا به این بیماری ها وجود دارد. در ادامه با دکتر سلام همراه باشید.

دسته: پزشکی و سلامت    |    تاریخ ارسال: 1 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 13
کاهش چربی موضعی با ورزش امکان پذیر است؟ - NewsKadeh.com

کاهش چربی یا چربی سوزی موضعی نوعی سبک ورزش است که برای کاهش چربی

مناطقی خاص از بدن استفاده می شود  طرفداران خاص خودش را دارد.

دسته: سبک زندگی    |    تاریخ ارسال: 3 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 81
دکوراسیون داخلی ویلای مجلل جنگلی کریسی تیگن و جان لجند - NewsKadeh.com

کریسی تیگن و جان لجند یک ویلای مجلل جنگلی بسیار زیبا در کالیفرن

ای شمالی خریداری کرده اند. به همین بهانه دکوراسیون داخلی این ویلای مجلل را برای شما گردآوری کرده ایم.

دسته: ورزش    |    تاریخ ارسال: 4 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 64
انتقاد تند و شجاعانه رسول خادم از عدم حضور مقابل حریفان اسرائیلی - NewsKadeh.com

رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی در انتقاداتی بی سابقه گفت: اگر توا

مردانه ایستادن پای اعتقاداتتان را ندارید، حداقل پای کشتی‌گیر بایستید.

دسته: سبک زندگی    |    تاریخ ارسال: 4 ساعت قبل    |    تعداد بازدید: 0
این عادت های بد همسرتان را برای همیشه از شما بیزار می کند!! - NewsKadeh.com

عادت های بسیار بدی در زندگی مشترک وجود دارد که می تواند همسرتان

را برای همیشه از شما بیزار کند. این 8 عادت بد عبارتند از :

  آخرین عناوین نرم افزار  
دانلود Geometric DFMPro v4.1.5.2895 + v4.0.0.3168 Suite - پلاگین شناسایی و اصلاح نواقص طرح های شبیه سازی شده در نرم افزار های CAD(957)
دانلود Sugar Smash - بازی موبایل آب نبات های شکری(717)
دانلود Indy Cat Match 3 - بازی موبایل گربه ایندی(717)
دانلود FileMaker Pro Advanced v14.0.5.505 - نرم افزار ایجاد و مدیریت پایگاه داده(763)
دانلود File Viewer v9.4 + File Viewer Express v3.0 - نرم افزار مدیریت و سازماندهی فایل ها(720)
دانلود Splunk Enterprise v6.3.3 x86x64 - نرم افزار جمع آوری و آنالیز انواع داده ها و اطلاعات عملیاتی(1120)
دانلود Topaz photoFXlab v1.2.10 - نرم افزار افکت گذاری بر روی عکس ها(964)
دانلود Suitcase Fusion 6 v17.2.3 - نرم افزار حرفه ای مدیریت فونت(741)
دانلود Texpad v1.7.23 MacOSX - نرم افزار ویرایشگر متن حرفه ای برای مک(830)
دانلود Udemy The Ultimate Web Designing Course in Photoshop - آموزش طراحی قالب وب سایت با فتوشاپ(1031)
دانلود XCOM 2 - بازی ایکس کام 2(1013)
دانلود Thinkbox Deadline v7.2.2.1 MacOSX - نرم افزار مدیریت رندر در مک(832)
دانلود Autodesk Maya v2016 SP4 MacOSX - نرم افزار ساخت انیمیشین های ۳ بعدی در مک(797)
  آخرین عناوین نرم افزار و بازی موبایل  
Cooking Chef v3.3.3051 دانلود بازی سرآشپز پخت و پز برای اندروید(146)
Shortcutter – Quick Settings​ & Side Bar​ Premium v4.1.8 برنامه ایجاد میانبر برای تنظیمات اندروید(0)
bxActions - Bixby Button Remapper Pro v3.32 دانلود برنامه عملیاتی توسط دکمه Bixby برای اندروید(147)
Note: Color Notepad Notes,To Do List,Reminder,Memo Vip v1.3.2 دانلود برنامه دفترچه یاداشت رنگی برای اندروید(116)
English Tenses v2.3 build 240 دانلود برنامه اموزش زمان های زبان انگلیسی برای اندروید(162)
NN Launcher -Nice Nougat Launcher 2017, 7.0 PRIME v2.8 دانلود لانچر زیبای 2017 نوقا برای اندروید(140)
Ultra Fast Charge v8.7 دانلود برنامه شارژ فوق العاده سریع اولترا برای اندروید(154)
Smart Rotate: Screen Control v2.7.32 دانلود برنامه مدیریت چرخش صفحه نمایش برای اندروید(134)
S8 Edge Music Player v5.0.4 build 62 دانلود برنامه پخش کننده موسیقی s8 برای اندروید(147)
File Manager - Local and Cloud File Explorer v2.5.1 دانلود برنامه مدیریت فایل هوشمند برای اندروید(146)
Fake Call v1.2.2 دانلود برنامه تماس جعلی برای اندروید(162)
Faily Skater v3.1 دانلود بازی اسکیت سوار بی ترمز برای اندروید(199)
Crafty Candy v1.53.0 دانلود بازی آبنبات فریبنده برای اندروید(173)
  آخرین مطالب  
بررسی خواص درمانی بی شمار رب انار(13)
6 میوه با خواص ویژه برای لاغری و چربی سوزی(27)
این پروتئین باعث ابتلا به سرطان سینه می شود(0)
تولید کلیه انسان در بدن موش به وسیله سلول های بنیادی(0)
11 غذای خطرناک که باید مراقب مصرف آنها باشید!(0)
15 کلید طلایی برای جلوگیری از ابتلا به سرماخوردگی(0)
کاهش چربی موضعی با ورزش امکان پذیر است؟(13)
دکوراسیون داخلی ویلای مجلل جنگلی کریسی تیگن و جان لجند(81)
انتقاد تند و شجاعانه رسول خادم از عدم حضور مقابل حریفان اسرائیلی(64)
این عادت های بد همسرتان را برای همیشه از شما بیزار می کند!!(0)
مهدی طارمی به تنهایی تراکتورسازی را شکست داد!(49)
هویت راننده اتوبوسی که به ماموران آسیب رساند مشخص شد(0)
شهادت 3 مامور پلیس در درگیری امروز خیابان پاسداران+ویدیو(30)
کنایه تلخ رامبد جوان: قرار بود برسونن هنوز نرسوندن ...(126)
ورزشکار ایرانی در المپیک زمستانی: دکتر ظریف باعث شد کره ای ها هرروز عذرخواهی کنند!(0)
پیروزی ارزشمند ذوب آهن مقابل لوکوموتیو ازبکستان(0)
گل زیبای مهدی طارمی به تراکتورسازی در بازی با الغرافه! ویدیو(0)
خوانندگانی که با 15 روز تبلیغ در فضای مجازی مشهور می شوند(0)
آنفولانزای مرغی بیخ گوش ایرانی‌ها(72)
عصبانیت تند بهاره رهنما از لحن طلبکارانه مسئولین پس از سقوط هواپیما(1)
همکاری سازمان هوا و فضا برای رصد ماهواره‌ای محل سقوط هواپیما(0)
قطعاتی از هواپیمای سقوط کرده تهران - یاسوج پیدا شد + فیلم(0)
گفتگو با خانواده قربانیان سقوط هواپیمای تهران-یاسوج(0)
افشاگری شجاعانه رضا رشیدپور از اسناد عدم وجود رادار در فرودگاه یاسوج(67)
طعنه ژوله به گزارشگر شبکه خبر(0)
لحظه مواجهه وزیر راه با خانواده قربانیان سانحه هواپیمای تهران-یاسوج(0)
در کنفرانس والدای روسیه با عنوان «روسیه در خاورمیانه، بازیگری در همه حوزه‌ها» چه گذشت؟(23)
سخنان مسافر جا مانده از پرواز تهران-یاسوج(68)
  آخرین مطلب بخش پزشکی و سلامت  

بررسی خواص درمانی بی شمار رب انار(13)


نیوزکده-بررسی خواص درمانی بی شمار رب انار
ادامه مطلب

Newskadeh.com 2015 - powerd by itmyti.com